Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    то де?
    було б прекрасно!:)
     
  2. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    я от теж дивуюся Особисто я би вибирала якісь Туреччини-Таїланди, якщо на більші гроші би розраховувала. Але кожному - своє :)
     
  3. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    комплекс з олл Респект холл
    1001 ніч
    Пальміра Палас
    фороський готель - дуже класний, тут відпочивала моя товаришка з дітьми

    такщо номер за 2000 грн то не прєдєл мєчьтаній це раз, але і дешевше є з повним пансіоном і повним фаршем))
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    в болгарії
    фото пляжу
    але то "український " пляж. троха до вечора наші ведуть себе не культурно .ми ходимо на пляж за 300м. там більше ракушняк, а не пісок.
    за моїм спостереженням, найбільше цього року УКРАЇНЦІВ.
    [​IMG]
    завтра поставлю фото води і пляжу де я лежу.
     
  5. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    якщо не помиляюся, то там тільки сніданок. Розглядала його як варіант, але тільки сніданок мене не влаштовує
     
  6. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Ми цього року планували і в Іспанію (бажаний готель при бронюванні відповів, що місць на раннє бронювання вже немає:sad:), і Чорногорію (дуже чоловік хотів, а ось я непосида, не захотіла двічі підряд на одне місце, хоч Чорногорія мені дуже сподобалась!!!), і Хорватію (не знайшли оптимального варіанту ціна-якість), і в Болгарію (не встигли дійти до турагенції:haha:, а документи подали на ... Грецію (о. Крит). Тепер хвилююсь чи відкриють візи, кажуть, що грецьке консульство дуже непередбачуване...ррр, навіть страшно подумати, вже так налаштувалась, відгуків начиталась, фото нароздивлялась:girl_yes2:
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    минулої осені нам не відкрили. Без пояснення причин. Хоч паспорти були з купою штампів про подорожі Європою ( ще до шенгену). Ізраїлю і т.п. Відмовили ще одному львівянину з турпутівкою. Зате вільно відкрили двом пенсіонерам з Харкова, які вперше їхали закордон.
     
  8. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    тааак, це вже геть погано, а Вам поставили відмову чи просто відмовили в прийнятті документів???
     
  9. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    я так розумію, треба йти відкривати шенген... а тоді планувати. бардак.
     
  10. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Мабуть, тільки от проблема-нас одразу повідомили: якщо встигнуть, то передадуть паспорти тут, а як ні, то вже в Києві, можуть і в аеропорт привезти...то так виходить, що і з аеропорту можна додом?!:sad:
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    документи прийняли у всіх. Мало того, ми мали їхати по турпутівці відомої компанії. Поставили відмову ( шифр не пригадую). Але , направду, там дуже дивний консул. Тому його реакцію спрогнозувати тяжко. Як карта ляже.
     
  12. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    це часом не вид з Омару в Поморьє? :)
     
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    з омару. раз зайши поїсти. щоб переконатися, що то таки кака.
     
  14. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    а ми вирішили з дітьми далеко не їхати і вибрали Затоку під Одесою
     
  15. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Нарешті скоро і ми дочекаємося нашої відпустки :) Збираємося їхати на море 1 серпня, ще ніби так мало залишилось, але так довго тягнеться....
    Цього року планували їхати в Болгарію, але таке враження, що нам просто не треба туди їхати, вже який рік так стається, що не виходить нам туди поїхати. Тому лишається банальщина - Крим, так як завжди, але з місцем ще не оприділилися куди поїдемо. Все одно тішить море, сонце, пляж...
     
  16. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Сьогодні повернулися з Криму, відпочивали в селі Громово (Тарханкут), ми задоволені, хотіли те шо і мали, але не всім то підійде, до моря добиратись від пансіонату 2км, ми їздили на машині, але море там казка, людей не багато, тиша, спокій, відпочили суперр, кого цікавить запитуйте, відповім, можу викласти фото.
     
  17. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Ми були в Туреччині, Сіде, 10 днів в 4х зірковому готелі, відпочинок в нас був активно-пасивний, через день, через два їздили на екскурсії, були на рафтингу, ну, і, звичайно, засмагали, вилежувалися на пляжі. Всім задоволені, особливо харчуванням, дехто тут писав, що діти, навіть неперебірливі щодо їжі, там не мають що їсти, скажу,що вибір був великий, хочеш смажене, хочеш тушене-варене, був навіть окремий дієтичний стіл, я б маленьку дитину там нагодувала. Літаком летіла вперше, виявилося, що мені погано в літаку,так що дорогу я ледве відмучила, але то тільки 2 години,можна потерпіти, а дитина нормально летіла,товклася. Ще, можливо поїдем в Одесу до родичів на кілька днів, але це швидше вгості, ніж на відпочинок.
     
  18. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

     
  19. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    !