Де провести весілля на 35-40 осіб

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем A_Stella, 22 Листопад 2011.

  1. mamaMari

    mamaMari New Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    коли шукала зал на весілля для коліжанки для 40 чоловік дуже мені сподобався інтер'єр у готелі Замок Лева, там невеличкий ресторанчик на 25 осіб, але на літо є крита терасса на власній території. Якщо не помиляюся то ціни від 350 грн./чол.
    Зупинилися на Супутнику, що в Стрийському парку, дуже подобається форма ресторану, терасса і місцезнаходження, ще там хвалять кухню, але про це свою думку зможу сказати в кінці липня:sad:. Зам зал круглої форми, але інтер'єр потребіє змін. Зупинилися на цьому варіанті, бо крім перелічених вище плюсів ціна там 180 грн/чол тож можемо вкласти більше грошей у декор залу і закрити усі ті недоліки ,які не підходять. Так як в неті я не дуже з фотками цього закладу пропоную ті, які я робила для подруги ,котра теж організовує весілля дистанційно
     
    Останнє редагування модератором: 18 Червень 2013
  2. Prosto Eva

    Prosto Eva Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік

    Дуже гарно виглядає бачила в інтернеті.
    Optima, а не , підкажете музика їхня, чи потрібно свою замовляти?
     
  3. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік

    Ви дату повідомлення Optima бачили? ;) 26.11.2011. Якщо Optima і пам'ятає, то за цей час все могло змінитись.
     
  4. Prosto Eva

    Prosto Eva Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік

    Дійсно, на дату не звернула уваги.
     
  5. olitsisa

    olitsisa New Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Також шукаєм зал до 30 осіб. Були і у Старому роялі, адміністратор приємна і дуже хотілось залишитись, але прохідні зали і не факт що на вашу дату не буде ще одного банкету. А зал для танів один, то чия музика, чи по черзі? І як що ви будете в більшому залі то через вас будуть ходити якісь люди що святкують в меншому залі. І на літо ще планують відкрити один зал, вхід у який буде через ресторан. Ну і до того всього , як на мене дуже темно, в залах нема вікон.
    Ще тут згадували Кілікію, прийшли перший раз, випили по келиху пива , подумали що понесем завдаток . Повернулись за тиждень , поїли, передумали. Мені не смачно , не хочу таку кухню на свому весіллі.
    Одже будемо святкувати в Дефіляді, з чого почали тим і закінчили. Гарно , смачно , приємна власлиця , трохи мало місця. Зал розрахований до 30 осіб сподіваюсь що всі влізуть)))

    ---------- Додано в 12:42 ---------- Попередній допис був написаний в 12:40 ----------
     
  6. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    може трохи іронічно

    але бачила в їдальні податкової інспекції дуже гарну арку для молодят, та ікону під рушниками

    мабуть теж весілля там роблять:girl_in_love:
     
  7. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    А в Аякси не заглядали ? Ми там мали кілька бенкетів і дуже задоволені. Зал весь такий світлий, по-моєму, для маленького весілля якраз.
     
  8. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Знайомі святкували весілля в Культі. Кухня там смачна,музику замовляли яку собі хотіли. Тільки це навряд економний варіант,ціни в Культі вищі середнього,я б сказала
     
  9. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    і я була в друзів на весіллі в Культі. писала в іншій темці. мені дуже сподобалось. то було весілля-вечірка для друзів, лише молодь. дуже смачна кухня, музиканти - грут Каділлак, дуже веселий і запальний тамада. мені дуже сподобалось :)
     
  10. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    мені сподобався ресторан готелю Статус в Малехові , максимум на 50-60 людей . Як там влітку не знаю, бо знимкувала весілля в березні ( коли насипало снігу ) . Ресторан світлий , приємні кольори , спостерігала за офіціантами , то обслуговування на хорошому рівні .
     
  11. galjynja

    galjynja Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Зелені пагорби,готель Замок Лева, вул.Глінки,гарна природа,смачна кухня,гарна обслуга.Бачила що літом якщо гарна погода святкують весілля на вулиці і дуже гарно.
     
  12. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    У нас на 45 було у Аякси на Володимира Великого
     
  13. Masterpiece

    Masterpiece Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Я теж раджу Аякси. Дуже смачно, зал світлий, в класичному інтерєрі, якраз для невеликого весілля.
     
  14. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Я недавно була в Відні біля епіцентру,була зустріч однокласників.Дуже гарно,смачна їжа і музиканти гарно грають.
     
  15. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Працював цього року в затишному готелі-ресторані "Райське Яблуко", що на вул. Окружній (не об'їзній, а біля повороту з Городоцької на Левандівку). Закрита територія з альтанками, мангалом, приємні власники, смачні страви, чемне обслуговування. Єдиний недолік - через близькість до сусідніх житлових будинків після 23:00 треба бути дуже тихо, тому танцювати вночі не дуже вийде.
    [​IMG]
     
  16. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Мазепи, ресторан Магнат - хороша кухня, є жива музика, файний сервіс.
    в центрі - бар На Розі - площа Соборна - також кухня-музика-сервіс...
     
  17. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Минулого тижня фотографувала весілля у ресторані Панорама, що в готелі Опера, мені там дуже сподобалось, так світло, краєвид шикарний.. Вичитала в них на сайті що проводять бенкети до 50 людей, правда там нема де танцювати і незнаю які там ціни і чи смачно, але сам зал мене просто вразив. :)
     
  18. Mumimama

    Mumimama New Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Доброго всім суботнього вечора! А в нас весілля планується зразу після Великодня. Шукаємо зал в центрі Львова приблизно на 50 осіб і бажано без інтер'єру в стилі бароко чи з штучними квітами. Дуже хочеться, щоб ресторан мав сад чи хоч би терасу.Властиво, саме ця вимога тормозить пошуки.
    Думали про парк-кафе "Зелені пагорби",але інтер'єр мені не дуже подобається, хіба тераса...
     
  19. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Дівчатка, а хто може порадити: у сестрички весілля на 15 людей - обирають між рестораном готелю Леополіс та Валентіно. Цікаво почути думку про цих два заклади.
     
  20. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Хочу написати свій відгук. Була там на новорічному корпоративі, організацією якого займалась. В нас було 45 людей. Там де сама панорама були фуршетні столи та місце для відпочинку. Сподобалось тим що до панорам може кожен підійти, столи не заважали. Ну і для танців було багааато місця. Для 50 людей - це супер зал. Смачно, дорого, організація та подача на вищому рівні, приємний адміністратор Роман та директор Ярослав.