Де у Львові є томограф

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем zylia, 12 Квітень 2010.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я ще так і не робила, і напевно поки що не буду.
     
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Скажіть, МРТ голови (головно мозку) включає в себе дослідження гіпофізу? Поверхневе чи поглиблене? Наприклад, аденому гіпофізу зможе побачити?
    І де найкраще робити МРТ? Чорнобильська?
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    непоганий є на топольній і в 8-мій, з контрастною рідиною має побачитись, але то уточнюйте на місці
    приватний томограф в меді є в відділенні щелепно-лицьової хірургії, ще можна на Огієнка зробити. Знаю, що голови добре роблять в 8-мій і на Топольній
    за погиблене дослідження гіпофізу потрібно доплачувати, бо то додаткова процедура
     
    Останнє редагування: 11 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  4. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Я робила в травні , то для обстеження гіпофізу досліджували ділянку "турецьке сідло" і обов`язковою умовою було МРТ з контрастом (без контрасту не буде достовірним) . Робила в "NOVO" на Орлика там начебто новий і хороший томограф, чорнобильську не рекомендували через застаріле обладнання.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Щодо МРТ та голови, нам радили Євроклінік, Ново чи Параскеви як місця гарних знімків
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А контраст обов'язковий для МРТ гіпофізу?
     
  7. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Мені казали, що обов'язковий, саме контраст дозволяє побачити якісь утворення, в тому числі і аденому гіпофізу. В мене аденоми гіпофізу не знайшли, але побачили множинні мікрокистозні утворення, які контрастом не просвічувалися і можуть бути наслідками нейроінфекції. Перед самим МРТ з'ясувалося, що в мене є протипокази до введення контрасту (я астматик), то медсестра кудись телефонувала і радилася, перед введенням контрасту ввели ще дексаметазон для запобігання алергічної реакції. До речі, одна з ендокринологів, радила зробити замість МРТ звичайний рентген голови, але то вже більш застарілий і не зовсім точний метод обстеження гіпофізу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дзвонила в Чорнобильську, ціна 1500 грн за МРТ гіпофізу з контрастом. Але потужність апарату 0,2 Тесла. Це мало напевне.
    НОВО близько 2500 грн. Потужність 1,5 Тесла.
    Євроклінік близько 2600 з контрастом, без 1390 здається. Потужність 1,5 Тесла.
    Хм...не знаю куди йти краще, щоб обстежили добре (фактично треба глянути чи є аденому). Різниця в ціні суттєва все-таки.
    --- дописи об"єднано, 13 Грудень 2017 ---
    А Ви робили власне МРТ гіпофізу чи головного мозку?
     
    Останнє редагування: 13 Грудень 2017
  9. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    @aknytsU йдіть на кращий. Якщо будуть підозри якісь консультуватиметесь потім додатково однозначно, тоді вже якість гратиме значну роль.

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Робила МРТ гіпофізу (турецького сідла), щоб виключити аденому гіпофізу (підозрювали пролактиному). Переглянула квитанцію, то платила 2490 грн. в НОВО.
     
  11. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    Підкажіть будь ласка, де все таки робили МРТ гіпофізу. Мене також ендокринолог направила на МРТ, є підозра на аденому, але відправила саме в Євроклінік.
    Але вона не уточнила чи робити з контрастом чи без. Я записана на завтра, ламаю голову як правильно зробити
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Робила в Парасекви. Коштувало десь 2100 здається, з контрастом. Потужність апарату така ж як в Євроклінік і НОВО.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. xnoax

    xnoax New Member

    А робив хтось МРТ в Абсолютмеді на Некрасова в Мед Університеті? Мені лікарі з неврології радять там пройти МРТ головного мозку, але сумніваюсь чи там дійсно хороші діагности сидять за апаратом чи просто свої... Не знаю, що вибрати у Львові - якісь супуречливі відгуки про всі центри. Лікар з поліклініки дав направлення на Навроцького. І що робить...