Де у Львові знайти...(2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Apelsynka, 2 Квітень 2015.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Найпростіше - замовити. Бо я всю вагітність шукала щось цікаве, а були тільки якісь плоскі написи.

    Одну мені сестра купила, і то не у Львові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. kristas

    kristas Well-Known Member

    а де замовляти, якщо не секрет? :)
     
  3. New look

    New look Well-Known Member

    Хто де купує нормальної якості кросівки, але не за дуже великі гроші? В районі 500-700 грн бажано, у спортзал.
     
  4. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Невже ніхто не знає?:scratch_one-s_head:
     
  5. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    йшла якось по Лепкого, там було в майстерні повно валіз. але тільки бачила)) ні номера будинку, ні чогось про майстерню не знаю
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Я там мамі ремонтувала валізу, то добре зробили. То як підніматись по Городоцькій від церкви Анни, провулок по ліву сторону , повертаєте туди на Лепкого і знову ж таки по ліву сторону і буде та майстерня валіз метрів за 50, не пропустите.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Порадьте хорошу фірму у Львові з розробки сайтів, цікавить перевірений варіант, хочемо сайт з нуля зробити, плюс щоб нам рекламу робив якісну.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Подивіться студію Воронін
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Собі в зал знайшли адідаси зі знижкою (минулого року) в стоку в Новому Цумі (десь біля 900 грн жіночі були).
    Ще парочку наших Las Espadrillas купила за 400 грн на Кедофф.нет (теж втрапила на знижку). Ці для прогулянок, але думаю і в зал були б норм.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Emka

    Emka Active Member

    Якщо дорожче то Міс Прінцес в тц "Роксолана" , а дешевше то є на бічній пр. Чорновола, біля арсену, маю посилання на них у вк, там і фото суконь відповідно
     
  11. Emka

    Emka Active Member

    В аптеках, особливо лікарняних, ЗІ наприклад, там трошки дешевше здається. Є ще постачальники оптові, їх можна загуглити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Підкажіть мені будь-ласка де в р-ні Левандівки або Привокзальної можна купити звичайні горизонтальні жалюзі?
    [​IMG]
     
  13. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Дівчата, а продається в епіцентрі (на стрийській, біля Ашану) насіння, грунт, горщики пластикові для квітів і всяке таке?Давно там не була((((
     
  14. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Мало би все бути, але асортимент не дуже обширний. Відділ з рослинами крихітний (у порівнянні з Епіцентром на Хмельницького чи Городоцькій).
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Може хтось бачив, де таке продається?
    DOIY-cook-up-buildable-kitchen-utensils-designbom-03.jpg DOIY-cook-up-buildable-kitchen-utensils-designbom-06.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Де у Львові можна купити аспідастру (квітку)?
     
  17. his joker

    his joker Well-Known Member

    Останнє редагування: 1 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  18. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Дівчата, де є добра ювелірна майстерня або майстер? Потрібно відремонтувати застібки в золотих сережках.
     
    Останнє редагування: 3 Квітень 2017
  19. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Де можна придбати, чи зробити на замовлення москітну сітку на балконні двері (має бути рухомою, механізм кріплення, такий як на вікна встановлюється - не підходить)?
     
  20. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    На Ювелірному заводі є майстерня, ще біля цервки Анни (поч.Городоцької)по правій стороні від церкви

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1