Де у Львові знайти...(2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Apelsynka, 2 Квітень 2015.

  1. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я купувала роки 3 тому в скрині в магазині 9 місяців
     
  2. Tina_Brava

    Tina_Brava Member

    Де у Львові знайти гарну сукню з гудзиками або замочком на грудях? (Розмір xl)
     
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Недорогі туї навпроти Податкової, на вул.Чмоли. Там колись було найдешевше. В садовому центрі на Давидів трохи дорого як на мене.
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Мушу завтра до вечора купити пенал на подарунок. На дві секції. Де в районі центру можна купити? Поки лише Галицький писар знаю. А ще є якісь точки з канцтоварами?
     
  5. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    На перехресті Франка-Зелена є Віват-канцелярія, у них мали б бути таки пенали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Dominika вул. Джерельна,5 гуртівня "Школа". Зовсім недавно там була, то були дуже гарні пенали від Herlitz. Правда я звернула увагу тільки на одинарні. Чи є на два відділи не знаю.
    А взагалі того року купувала там малому за 160 грн, а в Галицькому писарі він коштував більше 300 грн. Пенали цієї фірми дуже якісні. Це перший пенал, який вижив за рік користування, і буде ще служити в 4 класі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Louth

    Louth Well-Known Member

    Де у Львові можна купити жіночий офісний одяг?
     
  8. neolviv

    neolviv New Member

    Дружина на день народження забажала в подарунок мандаринове деревце, на крайняк може бути лимонне. Типу вазонок. Хто де бачив таке чудо у Львові?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    ' є в епіцентрі, лимони такі великі на ньому(трохи більші як магазинні)то певно і дерево велике буде(ціна десь 700-800, якщо не помиляюся)може і мандарини є. Думаю що в епіцентр можна подзвонити і запитатися
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. neolviv

    neolviv New Member

    щойно туди дзвонив, нажаль немає
     
  11. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    підкажіть де можна купити золоте колечко-вервичку????
     
  12. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    ви в той що на городоцькій дзвонили?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Може хтось знає де в районі Чорновола Арсен-Форум можна замінити батарейку в годиннику?
    (В Будинку Побуту вже нема)
     
  14. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Дуже потрібен обруч такого плану:
    обруч.jpg
    Підкажіть, будь ласка, де шукати.
     
  15. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    :girl_flag_of_truce:де великий вибір вишитих суконь?хелп:help:
     
  16. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    @Britney в Арсені, на Чорновола, є острівок, де хлопчина продає різні мобільні аксесуари, здається навпроти магазину Бергоф, я там собі в нього міняла батарейку.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    На ювелірному заводі , подивіться в їхньому каталозі ось тут
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В Галсаді бачила, але це давніше було. Задзвоніть до них завтра і запитайте чи є, щоб даремно не їхати якщо вже продали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Hexe сьогодні була у вікторія гарденс в Колориті. В них є свій сайт. Можете глянути Жіночі вишиті плаття в інтернет-магазині вишитого одягу «KOLORYT» І Доступні ціни, доставка, гарантія!
    Я собі проглянула сукню, в них вона коштує 1520 грн, а в неті знайшла таку ж за 950 грн.
    Завтра буду дзвонити чи актуальні в них ціни на сайті.
    Ну і завтра планую в Скиба зайти на Б. Хмельницького. Може щось там ще побачу.
     
    Останнє редагування: 19 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  20. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Сьогодні бачила лимонне в "Епіцентрі" на Городоцькій. Три штуки точно було, з доволі великими плодами. На ціну дивилась, але поки добралась до ДП до вже і забула яка)))