Де у Львові знайти...(2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Apelsynka, 2 Квітень 2015.

  1. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    В Айболить на Дорошенка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Де можна купити саджанці дерев. Але не фруктових. Мене липа цікавить
     
  3. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Дe в районі Галицького Пeрeхрeстя є рeцeптурні аптeки?
     
  4. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Підкажіть, де у Львові можна купити художні книги німецькою мовою? Дуже треба на подарунок.
     
  5. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    а якщо продати- на вагу ? бачили десь таке ?
     
  6. Online

    Online Well-Known Member

    В "Книгарні Є" на проспекті Свободи є відділ книжок іноземною мовою. Можна на сайті в них глянути асортимент. Ну і в Руні можна запитатися, але вони здається під замовлення доставляють.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Optima

    Optima Member

    де можна поремонтувати шкіряний гаманець (зашити, чи підклеїти)? в Айболить гаманці не ремонтують..дякую
     
  8. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Не бачила
     
  9. Monada

    Monada Active Member

    На вул.Огієнка є магазин. Він навпроти лікарні від залізниці.Там є книжки на різних мовах.Цей маг.знаходиться ближче до Городоцької.Там і підручники по Оксфорській програмі продають.І художні теж.Купляла і з анг. І з нім.мови.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    в доброго лояльного відповідального непитущого шевця.
    мій такий - позаду Винниківського ринку. Всі сумки йому ношу, мало в чому відмовляє. Гаманець, правда, не доводилося, та це ж схожий ремонт?
     
  11. Optima

    Optima Member

    я теж думала, що схожий, тому понесла в Айболить, де всі сумки ремонтую, а вони не беруть ((
     
  12. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Будь ласка, підкажіть хорошу взуттєву майстерню, де можна поміняти підбори. Бажано на Сихові.
     
  13. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Дівчатка! Знаю, що вже десь було, але не можу знайти...підкажіть де у Львові можна купити вафельну картинку на торт, а також мастичні фігурки робокари?

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    +1. Теж липу хочу.
    Де можна розтягнути шкіряні мешти?
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я носила у хімчистку на куті вулиць Балабана та Куліша. Там всередині є майстерня взуттєва. Розтягнули ніби нормально, але зараз все рівно не ношу, бо ноги збільшились у розмірі. Порадила коліжанка, бо залишилась задоволена. Ціна питання орієнтовно 100 грн (на скільки пам'ятаю).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Якщо ще актуально, то нема, найближча в якій можна зробити на початку Личаківської. Аптека матері і дитини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Rosina

    Rosina New Member

    Дівчата допоможіть будь-ласка. Переїжаємо до Львова через пару тижнів. З 1-го місяця користуємося підгузками Dada, не хочу міняти виробника. В нас у місті їх навалом, а чоловік у Львові знайти не може. Може хтось купує чи бачив. P.S. Бажано по ближче до Франківського району (центр)

    І ще цікавить де купуєте миючи засоби, дитячі порошки, серветки. Зрозуміло, що в великих супермаркетах є, але можливо щось є подешевше і вибір якийсь цікавенький. На перед дякую за відповідь :girl_smile:
     
  18. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Та в нас їх також повно. А конкретніше район який, вулиця, бо Франківський район великий? І шукати потрібно по маленьких магазинчиках.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Rosina

    Rosina New Member

    вулиця Антоновича, не далеко біля КотаКафе
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Ну то йдете на Привокзальний ринок, там точно є і від Антоновича це недалеко. Щоправда я давно там не купувала підгузників, то може дівчатка підкажуть точку, бо побутової хімії там направду дуже багато, але розкидана вона по цілому базару, то може хтось знаючий Вам підкаже куди підійти або вже будете вивчати самі.