Де у Львові знайти...(2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Apelsynka, 2 Квітень 2015.

  1. lusuzj

    lusuzj Member

    МОЖЕ НЕ ЗОВСІМ Франківський район,але смачний бограч в козацькій раді в Сокільниках там і страви на мангалі також.
     
  2. Melian

    Melian Well-Known Member

    підкажіть, може хто знає де на Сихові можна знайти в продажі фетр?
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, підкажіть! Треба терміново купити кеди Vans оффлайн. Чи хтось десь бачив? Дякую!
     
  4. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Ще треба?
    Замовляли в інтернеті - "народний гараж".

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
  5. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Бачила в "Інтерсіті" в магазині з пряжею (якщо не помиляюсь це на третьому поверсі).
     
  6. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Треба...перегляну
     
  7. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Підкажіть де у Львові є магазин з хорошим вибором тканин? цікавить сатин для постільної білизни. Дуже бажено район гал.перехрестя- б.хмельницького-замарстинівська або наукова-вол.великого-кульпарківська.
     
  8. Guapa

    Guapa Active Member

    Де у Львові можна якісно помалювати шкіряну курточку?
     
  9. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    раніше в Новому цумі біля входу у відділ тканин справа був дуже широкий вибір, хоча ціни не найдешевші. Також розказують, що на перехресті Зелена-Вашингтона ще є гуртівня Десятка з таким товаром (ось тут ціни люкс), але там була ще давніше, ну і це інший район.

    цікавить така ПЛІВКА типу самоклеючої, але дзеркальна. Щоб наклеїти на скло у дверях чи на двері шафи-купе, і було дзеркало. Нехай не супер для розгляду дрібниць, але щоб побачити як вбрана тощо. Де таке можна купити? Дякую
     
    Останнє редагування: 25 Вересень 2017
    • Корисно Корисно x 1
  10. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Підкажіть, де у Львові можна придбати білоруську косметику (якщо точніше, засоби для волосся)?
     
  11. Yeremiya

    Yeremiya Well-Known Member

    магазин "Срібні джерела" на вулиці Бандери
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    І багато мафів з побутовою хімією їх продають. Треба питати
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    З цим печалька. Якось шукала щось нормальне, не рагульське. Не знайшла. Єдине, що сподобалось, то було в Новому Цумі, магазинчик якраз навпроти входу на той поверх з тканинами. Там було декілька непоганих польського виробництва. Якщо розмальовка не принципова, то гуртівня на Дж.Вашингтона. Але якість мені там не дуже. Брала якось на пробу, фе(.
    Купила через нет, здається магазин називався метрткани, чи якось так. Відправили швидко, мені все сподобалось. Ну але там не дуже дешево.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Де у Львові можна купити полотняні торбинки на затяжку? Такі, як форумлянка @Akina раніше в іншій темі викладала:

    [​IMG] [​IMG]
    Або можливо хтось може пошити? Потрібні такі як на другому фото.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Раз мене тегнули, то я Вам і відповім :) Пробігало мені в стрічці новин ФБ "Торбинкова людинка" - гляньте у них :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ще є класний магазин на К. Левицького, зі сторони Франка. І на Галицькому базарі в центрі є магазинчик.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  17. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    всю білоруську косметику( і засоби для волосся) завжди беру на make up. по ціні дешевше ніж в магазинах.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Rosina

    Rosina New Member

    Підскажіть будь-ласка хороший магазин меблів. А саме, цікавить недорогий але гарний розкладний диванчик.

    Отправлено с моего HTC One через Tapatalk
     
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В Трьох слонах великий вибір
     
  20. Online

    Online Well-Known Member

    ТЦ Марк на Науковій; ТЦ не пам'ятаю як називається на Б.Хмельницького між Епіцентром та радіобазаром (2 поверх меблі); можна попасти на хорошу акційну ціну в магазині BRW на Луганській. Ну і на Південному теж є цілий ТЦ суто з меблями, зі сторони Щирецької.
     
    • Подобається Подобається x 1