Де у Львові знайти...(2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Apelsynka, 2 Квітень 2015.

  1. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Ми туди записувались в студентські роки, там немає обмеження по віку, мені так здається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. kristas

    kristas Well-Known Member

    Доброго дня. Підкажіть, може хтось натрапляв, на запасні соски до поїльничка Canpol.[​IMG]

    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
  3. Fish

    Fish Well-Known Member

    Чи хтось бачив в офлайн магазинах пенали чи косметички з двосторонніми паєтками, такого плану: [​IMG][​IMG] Потрібно сьогодні, тому в інтернеті замовити не встигну.
     
  4. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    В магазинах тканин переважно завжди є (на розі Франка-Кн.Романа купувала кілька разів). В Новому ЦУМі на верхньому поверсі, де продають тканини, теж нещодавно купувала.
     
  5. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Де можна купити гарну і цікаву нічну сорочку для дівчинки 13 років? Он-лайн замовити вже не встигаю, потрібно на четвер :sad:
     
  6. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Хто знає, в якому салоні робить масаж @Njuta? В неї раніше була своя тема тут, на форумі. Може хтось має її контакти? Буду дуже вдячна!
     
  7. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Раніше в бібліотеку Стефаника ще можна було з дипломом про освіту записатися. Не думаю, що правила змінилися.
     
  8. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    ПРивіт всім, може хтось тут знає, чи є у Львові якісні курси фінансового аналізу ?
     
  9. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Хтось підкаже,де у Львові можна купити готові ящики для вирощування печериць?
    Через інтернет не хочу замовляти
    Люблю в очі продавцю дивитись )))
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    підкажіть в кого можна замовити дитячий торт (не за 2 тижні наперед)
    тобто хто пече гарні, добрі, але з не дуже завантаженим графіком)))
     
  11. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Де є нормальний вибір жіночих класичних костюмів ( брюки піджак,брюки піджак спідниця)? Хорошої якості і щоб вибір був нормальний. Дякую!
     
  12. Online

    Online Well-Known Member

    Гляньте MustHave на Коперника 7 і HelenA на Менцинського. В обох фірм є сайти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Melian

    Melian Well-Known Member

    Може хтл підкаже хороший онлайн/оффлайн магазин з кухонним текстилем?

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  14. Lilutka

    Lilutka Member

    Привіт! Може хто підкаже де у Львові знайти металеві корзинки для зберігання? А то ніде не зустрічала таких. Навіть на Алі є лиш пару і нижчих, а хочеться з такими вищими бортиками. Наперед дякую! [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Online

    Online Well-Known Member

    В Юску є, не знаю чи саме такі як вам треба, але точно металеві. В епіцентрі ще можна глянути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. danchyk

    danchyk Well-Known Member

    На Куліша, навпроти Ватсонса є магазин Спокуса Сну. В них гарні скатертини італійські були не за всі гроші. Ще Прованс в Форумі. Ну і в Епіценрі в Декорі багато текстилю за різними цінами ( можна спочатку он-лайн подивитись).


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. New look

    New look Well-Known Member

    Підкажіть будь ласка взуттєві магазини з 41 розміром взуття, але нормальних симпатичних моделей? З того мізерного що знаходила, обути молодій дівчині не можливо. Чи може хтось знає сайти з хорошим взуттям великих розмірів, буду дуже вдячна за інформацію!
     
  18. Njuta

    Njuta Member

    0683270017
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Mirela

    Mirela Member

    Підкажіть, будь-ласка, майстерню, де скуповують б/в ноутбуки в неробочому стані по вигідній ціні?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Lilutka

    Lilutka Member

    В "Чобітку" на Галицькій бувають гарні моделі. Дві мої коліжанки на днях купили (в них 40 і 41 відповідно)
     
    • Подобається Подобається x 1