Де у Львові знайти...(2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Apelsynka, 2 Квітень 2015.

  1. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В мене знайомі таке роблять. Район привокзальної.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Є така послуга в Новій Лінії чи в Епіцентрі, не пригадаю. Там стоїть комп, можна вибрати з наявного чи закачати своє.
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Де є гарний вибір махрових рушників?
     
  4. kristas

    kristas Well-Known Member

    Підкажіть, де у Львові можна купити корейську косметику?
     
  5. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    В Роксолані є магазин, де продають різну косметику і корейську також. На жаль, не пам'ятаю назви.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Може хтось знає, якого виробника або де можна купити грилеві ковбаски, щоб були смачні. От мені смакують ті ковбаски, що у парку Культури зазвичай готують, коли є якісь масштабні заходи. І у кожній ятці один і той самий смак, вони мені за смакували.
     
  7. xolod

    xolod New Member

    Добрий вечір! Може хтось знає де у Львові можна купити домашні перептлині яйця?
     
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Підкажіть будь ласка де є комісійний магазин з тих "ліпшіших" :girl_flag_of_truce:куди можна було б здати фірмовий чоловічий костюм в ідеальному стані та мати надію, що таки продадуть і не обшургають його в процесі сильно :)
     
  9. Online

    Online Well-Known Member

    З власного досвіду, я б радила краще зробити хороші фото і виставити на продаж одночасно на кількох торгових інтернет-майданчиках. Бо продавати фірмові недешеві речі через комісійний геть невигідно. Вони пропонують однакову ціну, що за люксові бренди, що за китайський ноунейм з краківського. І ціна ця три копійки, бо комісійному теж треба заробити. Ну і торгівля в них зараз йде слабенько. Бо на секондах дешевше, а хто полює саме на брендові речі - купує переважно на Інтернет-барахолках.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не розі Січових Стрільців і Гнатюка (і ще десь є філії) є такий брендовий комісійний, коліжанка туди здавала речі. Luxovski називається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Online

    Online Well-Known Member

    Ще біля входу на Краківський і на початку Франка. В першому людей взагалі ніколи немає, не знаю як там торгівля. Хіба може свої приходять по дзвінку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Висить вже досить довго на олх і шафі Та я б хоч за 500 грн вже віддала, аби забрали, бо ми зараз переїжджаємо і мені геть не хочеться той костюм туди-сюди совати :sad:
     
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Можна ще на Кідстафі. В мене там кілька брендових речей за півдня-день продалося. Бо на ОЛХ з дорослого одягу-взуття добре хіба нове продавати. Б/в взагалі не йде. Та й рубрикація така, що весь одяг в одну купу. На другий день ти вже десь на п'ятій сторінці).
     
    Останнє редагування: 18 Жовтень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  15. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, на вівторок потрібен костюм вітерця. Була на Науковій, ще в кількох місцях запитала, то або дуже вже зашургані або нічого не пропонують. Підкажіть, де хто бере.
     
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В Нірці чи в Антошці? Я в Нірці вже роками беру костюми. Завжди все є. Ще новий прокат відкрився на Пулюя в новобудові від Набережного кварталу. Казали знайомі, що гарний вибір. Сама я там не була, Нірці не зраджую:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Online

    Online Well-Known Member

    З нормальним вибором і костюмами: Нірка, Барви дитинства, Ваш костюмер. Ще Солом'яний бичок хтось радив, але я там не була.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kewmr

    Kewmr Active Member

    Дівчата, підкажіть будь-ласка контакти чи координати людей, які займаються проведенням екскурсій по Львову за притомну вартість.
     
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Може хтось знає, де поблизу центру можна зробити роздрук на кольоровому принтері і зшити на пружину.( треба книжку друканути і оформити).
     
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Галицький писар навпроти Магнусу
     
    • Інформативно Інформативно x 1