Де у Львові знайти... (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Olenka, 22 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Де у Львові знайти... (2)

    Підкажіть, будь ласка, де можна замовити тортик, щоб був смачний і гарно оформлений мастикою. Треба донечці на день народження, на 8 квітня. Щось я пізно спохватилась, пані Іра( rysai ) не зможе :girl_sad:
     
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти... (2)

    Мені таке робили в Епіцентрі, там був майстер біля відділу з картинами, постерами. В нього великий вибір рам і скло теж є.

    ---------- Додано в 15:50 ---------- Попередній допис був написаний в 15:48 ----------

    Я робила тут: http://гуугля.ком
     
    Останнє редагування модератором: 1 Квітень 2012
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Де у Львові знайти... (2)

    Казали, що можуть. Треба до них дзвонити і домовлятись, але 25% від вартості беруть за доставку. А так беруть 25 грн за кв.м. Про якість чистки цього разу не можу нічого сказати, бо в мене килим не був дуже брудний, просто песик мій деколи міг на нього попісяти :girl_blush2: , запаху не має і вже добре.

     
  4. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Де у Львові знайти... (2)

    хто знає фірми, що займаються системами шумоізоляції? дуже треба :girl_flag_of_truce:, можна інфо в ПП.
     
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти... (2)

    я декілька років чистила килими на ДСК( вже як поворот на пасічну) там ще "радянська" хімчистка-але результатом була задоволена. Єдине,їм треба завозити килим самостійно і чистять лише у суху погоду.

    Зараз немала як завести самостійно, то ж викликала з компаніі Клінмастер. Приїхати забрати килим і потім привезти-50 грн. На вартість самої чистки можна подивитись ціни на сайті. Сказали до 10 днів привезуть- потім напишу про якість
     
  6. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти... (2)

    Майже схоже питання, на позавчора!:girl_flag_of_truce:
    Де можна купити у Львові, поролон звукоізоляційний, схожий по формі на лотки від яєць???
     
  7. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти... (2)

    підкажіть може хтось орієнтується на ринку Південний після тих перестановок, де там тепер чоловічі костюми? десь де весільні сукні чи окремо?
     
  8. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Де у Львові знайти... (2)

     
Статус теми:
Закрита.