Де у Львові знайти... (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Olenka, 22 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    про закваски на форумі ціла тема є:)
     
  2. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Де можна зараз купити "ДЕСИТИН",обійшла майже всі аптеки на Сихові
     
  3. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    На скільки мені відомо, Деситин вже років зо три як знятий з реалізації.
     
  4. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    :khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak:
    невже на них дефіцит почався, ніде нема... ні на ринку. ні в магазинах..... жах!:girl_haha:

    а стосовно градусників, то приймали в аптеці на площі Митній точно! та й вони всі зобвовязані їх приймати. принести і лишити - то наше право і наш обовязок, і не викидати в жодному випадку!
    в сільській місцевості, то треба винести на 200 метрів від жилої зони і закопати в півметровій ямі.... отак, от.
    а в хаті - провітрити, якщо кульки ртуті висипались, то зібрати мідним чимось, або шерстяною шматкою наелектризованою в одну більшеньку і викинути тоді. після цього місце промити розчином марганцовки і кімнату добряче провітрити. якщо розбили на якійсь речі з тканини - краще викинути зовсім...
     
  5. Oneal

    Oneal New Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    дефіциту нема, так само і складно знайти хороший халат. а про ту ф...ню що продають на базарі я мовчу.


    купила тижнів 3 тому на сихові на кавалерідзе в аптеці природа чистоти (здається так називаєть, вона як мінімаркет ) якщо від іскри іти, то по ліву руку. ціна десь 25-30 грн
     
  6. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Я десь 3 роки тому розбила, теж звонила і в пожежну і в СЕС. Таке враження було, що мене сприймали як хвору на голову - " ну подумаєш, градусник".
    Зібрала в пластикову банку, залила марганцовкою, закрутила щільно, замотала в кілька кульків і викинула на смітник :umbrage:
    З того часу користуємось електронним.
     
  7. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    бічна від Дорошенка... як до Пузатої хати йти. там є магазин Все для сну якщо не змилюсь в назві, то раніше були гарні і якісні махрові халати і нічна білизна теж....
     
  8. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Так вибір там непоганий.

    Може хтось підкаже,
    де знаходиться гуртівня з мебелевими тканинами знаходиться?
     
  9. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    я коли малого родила, то купляла на мечнікова в аптеці піля пиймальні. Ну правда це було 1,3 роки тому було
     
  10. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Може хтось бачив де продаються такі ліжка?
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  11. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Пару років тому я розбила градусник в дитячий кімнаті на коврове покриття (місяць після ремонту). Чоловік зняв покриття з цілої кімнаті і виніс на смітник. Після того в дитячий поклали ламінат і користуюсь лише електронним термометром...
     
  12. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Біля аеропорту Ал-макс, здається.
     
  13. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    А я минулого місяця розбила градусник і одна кулька ртуті закотилась між паркет і впала у щілинку. То що мені паркет здирати?

    ---------- Додано в 12:30 ---------- Попередній допис був написаний в 12:29 ----------

    Конче треба синтепон, була в трьох магазинах тканин- там розводять руками- немає. А де ж його шукати?
     
  14. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Знаю, що у Варшаві точно продаються. У Львові не бачила.
     
  15. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    На Героїв УПА "Мозаїка", Хоткевича 50, на Персенківці є, але її досить складно там знайти.
     
  16. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Бачила такі в Чілеку, в Марку на другому поверсі

    ---------- Додано в 15:14 ---------- Попередній допис був написаний в 15:13 ----------

    а синтипон купляла в Новому цумі, здається на 2му поверсі, там де відділ з тканинами
     
  17. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    я рік тому бачила в "Антошці" на Науковій
     
  18. MAKSA

    MAKSA New Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Дівчата хочу собі на весну якусь курточку(піджачок)замш.натур,обійшла весь Сихів!Підкажіть може хто бачив чи знає ціну...
     
  19. MissDior

    MissDior New Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    підкажіть де у Львоі продається косметика фірми Isadora...
    в ДЦ КОСМО нема((((
     
  20. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Я купляла на Шуварі на 3 поверсі
     
Статус теми:
Закрита.