Де у Львові знайти... (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Olenka, 22 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    смотря где вы живёте - на Пушкина в здании детской поликлинике (бывший магазин "Газда") есть дяденька,который делает ключи (там вывеска),вот он и точит ножи и ножницы...
    еще есть при входе в Привокзальный рынок со стороны "Локомотива" точильная мастерская.
     
  2. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Роблю йогурт у йогуртниці з магазинної Актівії без наповнювачів (не питної).
    Літр кіп"яченого молока (кімн. темп-ри) + 1 баночка Актівії + 2 ст. ложки цукру. Розмішую, розливаю по баночкам, ставлю в йогурницю на 8-10 годин. Молоко краще базарне.
     
  3. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Моє дитятко також такі любить! Вони є у "Рукавичці" на Луганській:girl_claping: Називаються "Anellini", виробник - "Del Castello".
     
  4. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    А де купили...?
     
  5. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Дуже дякую - ну наші дітиська і вибагливі:girl_tender: Ми вже всі запаси в сусідньому Арсені вигребли.
    Підскажіть де можна перетягнути диван - хочу з тканини на замінник, дитина алергік, хочу щоб не так назбирувало пилюку.
    І ще, хтось зустрічав в магазинах екологічний лінолеум? Знаю точно що існує, тільки де б його купити. Дякую.
     
  6. jantarna

    jantarna New Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Де можна придбати вишивану сукню? з приходом весни хочеться чогось яскравого і оригінального.
     
  7. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Дівчата, може хтось із вас користувався послугами агенств, які пишуть курсові на замовлення? Мене цікавить фірма, якій можна довіряти.
     
  8. GalyaIgor

    GalyaIgor New Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Де можна купити соєве молоко ?
     
  9. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Шо, ніхто ніде не видів? :girl_sad:
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2011
  10. altari

    altari New Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    В мого сина цього року випускний(9 клас).Хочеться чогось етакого...(не костюм),щоб було "дьошева і сердіто".Хто знає магазини з такими речами?Підкиньте ідеї щодо одягу.Дякую!
     
  11. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

     
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    я так все і роблю - навіть можна каструльку взяти, а щоб тепло добре тримала - обмотати рушниками, закваски купляю магазинні, молоко тільки домашнє - літом сквашується за 4-5 год, зимою за 10 - періодично відкриваю і дивлюсь, на якій стадії, щоб не перекисло :d23:, дуже смачний і густий йогурт получається
     
  13. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    цікавилась тим питанням, у Львові не знайшла. тільки в кількох інет-магазинах Києва
     
  14. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Такі макарони є у всіх супермаркетах, крім Фуршету і Сільпо. Виробник Pasta Zara,а бренд "Del Castello".
     
  15. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Магазин "Світлиця" на Вірменській,8, бачила у вітрині дуже гарну вишиту і гаптовану білу сукню.
     
  16. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    У тих магазинах, де продають органічні продукти (на вул.Лисенка був такий магазин, чи зараз є - не знаю). В опера-маркеті можете глянути
     
  17. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Кінг Крос Леополіс або магазин "клепка" на розі вул.Галицької і Староєврейської - там однакові товари.
     
  18. Лівсі

    Лівсі Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    А дитячі вишиті плаття (на 9 років) там є?
     
  19. носик

    носик New Member

    Відповідь: Де у Львові знайти... (2)

    я брала оптимальний варіант за 220 грн. якщо когось зацікавить напишу в пп марку, модель і де брала.
    покупкою задоволенна

    ---------- Додано в 16:38 ---------- Попередній допис був написаний в 16:37 ----------

    напишу зараз Вам в пп
     
  20. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Де у Львові знайти... (2)

    а де є якісні панельки до мобільних телефонів(нокіа 6120)?
     
Статус теми:
Закрита.