Де у Львові знайти...

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Princess, 11 Листопад 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. bezposeredniy

    bezposeredniy New Member

    Рекомендую відвідати кафе тірамісу, що у Львові на Пекарській 1Ц. Запевняють що печиво печуть самі і сир експортують з Італії. ще є вітрина в OperaPassage на першому поверсі. Правда ціна 49 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    дівчатка, може хтось стикався. шукаю ательє, де зроблять плоский шов на трикотажі.
     
  3. Prosto Eva

    Prosto Eva Well-Known Member

    Дівчатка може хтось здавав свою весільну сукню у хімчистку підкажіть куди саме, де добре чистять, і який саме вид чистки щоб не пошкодити?
     
  4. mamba

    mamba Member

    Дівчата, підкажіть де можна купити широкий металічний ланцюг, щоб доробити довгий ремінець на плече до сумки аля шанелька)) знаю, що в магазинах для рукоділля або біжутерії, може хтось бачив точно десь, щоб не лазити по всьому місту))))
     
    • Баян Баян x 1
  5. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    І мені таке треба)
     
  6. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, хто знає де можна поремонтувати дрібну електротехніку, але коли електрична частина справна - зараз поясню. В бутербродниці відламала випадково ручку і тепер не зашпиляється - то приблизно як вафельниця. Треба придумати типу якогось хомута- щось просверлити в пластмасі - може хтось щось подібне робив. Бажано район пр.Чорновола, центр. Дякую.
     
  7. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    на Краківському ринку є ремені різні...якщо іти від Куліша,то з права...десь 5-8 лоток з сумками,орієнтовно 50 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. garbuzyk

    garbuzyk New Member

  9. kristas

    kristas Well-Known Member

    Доброго дня. Може знаєте де можна знайти такі парфуми? " Тrussardi python for woman"
     
    Останнє редагування: 19 Березень 2015
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Де великий вибір рамочок для фото, ну і ціна, щоб була нормальна?
     
  11. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    я купляю рамки, як по дорозі на Краківський є з правого боку сувенірний магазин, там і настільну лампу собі брала. Там оригінальні речі і ціни були помірні, не знаю як зараз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Де у Львові чи за містом можна купити туї.
    Буду вдячна за контакти.
     
  13. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    При візді в Куликів - 15 кмвід Львова в сторону м. Жовква з правого боку є велика оранжерея, так і туй багато, ялівцю і багато іншого. Цін не знаю. Там і орхідеі продають та інші квіти. Але більше звісно кущів і дерев.
     
  14. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    А це нова інформація? Бо ми восени до них спец. заїхали по ті туї, а там пусто.......... Нині вже навіть не перлася туди, бо шкода бензину. Були в Чишках, але там до 17.00 і не встигли. Варто туди ще раз їхати?
     
  15. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    біля Податкової є. Якщо дивитися на центральний вхід, то через дорогу справа. Їх легко помітити, видно з вулиці.
     
  16. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    А назви не знаєте? Чи контактів, щоб ціну спитати перш ніж пертися і чи є такі, як треба.
     
  17. kira lv

    kira lv Member

    Може хтось знає де можна у Львові купити дитячу розкладачку. Через інтернет не хочеться замовляти. Тимчасово потрібно у дитячий садочок
     
  18. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Їхати в сторону Давидова. Біля готельного комплексу "Галицька корона"
     
  19. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    були ( в січні ) в Епіцентрі різних розмірів і за різною ціновою політикою.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Останнім часом не приглядалася. Ще згадала щось таке продавали біля податковоі. Якщо дивитися на головний вхід, то справа. Може хтось є з того району, то подивитися треба, бо теж давно там була.
     
Статус теми:
Закрита.