Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Mazerati, 29 Вересень 2009.

  1. Veranda

    Veranda Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    Обожнюю білизну польського виробництва Kinga, Alles, Ava. Чудово носяться і вибір моделей дуже різноманітний.

    Також зацінила від недавна українського виробника Jasmine Ligerie - ціни дуже доступні (якщо знайти цю білизну не в "центрових магазинах", то вийде дешевше навіть ніж в СП .Перевірено особисто - купувала моделі з останніх колекцій, видно організатори закупок часом не розголошують реальних гуртових цін чи щось таке).

    Про Мілавіцу і Тріумф мови нема - то на роки приємного носіння, але ціни трохи кусючі, тому зараз я з тими марками не в тісній дружбі.
     
  2. Detektyv

    Detektyv Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    Мала комплектики Тріумф, Ажур, то гарно носилось)) Мала бюстик Кінга ,але малий об"єм з великою чашкою 75 Е, і вузенькими шлейками, то носити не могла (груди тяжкі, шлейки тонесенькі врізались в шкіру(((() Трохи була розчарована.
    Тепер знову прикупила Кінгу, то не можу натішитись. Так гарнесенько лягло, якість просто супер. Висновок: треба було правильно підібрати модель))))
     
    Останнє редагування: 25 Червень 2014
  3. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    Прикупила сьогодні бюстик Кінга, ціна нормальна , подивлюсь, як буде носитись. Поки задоволена.
    Ще дуже сподобались комплекти Alles, визначаюсь, який взяти, бо комплектики виходять десь по 420-480 грн. Ех....взяла б обидва....але задорого відразу 2 купляти ...
    Можливо хтось знає, де можна купити недорого Alles? Інтернет-магазини?
    І Жасмін теж цікавить, але той магазинчик, де купляла, закрився, навіть не знаю, де ще можна купити. Єдине що, мені потрібно все міряти, бо мало що підходить.
     
  4. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    Де можна купити бюстгальтер зi шлейкою на одне плече?
     
  5. sherry

    sherry Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    магазин Жасмін бачила в Сільпо на Науковій
     
  6. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    Що порадите з утягуючої білизни (для живота )? Де шукати?
     
  7. Vilanda

    Vilanda закохана в гори

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    Бачила таке на Південному.
     
  8. Chrystal

    Chrystal Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    На Південному величезний вибір,починаючи з завищених трусів,закінчуючи спеціальною білизною на брительках. Ціни теж різні,від 200грн і до 600-700грн. Ефект дійсно є,живота майже не замітно.
     
  9. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    Хтось використовував такі трусики стягуючі? Як вони? Не скочуються?
    [​IMG]
    Є ще коротші. Але коротші, напевно, буде видно на талії?
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  10. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    Останнім часом мені подобається наша українська білизна фірми Olga. Я купую її у весільному відділі на Краківському. Там дуже хороші продавці і білизна не така як усюди. А головне,я тепер підтримую українське:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    Дівчатка, а де саме ви купляєте Кінга, Тріум і Калину?
     
  12. Detektyv

    Detektyv Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    Білизну Кінга беру тут на Посиденьках. Темку час від часу відкриває Іріша. В магазинах і на базарі в 2 рази дорожче.
     
  13. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    А де купуєте бюстики для годування? Хочеться вибору в магазинах)
     
  14. gladiolys

    gladiolys Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    В магазинах 9місяців (на Франка і в Скрині) трохи є вибір: бюстики МаминДом, Аніта і ін. Ще в Діанорі в центрі невеликий, але є вибір. Ну і в звичайних магазинах з білизною, зазвичай одна-дві модельки для годування переважно є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Olga Myrun

    Olga Myrun Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    В інтернет-магазинах пошукайте...
     
  16. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    Дуже люблю білизну Victoria's Secret. Після того як спробувала, вже не можу носити нічого іншого. Ціни за нинішнім курсом, звичайно, не радують, тому замовляю не так часто, як хотілося б. Цiкаво, чи є серед нас дівчата, які роблять там замовлення час від часу? Може могли б об'єднуватися?
     
  17. Nica

    Nica Well-Known Member

    Теж давно є прихильницею цього бренду, хоча не все мені підходить! Купую тільки низ, маю декілька стаників, то мені ніяк((( тому, як будете замовляти, пишіть, особливо як піврічний сейл і вони 7/27)))).
     
  18. maha

    maha Member

    Недавно я шукала просто чорний без викрутасів, але красивий бюст. З моїм 70А то був капець! Знайшла в Мілавіці за 605 грн! Не сподівалася купити такий дорогий, але як поміряла, подумала- то моє, сидить як вилитий, пофіг бджоли, беру! Колись із 75В чи 70С могла купувати через інтернет(теж подобались Ажур і Кінга), а зараз тільки міряти!
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    хтось робив в травні темку СП по білизні Sealine. Хто це був? Якщо ви це читаєте. то чи плануєте ще робити?
    і ще питання, у яких фірмах є натуральна білизна розміру 75Д, але з поролоном? та ще і бажано класичних кольорів: білий, чорний, бежевий. Або хто знає фірму, моделі якої великомірять? бо 75Д так важко знайти.
     
    Останнє редагування: 4 Серпень 2015
  20. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    • Подобається Подобається x 2