Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Mazerati, 29 Вересень 2009.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    серйозно? один з ходових розмірів) мала до вагітності, навіть в таких простеньких магазинах часто зустрічала, хоча ясно що не так як 75 B і C, які є абсолютно всюди
    а зараз треба годуючі 75 FGH залежно від лишніх кг))) оце халепа, є Некст, польський Аллес, але останній за ці 2 роки що годую зріс в ціні від 150 до 450 мінімум, тєжко, альтернативи ноль
    а ще як схудну часами треба 70 G чи H, тим більше Аллес часами великомірить в обємі, а маломірить в чашках, моделі різні
    то його взагалі трудно буває знайти, що в посередників в неті (рідко на складах є таких розмір) що в магазинах у Львові
    до речі раджу не вперше магазин Травень біля привокзального ринку, 75Д там гарант є, хіба би форс-мажор), на кідстафі пошукайте по розміру/виробнику, може що знайдете є і у Львові десь щоб приміряти
    ніколи не бачила там 75D... і колись ще за дівоцтва купляла 75С, то дуже швидко розтягнувся в обємі, вони швидше на 80
     
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ого, весело:girl_impossible:. я якраз збиралася новий бюстик для годування придбати. маю улюблений Аллес, думала щось тієї ж ТМ підібрати...
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    угу.. я десь місяць тому брала чи чуть більше.. то може були 1-2 шт по старішій закупівельній ціні, просто мені не підійшли, а зараз вже не знаю.. ще пару разів брала в СП на кідстафі, але його вже закрили(((
    але всерівно на тому ж кідстафі можна вишукати ще по старій ціні свій розмір, от зараз бачу за 200 грн обєми 85, 90...
     
  4. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    о, дякую за "наводку". пошукаю. хоча хотілося б поміряти.
    мабуть таки піду в магазин прицінитися.
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Wonderbra, Next
    якщо ще актуально
    --- дописи об"єднано, 18 Листопад 2015 ---
    я колись питала в Сілайн, то казали, що в них чашки Д не буває.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Хочу написати про Жасмін Лінжері - дуже я цим комплектом не задоволена, купувала тут на форумі. На трусиках резинки попоролись і потріскали за третім пранням буквально. Бюстик трошки носила - десь пів року, не щодень звичайно, але повилазили кісточки. Не раджу одним словом і більше не куплятиму.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    В мене з трусиками те саме. Думала, це я лише таке маю( а бюст нормально, тільки на вигляд вже такий поношений, а насправді теж десь пів року має. Звичайно не до порівняння, але бюст від тріумф юзаю вже 1,5 роки і як новий.
     
  8. Муська

    Муська Well-Known Member

    Детальніше опишіть, як прали. Вручну чи в пральній машині? Трусики свої перу багацько разів, такого ще не мала.
    Можливо все ж таки неправильно підібраний розмір. Бо я реально ношу бюстики деякі більше 2 років, кісточки не вилазять. Ну або , якщо прали в пральній машині, то таке можливо.
     
  9. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Всю білизну перу в пралці на низькій температурі. Купую якісну, ношу роками. Маю такий бюстик, який купувала ще до вагітнсті, а вже малій 4-й рік, він навіть колір не втратив, не розтянувся, кісточки не вилізли і т.д. Купувала в магазині Lauma, на вул. Франка
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Раніше купувала переважно тм Milavitsa, а тепер ціни :crazy: , тож і Acousma підходить))
     
    Останнє редагування: 30 Грудень 2015
  11. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    А мені ідеально підходять бюстики від Калини(шкода правда що важко їх знайти)
     
  12. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    і мені вони супер підходять. Мені свекруха на всі свята дарує комплектик:)
     
  13. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Дівчата, де можна купити якісні бюстгальтери з натуральної тканини і без кісточок, які добре тримають форму? Чи таких нема? :)
     
  14. gamma

    gamma Well-Known Member

    Підкажіть де все-таки можна натрапити на білизну ТМ"Калина", бо чула багато хороших відгуків, але в магазинах не зустрічала. В неті купувати білизну не дуже люблю, хочеться поміряти-придивитися.:girl_flag_of_truce:
     
  15. Vilanda

    Vilanda закохана в гори

    Колись купувала в маг. Лібі на Дорошенка, зустрічала і на Привокзальному.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    купляла восени на виставці Український товаровиробник,саме від представників фабрики
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Є такий український виробник білизни Марта. Маю їхній бюстик для годуючих, просто шикарний і гарно носиться. От шукаю за тим у Львові, щоб поміряти, і ніде нема
     
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А де у Львові хороший вибір білизни Alles ? Багато чула про цю фірму хороших відгуків, всі нею задоволені.
     
  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Це, мабуть, найпопулярніша білизна у львівських магазинах
     
  20. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    Бачила декілька комплектів на базарчику "Провесінь", що біля Нового Цуму
     
    • Інформативно Інформативно x 1