Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Mazerati, 29 Вересень 2009.

  1. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    не сходиться. і як на мене, я б там не купувала
     
  2. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    Mazerati, не казатиму за бонпрікс - бо не знаю. Я купувала в некермані - розміри по їх таблиці зійшлися, дуже хороша якість білизни (особливо задоволена бюстгальтерами). Але я все ж прихильник купувати в магазині - коли можна поміряти, подивитися що за тканина, яка її якість і т.п.
     
  3. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    на мою думку, бонпрікс і поруч не стоїть з некерманом (тобто некерман краще)
     
  4. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    я колись теж так думала, поки не підсіла на Вікторіюсікрет. головне, добре розміри свої знати. :) ну і знати, як шиє конкретна фірма - великомірить чи ні ітд...
    моя сестра довго думала і надумала собі взяти станика звідти, то казала, що такого класного ніде не бачила! одного разу навіть забула зняти наніч, бо подумала, що вже зняла. (настільки зручний).:girl_cool:
    а я от в Бянці щось розчарувалась...можливо занадто вже підняли ціни, а може то вже в мене занадто критичне ставлення до співвідношення якість-ціна...
     
  5. Pola

    Pola New Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    А я часто купую білизну на Південному.Багато магазинів,великий вибір і ціни нормальні.
     
  6. olena

    olena New Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    А я полюбляю купувати білизну у"Шармі" біля Санта-Барбари і вибір хороший, і ціни помірні,і продавці люб'язні.На щодень беру Атлантік і Кей.
     
  7. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    Я є фанаткою красивої і зручної білизни. В переважній більшості купляю в магазинчику який знаходиться в Арсені на Науковій і є такий самий на Південному, хорша якісна польська білизна за помірними цінами. Ще подобається фірма Kleo в травні. Якщо хочеться чогось кращого то колись купляла в Бюстьє, маю звідтам 3 комплекти, дуже задоволена, але нажаль його закрили. Тому зараз хочу спробувати в Б'янці, но ціни доволі високі і не знаю чи співвідношення ціна-якість відповідні.
     
  8. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    Я купую у Б"янці білизну або замовляю з-за кордону . Вважаю що жінка щодня має бути у вишуканій білизні...Принайні у такій я себе відчуваю впевнено у будь-якій момент:girl_flirt:
     
  9. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    Довго я маялась зі своїм 75Д по центровим магазинам, аж поки не порадили мережу магазинів на південному. Я туди приходжу, кажу розмір, колір, форму і за 10-20хв з почуттям глибокої задоволеності іду:girl_flirt: з парою ідеальних для мене стаників)))). Перш за все професійність продавчинь та широкий асортимент в виборі.

    підтримую на всі 100!!!! гарна білизна придає впевненості жінкам, навіть якщо в цей день її ніхто не побаче. Я згадала жарт своєї подруги, яка в сумці завжи має при собі ...увага... зубну щітку)), запасні колготи і трусики))) - як каже: " А звідки я знаю де мене сьоня ніченька спіткає" :haha:))))). Це звичайно жарт))
     
  10. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    А адресочок ?? будь-ласочка
     
  11. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    Останнім часом купляю в Мілавіці. Дуже мені подобається якість, і розміри мої є ))))) І акції там дуже вигідні зараз.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    доведеться мені йти в Мілавіцу, бо вже обносилась, чи то посилочку з Вікторії на Миколая собі подарувати :)
     
  13. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    а де вона знаходиться?
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    в Плазі на п-ті Свободи, біля Корони, там колись кінотеатр був
     
  15. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    і в Скрині на Городоцькій
     
  16. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    а я люблю скуплятись в Шармі на санта-барбарі,вибір великий, ціни нормальні, продавці приємні, завжди якусь знижку зроблять, надаю перевагу польським фірмам kinga,alles,caprice,ava, а труліки обожнюю від lama, atlantik, sealine,kinga
    [​IMG]
     
  17. Smerfetka

    Smerfetka Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    Ще є магазин Мілавіци в "Арсені" на Патона (2 поверх)
     
  18. Charovnisa

    Charovnisa Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    А где именно он находится? Я тоже обожаю фирмы sealine и lama.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    була сьогодні в Ажурі на Дорошенка - "аж" три моделі поміряла - нічого не підійшло .. :girl_devil:
     
  20. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    О... знайомі назви... Я працюю в оптовому центрі Мілавіци...
    Троха постудіюю тутка... звиняйте за зауваження... професійне...
    То далеко не польща.
    Kinga, caprice, ava, atlantik - китай
    Sealine - наші рідні мейд ін Юкрейн
    alles - деруть диз з мілавіци, відшивають як в Польщі, так і в підворотнях України.
    lama - не хочу помилитись, тому промовчу. Рідко пересікаюсь з цією білизною.

    Нічого дивного... В них європейська посадка грудей.

    Троха теорії:
    Чому Мілавіца гарно сідає на груди і підходить всім? Тому що в них диз зі слов*янською посадкою грудей. Тобто... коли присутня бокова деталь, яка підбирає все з-під руки (не хочу писати пахви) і збирає груди до купи, тобто груди гарно розположені спереду (а не стирчать на всі боки) і дивляться вперед. Вам нічого не заважає і т.д. Ажур пролетів власне з тим і всі відкриті магазини по всій Україні не рентабельні. Доречі це Хмельницький. Можете ще спробувати Бюстье, або Тріумф.

    ---------- Додано в 17:27 ---------- Попередній допис був написаний в 17:25 ----------

    Щодо акцій на Мілавіці...
    Це просто розпродаж неліквідних моделей колекцій 2007-2008року.
    Ми їх також розпродаємо, тільки в нас ціни не космічні як у франчайзингових магазинах..., але і роздрібу не маєм, бо фабрика штрафує... ми їхній філіал оптових продаж...