Де ви купуєте книжки?

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем OxankaF, 15 Листопад 2009.

  1. Nila O

    Nila O Active Member

    Останню купувала в Ашані, вийшла дешевше чим в інтернеті.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Найчастіше купую книжки в Ашані або онлайн. Іноді напряму у видавництва.
     
  3. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Останнім часом ІМ "Книгарня Є" добряче демпінгує. Там дуже привабливі ціни на книги + безкоштовна доставка УП. Вартість книг виходить значно нижчою ніж на відомій гуртові букопту. Уже неодноразово замовляю у них по акції чи на т.з. "чорну п'ятницю". Економія виходить суттєва.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я тут теж трохи похвалюсь). Зараз часто буваю в «Оселі», завожу їм речі, і завжди заглядаю до книг. То перед Миколаєм таких дитячих книг набрала, що сама не могла повірити). Ціни у них смішні. Просто пощастило, що хтось віддав цілу купу нових книг гарних видавництв. Почитаємо і знову занесемо. Ну і книги для дорослих там теж можна виловити. З останнього «Гарний ранок» за 10 грн і у стані нової книги. Комусь певно була подарована). Ще з цінником 153 грн).
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Де вона знаходиться? Це такий магазин? Там вільно можна зайти щось купити?
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я буваю у Винниках, він одразу біля Святослава. А є ще десь на Новому Львові здається. То магазин типу секонду, продають те, що приносять люди чи залишають в тих контейнерах. Часто поки дивлюсь книги, мої речі вже на полицях). Так дивно трохи. Останнього разу якраз теж книги їм привезла).
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Martusiamass

    Martusiamass New Member

    Не пам'ятаю, коли востаннє купувала нову книгу. Все перечитую бібліотеку дідуся)