Де ви купуєте одяг/взуття?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Капелька, 16 Вересень 2008.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Так - прості. Дорого?
    Про виробника не знаю.Мали б бути італійські)).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  2. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Купую одяг на ринку Провесінь, ЦУМі, на розпродажах в Ашані, Форумі.
    Ще обожнюю секонди.
     
  3. Masja

    Masja Well-Known Member

    Де можна купити якісні светрики з високим вмістом шерсті?
     
  4. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    по адекватних цінах - на стоках, або в магазинах ходити-шукати,
    поки писала - згадала за Ріто, в них є он-лайн магазин, там є трикотаж з шерстю, але не 100 відсотків.
     
    Останнє редагування: 18 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Masja

    Masja Well-Known Member

    Дякую.
    Я й не думала, що знайти такі речі буде так складно...Всюди переважно акрил.
     
  6. Siania

    Siania Love Life

    Дівчата, де можна знайти класний пуховик? Обходила кінг крос, глухо(
     
  7. LittleGirl

    LittleGirl Active Member

    Купляла на Південному, в торговому центрі Максимум. Там є магазин з турецькими пуховиками. Вибір гарний, ціни помірні : Від 1,5 тис і вище )
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    Дякую за відгук, купила пальто в результаті на Південному. Як не дивно, там дійсно найкращий вибір. Була в Кінг Кросі, деякиї магазинчиках в центрі, Обнові, на базарі біля переїзду за Іскрою. І тільки на південному є вибір, але і ціна дорожча.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Olena Korsyka

    Olena Korsyka www.time4shopping.com.ua

  10. Moza

    Moza Member

    Я на кілька таких натрапила перед Новим Роком в обнові, що на Науковій. При чому, за смішні гроші - собі купила 2 по 300 грн. і один чоловічий десь за 600 грн.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я вже замучилася шукати джинси не за всі гроші. Скінні заполонили весь ринок, то нічого що вони не всім підходять...?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Miss Maxis

    Miss Maxis New Member

    Я замовляю все через інтернет. Це стосується і взуття. Останній раз брала конопляні черевики (вони ще називаються броги) в інтернет-магазині українського виробника Lioneli. Мені сподобався сам стиль і якість товару. Дуже охайно виконано, як на мене. Фабрика компанії розташована і у нас (у Львові), що викликало в мене довіру ^_^
    Ціна, звісно, відповідна. Я раніше намагалась купувати найдешевше, але з часом зрозуміла, що кожного року змінюючи дешевого взуття витрачаю більше, ніж якби придбала якісну, хоч і дорожчу пару. Ці броги мені вже третій рік вірно служать і я не втомлююся ними захоплюватися!)
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  13. Louth

    Louth Well-Known Member

    Подивіться в "Вайкікі" в "Форумі". Які їхні джинси по якості не знаю, але фасони там різні, включно з класикою. Ну і ціни далеко не такі, як за Levis. І ще звернула увагу, що є в них джинси невеликої довжини (здається, від L30), для таких коротконогих, як я, то взагалі знахідка, набридло по ательє потім бігати.
     
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Фасони може й так, але там халепа з розмірами, все велике, навіть на початку розпродажу. Є в мене своя специфіка фігури, але в принципі ніколи не було проблеми зі штанами та джинсами, а тепер якийсь абсурд.
     
  15. Louth

    Louth Well-Known Member

    А в "Обнові" не дивились?
     
  16. Irynka Vitaminka

    Irynka Vitaminka New Member

    Ой, "Обнову обожнюю", особливо коли там такі привабливі знижки. Там можна накупити одягу на цілий сезон)))

    Але маю проблеми із тим, що відсутній у мене час, бо коли доберусь до тих магазинів (дуже-дуже далеко від них живу і працюю), то вони уже зачинені( Отаку маю біду.

    На Південний та Добробут уже взагалі забула як виглядають. Але пом"ятаю, що на Південному, років 6! тому купила пуховик. Тоді ціна на нього була просто космос "1200 грн", але він досі не витерся, не протерся, не полиняв колір, не вигорів, і тому подібне. Хоча носила його кожен сезон майже від настання холодів до початку тепла. Жаль. що магазин не пом"ятаю(
     
    Останнє редагування модератором: 23 Січень 2017
    Reason for edit: рекламв
    • Подобається Подобається x 1
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Не дивилася, не встигаю обійти всі точки
     
  18. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Підкажіть, будь-ласка, де у Львові можна купити взуття VASLAV?
     
  19. Moza

    Moza Member

    . Я купила в цьому році в Мегаспорті, довгий, дуже теплий пуховик Найк. Трохи догоро там зараз, як на мене - але я люблю речі довго носити, останній найківський пухових 7 років носила.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Barabushka

    Barabushka Member