Де ви купуєте одяг/взуття?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Капелька, 16 Вересень 2008.

  1. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Супер.Дякую за чудову підказку з шаликом! Навіть на думку таке не спало :)
     
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дівчата, де можна купити оригінальні угги? І чи актуальні вони будуть ще цієї зими?
     
  3. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    На рахунок актуальності не підскажу Вам , але може трішки допоможу, де б Вам вартувало поцікавитися таким товаром )
    На фейсбуці мені досить часто трапляються оголошення де продають уггі. Я зробила Вам скріншот одного із таких оголошень . Посидіть на різних барахолках , там оголошень ціла купа з аналогічним товаром , і ціни доступні.
     
  4. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    В мене коліжанка здає багато різних суконь на прокат для фотосесій . в її стрічці часто бачила і вагітних жінок )) (вона ці фотки з своїми платтями собі закидує на сторінку , щоб інші бачили.) її можна знайти на фейсбуці. Поцікавтеся в неї чи має вона для сім'ї комплект на прокат , бо мені здається, що щось таке в неї було
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дякую, такі оголошення бачила. Але мене цікавлять саме оригінальні .
     
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Попитайте в дівчат, що замовляють з США. Бачила на сайті 6pm. В Австралії є офіційний сайт, можливо спробуйте замовити звідти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    А ті, що на розетці, хіба не оригінальні?:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ulianiya

    Ulianiya New Member

    І я собі замовила на Розетці. Правда, ще не отримала
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Де можна офлайн купити якісну чоловічу пухову куртку з натуральним хутром (аляску)?
     
  10. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, будь ласка, де купити НОРМАЛЬНІ якісні і не надто дорогі трусики (до 100 грн. за 1 шт.). Я вже замахалась купляти ту турецьку Донеллу з Галицького ринку. Одноразові вони якісь. Після 2-3-го прання лізуть нитки, та й гумочки розтягуються. Мені треба звичайні буденні сліпи (не шовкові, не атласні, без сіточок та мережива), бавовняні, щоб гарно прались і довго носились. Довго - в моєму розумінні, щоб хоча б на рік вистачило (чи то я сильно задофіга хочу?). Основний момент - розмір XS (півобхват по верху виробу - 26 см, не більше і не менше).
     
  11. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    На південному є хороший магазинчик з білизною, в Володимирі на другому поверсі. Якщо цікавить, то пошукаю номер до власниці, я там постійний клієнт , деколи щось замовляла, і щоб не їздити, дзвонила взнавати чи вже є. Там я трусики собі купую до 100 грн.(+ - пару грн). Єдине, не знаю за розміри ... Хоча, в них , товару багатенько, і думаю, ваш розмір знайдеться .
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Дякую. Треба буде вибратись туди на екскурсію =)
     
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Пошукайте Lama. Якраз повністю відповідають вашим вимогам. Десь тут навіть в комерційних темах з білизною бачила в наявності. Або шукати на кідстафі, я собі упаковку на 3 шт знайшла на 150 грн. А так ціна переважно 60-65 грн. Й розміри хс завжди мелькають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В oysho хороша білизна. Вони в Форумі є. Там може трохи дорожче ніж 100 грн, бо купувала вже давненько. Ще на Next замовляла.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Останнього разу брала в Арсені на Науковій, там при вході в ТЦ є магазин з білизною, ціна прийнятна і якість гарна.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  16. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    я купляю в Марк Спенсері ,по ціні може і дорожче ,але носяться дуже довго та і якість прекрасна
    --- дописи об"єднано, 16 Жовтень 2017 ---
    @Sunichka
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Я купувала Марк Спенсер комплект із 5шт за 280грн на ФБ
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я купую на нексті 4шт - 315 грн.
    Інтіміссімі - носяться вічно. Хоча вони дорожчі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Primark - 4 штуки 270 грн приблизно (є котонові, є мікрофібра, до кольору до вибору)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Мені стандартна S не підходить - завелика.

    Я б із задоволенням брала онлайн, але розміру потрібного у них нема. Тому єдиний варіант - шукати в магазинах, озброївшись сантиметровою стрічкою. Бо навіть XS дуже різні бувають.