Деформація ніжок. Дисплазія

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Natinka, 16 Березень 2010.

  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Деформація ніжок. Дисплазія

    чомусь всі туди відправляють -- і з Орлика, і з Восьмої. А лікар із поліклініки, запідозривши дисплазію (ну складки йому не сподобались) нас просто скерував на рентген у сусідній кабінет. Рентген показав дисплазію, лікар сказав купити стремена і прийти до нього -- він розкаже як лікувати. Я відразу поїхала на консультацію на Орлика в ортопедію. Там нас 1 секунду (око, певно, набите) дивились і сказали, що немає ніякої дисплазії, але для повного заспокоєння піти на узд на огієнка. Там лікар сказав, що все в нас ок. Я йому рентген показала, а він мені показав, що ноги там криво лежать, дитина перевернута і знимок некоректний. А в поліклініці, бля, цього не побачили. В мене за ті дні ше півголови посивіло
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. nataly

    nataly New Member

    Підскажіть на Орлика до якого лікаря зверталися?
     
  3. nataly

    nataly New Member

    Порадьте толкового ортопеда, нам 11місяців ставлять діагноз дисплазія
     
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Серафин Юрій Ярославович. Зізнаюсь, я не знала, що він дитячий ортопед. Я його знала, як шикарного спортивного хірурга. Він бог і цар у спортивній медицині. Він оперував олімпійських чемпіонів, зокрема Ірину Мерлені. І моєму чоловіку робив операцію на коліно ( у нього та ж проблема із меніском, що й в Мерлені). Операції він у 8 лікарні робить і часто там буває, там є кафедра і його кабінет. І от ми зателефонували до нього, щоб він нам порадив дитячого ортопеда, а він каже: "та я дитячий ортопед". Ми були в шоці від його багатогранності....
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Netty

    Netty Well-Known Member

    Ми теж мали таку ситуацію, як @Kandya ....лікар з поліклініки до свого уздиста направляв щомісяця...зі словами..."ой..щось не дуже...давайте ще раз перевіримо..."...Але ми пішли в Біокурс до Жельова В.І. і виявилося, що в нас все добре. До хірурга в поліклініку більше не ходимо!!!
     
  6. katysik

    katysik Well-Known Member

    Помітила, що в малого стопи завертаються трохи всередину, в неті погуглила, то маємо щось схоже на вальгусну деформацію стоп. В рік і 2 міс були в Попика, то сказав, що все ок, тільки права ніжка трохи завертається досередини, типу робити масажики і носити взуття зі супінатором. Подумую чи варто ще до когось звернутись, можливо треба взуття ортопедичне поносити...

    Які ще є толкові ортопеди у Львові, окрім Попика?
     
    Останнє редагування: 9 Лютий 2015
  7. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть, де приймає Попик?
     
  8. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В поліклініці на Орлика, у вівторок і четвер з 9 до 15. Жива черга.
     
  9. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Особисто прийшлося мати справу з Кузницьким І.Ф. (ОХМАТДИТ) досить толковий дохтор з багаторічним досвідом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Ми вже років 4 вже є постійними клієнтами всіх ортопедів Львова- і в Попика , і Щуровського, і Костишина,Прусенко, Рябчука і інших. Кожен з досвідом і досить толковий. Консультуємся переважно у всіх, а потім зважуємо всі "за" і "проти". Реабілітацію проходили на Орлика, в "Еліті", в Падка і в "Інново". Так от, в кого реально проблеми із ніжками, хребетиком- на сьогодні в "Інново" найкраща реабілітація і найкращий підхід до лікування. Також там гарно обстежують ортопеди, невропатологи. Ми там були лише 1 раз, але я і дитина задоволена. Плануємо йти знову. Єдиний великий мінус - ціна:girl_sad:. В жовтні 12 днів нам коштувало 7000 грн. Але і на Орлика задаром ніц не роблять. Але як працюють і реабілітують там ,принаймі у Львові я кращого не знайшла.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    ми вже носимо ортопеди вдома
    сказала наша ортопед, що в Ані вальгусна плоскостопість
    на масаж ніяк не дійдемо, бо Аня весь останній час хворіє
    ще нам приписали електрофорез хлористим кальцієм - питання, ця процедура є взагалі доцільною? (поділіться думками)
    бо, чесно кажучи, наша призначає той електрофорез всім без розбору з будь-яким діагнозом. до слова, при дисплазії Ані вона його теж призначала, я вирішила не робити, як і ще кілька процедур (сумнівних на мою думку), на кінцевий результат це не вплинуло

     
  12. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Моя, крім загортання лівоі ніжки до середини, ще неправильно ноги ставила, більше на внутрішній край ступнів Так от, це загортання ніжки з часом перейшло, а вальгусна деформація стоп залишилась, ну бо насправді та штука спадкова і не лікується. Ій просто завжли потрібно буде стелька у взутті, яка б припіднімала внутрішні краі ступнів, щоб не викривлявся хребет.
    Якщо у вас ступні стоять рівно, то ніяких проблем немає. Таки покажіться ще комусь. А на рахунок масажів, електрофорезів і хвойних або сольових ван, ну то стандартні призначення, які і не шкодять і ніяк не допомагають проблемам стоп.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Нам після носіння ортопедів, зняли діагноз вальгусної стопи, тепер тільки плоскостопість. Вальгусні стопи, то ж коли в щиколотці слабкі м"язи і нога до середини завертається, але ортопеди добре фіксують в цьому місці. А плоскостопість дійсно не лікується.
    --- дописи об"єднано, 21 Лютий 2015 ---
    chto-takoe-plosko-valgusnye-stopy_1.jpg

    Це і є вальгусні стопи
     
    Останнє редагування: 21 Лютий 2015
    • Подобається Подобається x 1
  14. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    У моєі першочерговий діагноз- плосковальгусна деформація обох стоп. Носимо антиварусне взуття вже 4 місяці, ситуація не виправилась.
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    В нас теж такий діагноз, але ми не антиварусне носимо. А хто вам сказав носити антиварусне? Тож здається зовсім для іншого? За 4 місяці нічого не зміниться. Ми носили роки 2, тоді вальгусні зняли. Зараз теж продовжуємо носити
     
    Останнє редагування: 21 Лютий 2015
  16. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Ну так було ще загортання ніжок до середини, особливо лівоі, тоді й призначили антиварусне з обов'язковим супінатором по майже по всьому внутрішньому краю ступнів. На другий тиждень якраз збираюся до ортопеда, бо хочу вибрати взуття на весну. Але в нас і досі отак як на тому фото, що ви показували, тільки варус ( клишоногість) чи загортання вже майже пропало. Можливо тепер треба буде інше взуття. А якого виробника ви носили? Можна в пп
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ну, в нас загортання, типу клишоногість, як ви пишете ніби не було. Ми носили всяке, закарпатське непогане, польське теж хороше. А в якого ортопеда консультуєтеся?
     
  18. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Найперше були в Костишина в Параскеви, він і поставив перший діагноз і рекомендував антиварусне. Для підстраховки були ще в Кузишина в охмадиті, в принципі підтвердив діагноз і схвалив взуття, яке ми купили. Надалі вирішили в нього консультуватись, правдв один раз помилилася днями і прийшли на прийом до іншого ортопеда в охмадиті, ну той якось дуже пасивно поставився і не захотів коментувати призначення свого колеги. І власне від того третього нашого ортопеда я почула, що ця штука не лікується так щоб зовсім і що 40% людей мають певну деформацію і з цим нормально живуть.
     
  19. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    А ви купуєте просто ортопедичне взуття з супінатором, чи є окремо для вальгусу щось?
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ми в Щуровського консультуємося.
    Та живуть звичайно, але часом як побачиш, як ходять діти чи люди з певними деформаціями, то чесно кажучи думаєш, чому ж ті батьки нічого не робили?
    --- дописи об"єднано, 21 Лютий 2015 ---
    Вони мають бути високі, щоб щиколотку тримати. Ну і коли купуємо, то наголошуємо, що в нас вальгусні стопи.
     
    • Подобається Подобається x 1