Деформація ніжок. Дисплазія

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Natinka, 16 Березень 2010.

  1. Angry Birbs

    Angry Birbs New Member

    Дівчата, потрібна ваша допомога, хто знає номер телефону дитячого масажиста-реабілітолога Фолюш Ігоря Івановича.Хто знає номер, скиньте в приват, терміново. Заздалегідь вдячна.
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Маю два питання:
    1. В дитини сусідки по палаті з пологового виявили дисплазію КС. Зробили УЗД, діагноз підтвердили. Хоче ще з кимось порадитись. Може хтось підкаже хорошого лікаря з Чорнобильської, або й з іншої лікарні-поліклініки.
    2. Ми теж були на огляді в хірурга в майже 6 тижнів. Наш хірург (ходили до приватної клініки, хірург Кузик Андрій з Чорнобильської) якось ну дуже обережно нас оглянув, і сказав, що ця дисплазія у такому ранньому віці не діагностується. Що у віці 3 місяців підемо на УЗД, одразу і суглоби глянемо. І я от почала переживати, а чи не буде пізно? Може він досвіду не дуже багато має з такими малими дітьми? Може таке бути? Щоб лікар не помітив? Чи я себе накручую?
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Rodionochka я не зрозуміла які у вас підстави підозрювати що в дитини дисплазія? Хтось щось казав? Чи візуально вас щось насторожує?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мене нічого не насторожує крім лікаря). Бо мені він сказав, що у такому віці цього не діагностують, а сусідки в такому є віці це таки виявили. Та і огляд наш був якийсь поверховий). А що має насторожувати при такому діагнозі? На що звернути увагу?
     
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Багато що в кого виявляють, ви ж тут ні до чого. Лікар сказав нема, значить нема. Чого б вона у малої мала бути. Ви себе накручуєте. Тим більше дитина після огляду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    мають добре розводитись ніжки. Ще одна з ознак, як вважають лікарі, то хрукіт при розведенні. Нас з таким напривили на узд в 3 м. Розводили ножки дуже добре, але лікарці не сподобався той хрускіт, тому ми зробли те обстеження, хоч як я і підозрювала, все було добре.
    ще симетричність складок. про то можете в інтернеті прочитати
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Rodionochka, можу Жельова порадити з Чорнобильської. Якщо вас, щось насторожує сходіть ще до когось.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    @Rodionochka, якщо ви будете ставити ніжки на рівну поверхню і дитина буде косити ніжкою чи віддьоргувати від поверхні, тоді це дисплазія і її видно після народження зразу. Ви в хірурга на огляді в місяць були?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та були. Але то була приватна мініполіклініка. Той хірург якось так ну дуже легенько іі оглянув. Думаю, в нього нема такого потоку маленьких місячних пацієнтів, як в хірургів в поліклініках.
    Напевно, дам собі спокій до 3 місяців, не хочеться бігати по лікарях, віруси збирати. Вже УЗД все покаже.
    @Materynka, не маєте раптом до нього телефону?
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Можете самі спробувати. Моя племінниця народилася з таким, то явно було видно, що щось не те.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    ні, не маю. Спробуйте, задзвонити просто в лікарню і записатись.
    --- дописи об"єднано, 12 Листопад 2017 ---
    От на УЗД якраз до нього і запишіться
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Можу вам розказати з власного досвіду. Проходили ми малій плановий медогляд в 1 місяць на Орлика і нам на УЗД виявили легку дисплазію, направили до ортопеда. Лікар оглянула і порекомендувала носити Стремена Павлика. Ми їх носили до 4,5 місяців. Так мені було шкода маленьку, але в майбутньому я себе ще більше б гризла якби в неї щось було не так. По- перше чим швидше вдатися до лікування тим вищий процент одужання. По-друге маленька ще не повзала, не сиділа і легше сприймала ці ремінці ( хоча не буду заперечувати що вони її дратували), бо чим старша стає дитина тим більша непосида.
    А взагалі рекомендую звернутися до ортопеда і чим швидше тим краще.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Ari

    Ari Well-Known Member

    От мучить мене питання асиметричності складок. Дисплазіїї УЗД у доні не виявило, але чому тоді є та нерівність + коли роблю масаж то є похрускування. Були в Щуровського і коли я запитала про це, сказав - що це не є показником до дисплазії, але мене це трохи муляє, плюс є недостатність кальцію, і так думаю можливо ті суглобами через недостатність похрустують.
     
  14. Merry

    Merry Well-Known Member

    у нас теж була несиметричність, дисплазії не було
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. Ari

    Ari Well-Known Member

    Ви робили УЗД чи ренген.
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Несиметричність складок не обовязково від суглобів. Ще є м'язи і сухожилля, жирок, "улюблена сторона".
    Похрускування, не стикалася, але так, в мене стабільно зявляється, коли починаю пити каву, яка на кальцієвий обмін не дуже. Можна ж скорегувати раціон. І побільше води.
    Суглобові сумки, вони такі незалежні заводики, і щось змінити там може тільки фактично кров і внутрішня регуляція.


    Я шукаю малій ортопеда, який би міг в динаміці спостерігати викривлення хребта через недостачу мязів. Є багацько мрт, робилися вправи, вальгус трохи попустило. взуття правильне, але не ортопедичне. В інново була, за формулу руху казали, але мене цікавить конкретно лікар, напевно приватно, стати подивитись,"вєрним путьом йдьотє таварсчі" чи треба інтенсивніше займатися. Вона поки мала, і тому не всі заняття їй підходять, я мушу їх під себе адаптовувати і бути разом
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Ari

    Ari Well-Known Member

    Ми звертались до Щуровського з Чорнобильської, толковий дядько, правда в нього конвеєр, і приймає ну дуже швидко.
     
  18. Merry

    Merry Well-Known Member

    в місяць УЗД, в 5-ренген
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Поговоріть зі мною.
    Я розгублена, не знаю що робити. Може хтось порадить щось, а може для когось буде повчально.
    Мала народилась, все було нормально, в місяць при огляді спеціалістів теж нічого підозрілого. Але я записала малу на комплексне УЗД до Жельова. Він поставив лівосторонній вивих і правосторонній підвивих кульшових суглобів. Була в кількох ортопедів, всі кажуть різне. Одні кадуть нічого не робити, інші - що справа серйозна і потрібне довге лікування. До Попика ще не попала. Мені наразі сподобалась Гачкевич - назначила стремена Павлика. Зараз їх носимо. До речі, попередній ортопед назначив рентген в 1,5 місяців. Я щось розгубилась і погодилась. На що Гачкевич сказала, що так рано не можна робити і воно не має значення, бо лікування всеодно таке саме при різних ситуаціях. І що Жельов все правильно написав.
    Але мучить мене всеодно, чи не замало просто ті стремена? Мала в них і ноги може випрямити, і докупи їх зводить. А ніби потрібна фіксація зігнених ніг в сторону.
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В нас таких проблем не було, але чула ще радять "широке пеленання", подивіться собі. Але Ви були в лікарів, то хіба наразі виконувати їх призначення якийсь час?
    П.с. я колись ще за Союзу лежала в Охматдиті , то в нас в палаті була мама десь з 6-місячною дитиною, то та дитина мала ніжки розведені і ЗАГІПСОВАНІ , лише дірочка для випорожнення.... як воно мучилось... і мама з ним разом... мені було років 11-12, на все життя запам'ятала... Добре, що тепер є УЗД і рання діагностика, то більшість таких порушень виявляються рано і виправляються більш людськими методами (широке пеленання, стремена). Мабуть тоді виявили пізно і тому так лікували, х.з...
    Попереджений - значить озброєний, вчасне лікування (корекція) мають допомогти і нехай все буде добре!
     
    • Подобається Подобається x 1