День Батька

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Liliyah Romanova, 12 Травень 2008.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    День Батька є, просто не подбала діяспора, аби і його до нас привезти.
    День Батька - це третя неділя червня (цього року - 15 червня). Ми святкуємо. У Львові також. І байдуже, що хтось не святкує.
    Татам висилаю листівки вітальні щороку. Вони тішаться навіть більше за мамів.
     
    • Подобається Подобається x 29
  2. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    Важива інформація! Дякую! А то я теж жалкувала що немає Дня Батька, а виявляється, то я така непоінформована:o а наші татусі теж заслуговують на привітання:radist: :radist: :radist: Ото буде таткові приємний сюрприз цього року:):):)
     
    • Подобається Подобається x 13
  3. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    а я привітаю свого чоловіка, бо як би там не було: він дуже чемний батько і дуже любить своїх дітей
     
    • Подобається Подобається x 14
  4. Mari_JA

    Mari_JA Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    не тільки ти того не знала ,мабудь багато таких.от тепер я точно перед своїм свекром "зарисуюсь".треба собі нагадування поставити!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    Ха! Аякже, буду я свого "другого тата" вітати, особливо після одного випадку!
    Прийшли ми колись на 8 березня привітати свекруху з бабулькою. Ну, свекор, гордий собою, заставив свекруху хвалитись золотом, яке він їй подарував. Тій стало незручно, бабуля зробила зауваження, що його невістка також ніби подарунка вартує, а він заявив, що в невістки є чоловік, нехай він подарунки і робить.
    Так що нехай вас, дорогий тату, тепер рідні діти вітають (які, якщо чесно, без нагадування невісток і за день народження забудуть)! :beee:
     
    • Подобається Подобається x 17
  6. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    Власне вчора шукала інформацію про те, коли ж День Батька. Дякую за інформацію :) Але вичитала, що в багатьох країнах цей день припадає на різні дати. Я так розумію, що Ви говорите про День Батька в Штатах? А в Україні є якимось чином затверджена дата святкування Дня Батька?
     
  7. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    В Україні з датою ще не визначено.Справді в Штатах День Батька у червні і цей день є офіційним державним святом,у Німеччині -17 травня,в Естонії -у листопаді.А наша влада перебуває у роздумах.
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся

    +1
    Оце правда:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    Радше у Північній Америці.
    Оскільки День Матері до нас теж звідси привезений, то я й подала дату Дня Батька тутешню.

    Додано через 18 секунд
    Наскільки мені відомо, то немає.
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    День батька святкують в другу неділю місяця Червня.

    Я своїх татів завжди вітала і сього року буду. Думаю зроблю пікнік. Як не як це важливе свято. Тато це наша опора.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    Ти впевнена?
    Дивлюся в календар. День Батька - 15 червня. А якби була друга неділя, було би 8 червня.
     
  12. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    Оооо, дівчєта, пора ситуацію виправляти. Таке Свято - і не святкувати?!

    Не завжди. Того року було 1 травня. Вираховується 40 днів після Великодня, співпадає з Вознесінням.

    Особисто в мене відношення до татусевого дня неоднозначне. З однієї сторони - ТАК, без питань. З другої - не знаю як де, але в Тевтонії це свято набуло кілька ознак маразмості.
    Святкують виключно так: мужики збираються групами і всі йдуть чемно на морозиво. Обов"язково беруть з собою популярного возика, ладують туда скільки влізе пива(неодмінно безалкогольного!), і вештаються, попиваючи і шукаючи пригод. Збираються десь на відкритих місцевостях, інколи по кілька тисяч чоловік. Частенько все мирно (мужики між собою спільну мову легше знаходять) перетворюється на пивну оргію. Але деколи зашкалює, тоді дай дорогу. Метеляться так, що поліція з водометами і поранених сотнями... Пам"ятаю, пару літ тому в Берліні було ціле побоїще, вроді два дні втихомирювали. Шо неподілили - Бог його святий знає... чи то німці-русаки-турки одне проти одного і всі проти всіх, чи то футбольні команди згадали...
    Пам"ятаю, тоді ще передавали, що багато вчорашніх ворогів за пару днів знову спокійно зібралися, як нічого не бувало... Тихо мирно на тверезу голову, допивати недопите. Це хлопи теж вміють - спочатку морди до крові одне одному валити, а потім нерозлийвода колєги...
    Ну а збирається на татусів день справжніх батьків процентів 15-20 певно... Всі решта, звичайно, потенційні тати...

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    Памілілась... Третя неділя Червня то для тата.

     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    А видиш. Лільку треба слухати. [​IMG] Лілька зразу сказала
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    :p:p:p:p
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    не діяспора, а жінкИ занедбали.
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    Видко, так "файно" чоловіки їх вітали на день Матері... [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    :D

    Додано через 48 секунд
    нє, ну я й не знав навіть коли той день і чи є він взагалі.
     
  19. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    Я надіюся, що то ви не про День Матері ;)

    А взагалі, татусям ще краще від того, що в Україні жоден день не визначено їхнім. Адже, самі подумайте, вони можуть вимагати привітання в третю неділю червня (американський День Батька), ще на День Татка німецький, в Литві, здається, теж інший день... і так мало не щодня :)
    Цікаво, а як святкують День Матері в Німеччині? Мами залишають дітей таткам і йдуть на пиво? ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    Це ви про День Матері не знали???