День Матері!

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Ольга, 5 Травень 2010.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: День Матері!

    Приєднуюсь до всіх привітань!І ще,від себе,хочу,щоб всі діти на землі завжди були біля своїх мам і навпаки.Щоб в любий день можна було обійняти один одного і сказати:"Я люблю тебе..."
     
  2. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: День Матері!

    [​IMG] Найщиріші вітання усім МАТЕРЯМ!!!!!!!!
     
  3. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: День Матері!

    Вітаю всіх форумляночок та їх матусь із Днем Матері! Бажаю всім мамочкам бути щасливими і відчувати любов свої коханих діток , а тим хто ще не відчув радість материнства , хай здійсниться Ваша мрія і хай кожна жінка почує з найсолодших уст перше слово "МАМА"!!!!! Щастя Вам усім!!!!!!!!
    [​IMG]
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: День Матері!

    Вітаю всіх мам форуму з Днем Мами! Це особливий день, бо бути мамою це особливе покликання.
     
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: День Матері!

    Всі матусі, теперішні, майбутні та плануючі!
    Щиро вітаю зі святом! Хай наші дітки Будуть здорові! то для мами головне!
    І нам сил, витримки і здоров"я!
     
  6. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: День Матері!

    Вітаю усіх матерів зі святом! Здоров'ячка міцного, злагоди, миру і добра! Велика подяка їм за все - терпіння, доброту, ласку, тепло... Бути мамою - велике щастя:girl_in_love:
    Бережіть матерів!
     
  7. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: День Матері!

    Вітаю усіх форумлянок та їх матусь із Днем Матері:)

    [​IMG]
     
  8. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: День Матері!

    і я вітаю. А ще бажаю усім дівчатам та жінкам які намагаються стати мамами нехай ваші мрії збудуться
     
  9. Ari

    Ari Well-Known Member

    Відповідь: День Матері!

    Якщо говорити між нами,
    То все починається з мами.
    І казочка перша у світі,
    І сонячна подорож в літо.
    Найперші легенькі сніжинки
    І сяюче диво – ялинка.
    Від мами – і літери,
    Й слово,
    І зроблена разом обнова.
    Якщо говорити між нами,
    То все починається з мами.
    Вітаю з цим дуже приємним, м'яким, теплим, ніжним - та водночас- відповідальним, терпеливим, всезносимим, всепрощаючим святом МАТЕРІ.
     
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: День Матері!

    Всіх-всіх матусь, майбутніх матусь, тих що тільки готуються стати мамами і тих, що планують, тих, що мріють.... Та й загалом всіх дівчат та жінок вітаю з цим чудовим святом.
    Терпіння вам, мудрості і тільки найприємніших митей, світлої лобові і Божого благословення.:girl_in_love:
     
  11. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: День Матері!

    Вітаю усіх матусь та жінок, які очікують на народження дитинки з Днем матері!
    Бажаю усім Божого благословення у вихованні та народженні діток!
     
  12. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: День Матері!

    і я вітаю всіх форумних Матусь і МайбутніхМатусь з таким світлим святом. Дякую Вам, що Ви є. Нехай у Вашому життя завжди сяє сонечко, а кохані дітки завжди будуть чемними та слухняними
     
  13. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Вітаю всіх матусь з Днем матері) нехай в Вашому житті не буде ні сліз ні горя, нехай дітки і кохані завжди радують) нехай збудуться усі Ваші мрії)) здоров'ячка, терпіння, наснаги)) нехай Ваші очі завжди світяться від щастя, а на лиці сяє посмішка))
     
  14. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    [​IMG]
    "Мам, ми тут найняли парочку людей, щоб тебе замінили, поки ти відпочиватимеш на День Матері!"

    Вітаю усіх матусь із прийдешнім святом!
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  15. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Вітаю усіх, кому Господь подарував (або ще подарує) можливість бути мамою! Не забуваймо дякувати Йому за це і за наших діток, за можливість бачити, як вони зростають, ділити з ними перемоги і труднощі. Мама- це людина, яку ніхто не замінить, місце якої в серці ніхто не може зайняти, цінуйте своїх мам (моєї на жаль, вже немає) і не забувайте їм дзвонити, їх обіймати, хоча б раз на день казати, що ви їх любите! З Днем матері !!!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Дорогенькі матусі! З Днем матері вас усіх! Здоров"я, щастя, успіхів, радості і багато усмішок! Нехай ваші дітки завжди будуть здоровими, спокійними та веселими і радують вас!:girl_dance::girl_in_love::kisss:

    А ще захотілося принести з фб ось такий текст.

    Сегодня день матери. Я могла запостить много красивых фоточек с фотосессий, но сегодня не хочу. Материнство - это в первую очередь про правду и реальность для меня. Такая, как на фотосессии, я пару раз в году после визажиста, парикмахера, удачного кадра и ретуши. А такая, как я на фото, я большую часть времени. Домашняя, расчесанная, кажется, вчера, не то в пижаме, не то в домашнем костюме (очень тонкая грань))), не дюймовочка после второй беременности и совсем не "багыня" анфорчэнэйтли блин) вот такая я обычная мама. Мама, которая кричит на детей, ставит им мультики, когда хочет в душ или попить кофе, манипулирует конфетами и больше всего мечтает поспать всю ночь, все утро и полдня желательно. Совсем не идеальная. Совсем живая. Миф про идеальное материнство разбился вдребезги об обычную реальность. Поэтому я так люблю эти коллажи про ожидания - реальность. Та глянцевая чушь, что плавает в виртуале, с реальностью земной не имеет ничего общего. Это вовремя словленный момент, иногда тщательно подготовленный, застывшее мгновение, когда ПОКА все красиво, несколько идеальных секунд. Там мало чего про жизнь, про каждый день. Вначале я очень переживала, что это только я такая "всечертикак" и "рукиизжопы", вон в лентах и инстаграммах как все красивенько. А потом встречала этих мам вживую. И была поражена. У них ещё больший капец мог быть, но они так умело отлавливали эти идеальные моменты - кадры, микрокусочки реальности, складывали свою иллюзию себя и решительно отрицали, что "чтотонетак". И я поняла, что дело в правде и принятии себя в этой правде. Материнство - это точно не розовый зефир и сплошное мимими. Это три тонны какашек разной консистенции и рыгашек в год, а может быть, и больше. Это бессонные ночи и дни, когда ты вообще не принадлежишь себе, пописать, когда хочется, а не через полтора часа - роскошь. Это термос и влажные салфетки всегда с собой. Это новое платье, ровно на полчаса новое. Это пять тонн любви и объятий круглосуточно, до щемящего чего-то в сердце. Это новое ощущение времени, когда понимаешь, что за всего пару лет вырастает уже такой большой человек, а ты явно становишься старше, старее. Это новая правда про себя, которая не всегда нравится. Это полное крушение перфекционизма и иллюзии контроля. Это самый лучший отдых - спать, спать, спать и самая большая роскошь проснуться, когда ТЫ этого хочешь. Это одновременно "скорее бы они выросли" и "о Боже, как быстро растут, остановитесь!" Это вообще все одновременно. И любовь, и злость, и радость, и печаль, и переживания, и нежность, и понимание себя и жизни, и полное непонимание, чего теперь делать, и все сложно и просто, и все и сразу, и труд и работа, каждый день, хочешь или нет. Труд души, труд сердца, отдавание, любовь, смирение, настоящее взросление. И все это вместе, так много граней, и все про материнство. С днем матери всех мамочек!
    Пожелаю нам-вам силы, ресурса, любви и принятия, в первую очередь себя, такими, как есть сегодня, живыми, настоящими, МАМАМИ!
    Яніна Мартиненко | Facebook
     
    Останнє редагування: 8 Травень 2016
    • Подобається Подобається x 6
  17. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Дорого форумляночки! Всіх-всіх і теперішніх і майбутніх мамусь вітаю із святом! Хоча цього року погода не тішить нас теплом, нехай ваші серця завжди зігріває любов і тепло Ваших діточок, чоловіків і близьких людей! Нехай Ваші очі святяться щастям і коханням! З Днем матері!
     
    • Подобається Подобається x 3