Депіляції, ґрумінґ тощо

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Nightingale, 23 Травень 2007.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Як виглядає лобок сучасної жінки ?

    Як сказав би мій сусід, "надивились парнухи і з розуму сходять! тьху!" :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Як виглядає лобок сучасної жінки ?

    Да уж почитал я эту ветку и почувствовал я в организме странное томление....
    Захватывает в общем :)
     
  3. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Як виглядає лобок сучасної жінки ?

    Куди пропала кроткість, терпіння і смирення; послух, нестяжання і цнотливість сучасних жінок ну як це так. От пам"ятаю відпочивав я на березі чорного моря і пам"ятаю як старі люди йшли у воду...одягнені у халати, ця довбана сексуальна революція геть розпустила їхніх жінок і вже до наших підбирається.
     
  4. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Як виглядає лобок сучасної жінки ?

    так а что уже там было (старикам) показывать? :)
    Хотя темы LIA действительно потихоньку от Львовского форума отвращают. :sad: Какой-то специфический интерес, исключительно ниже пупка...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Як виглядає лобок сучасної жінки ?

    Вась, а ты бы предпочел чтоб наши девушки купались в халатах???

    Ты б это... в Черногорию б съездил или Хорватию, там нудистские пляжики неплохие есть, попустит :cowboy:

    Зет, нормальная темка то... пол мужской аудитории в нетерпении прильнули к мониторам в ожидании фотографий :)

    За исключением Львовы наверное... ну и Василия, хотя ему , наверное тоже интересно, просто боится это показать, будет подглядывать одним глазом :)
     
  6. no_coment

    no_coment Загублений

    Відповідь: Як виглядає лобок сучасної жінки ?

    Якою шириною має бути та смуга, щоб перетворитися в індійські орнаменти :o ? http://www.indostan.ru/forum/9_2709_0.html ...(Як зараз бачу себе з лупою :y: )
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Як виглядає лобок сучасної жінки ?

    Да были уже у нас и с фотографиями... Смотреть оказалось не на что.. Таки не модели... Почти то же, что
    - только без халатов... :)
     
  8. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Як виглядає лобок сучасної жінки ?

    [​IMG]Чим не гарно, а зарез на пляжі часто можна побачити дівчину без бюзгалтера, без нього то ще хоч якось, але якшо дівчина без усього то вже не повага до чоловіків...тим більше шо 117 ніхто не відміняв.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Forest

    Forest Active Member

    Відповідь: Як виглядає лобок сучасної жінки ?

    Прикольна тема. Цікаво би було побачити різні фотоваріації. Як на мене, чорні мочалки під пашками і на лобках у жінок - це атавізм, що походить з давніх часів, коли люди ше не придумали білизни. А от тепер це повинно бути стандартним елементом гігієни. Це точка зору естетики.

    А от з точки зору сексуальної принадливості, не знаю, як інших чоловіків, але мене не дуже збуджує купа чорного (а інколи рудого :8:) жорсткого волосся на біленькому ніжненькому, жіночому стані :) Воно немов кажучи "зі мною займатися сексом тільки в одній позі! Жодних варіацій!"
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Як виглядає лобок сучасної жінки ?

    Нет в халатах и балахонах не хочУ!...

    Я в Днепрі на Трухановому та Гідропарці того надивися....,дякую прикольно але...там з іншого боку Печерськ Храми розумієте все ж таки кожна дівчина повинна знати, що "то" є гарно але не правельно.
     
  11. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Як виглядає лобок сучасної жінки ?

    А в чем собственно неуважение проявляется. У меня не настолько развито либидо, что бы физиологоически реагировать на каждую обнаженную деФФочку на пляже.

    Нет Василий, я с нетерпением жду Вас во Львове, научим и водочку с селедочкой пить, да и на обнаженных девушек спокойней реагировать :)
     
  12. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Як виглядає лобок сучасної жінки ?

    Согласен с Форестом, когда то и подмышки брить считалось дурным тоном, а теперь это попросту норма гигиену.
    Да и мытся каждый день было не всегда принято, разрешите процитировать отрывок из письма Наполеона Жозефине:
    "Дорогая, не мойся, я буду через каких нибудь три недели..."
    Любил Бонопард, что бы женщина ПАХЛА.
    Брррррр...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Як виглядає лобок сучасної жінки ?

    Як виглядає лобок сучасної жінки ? тюк у лобок і в мішок (Українська народна казка)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Як виглядає лобок сучасної жінки ?

    Только давайте уж без демонстрации специфических стрижек..
    Лучше так..
    [​IMG]
     
  15. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Як виглядає лобок сучасної жінки ?

    Вы просто не любили платонически...
     
  16. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Як виглядає лобок сучасної жінки ?

    Я власне за тварину вас і не рахував, але як справжній дАрт ви лібідо повинні мати трохи більшу норми, чи не так? ну приблизно як у грузинів?
    Спасибо, щиро дякую! нет, краще ви к нам! Тут вам и скупаться будет где после водочки с селедочкой і кобіти місцеві вам сподобаються.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Як виглядає лобок сучасної жінки ?

    Василий, ну Вы мне просто льстите :) Особенно понравилось насчет грызунов. Думаю для обсуждения мужского либидо стоит открыть отдельную тему, а то Левандовка нас забанит за спам в такой серьозной теме как эта. :)
    А если серьозно, мне нравится если женщина ухаживает за своим телом везде. Они же стараются для нас, мужчин. Мы , в своем большинстве не прикладываем даже 10й части усилий, как наши любимые Женщины, что бы нам понравится.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Як виглядає лобок сучасної жінки ?

    Не больше чем вы мне...
    Эттточно!
     
  19. Forest

    Forest Active Member

    Відповідь: Як виглядає лобок сучасної жінки ?

    Ну от ніяк не можу зрозуміти як ви поєднюєте платонічне кохання з виглядом лобкового волосся.... Я писав тільки про зачіски на лобку, про що й тема...
     
  20. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Як виглядає лобок сучасної жінки ?

    А у Золя?"В чорній могилі,на постелі з грязюки настала їхня перша шлюбна ніч..."(Жерміналь)