Депіляції, ґрумінґ тощо

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Nightingale, 23 Травень 2007.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Синці точно від неправильного відривання.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  2. Natur

    Natur Well-Known Member

    Дівчата, віддам два купони на 50% знижки на лазерну епіляцію в салоні Люменіс. Купони дійсні до 4 липня. Купляла згарячу їх, думала буду робити, але тоді не зробила. І до вказаного числа не зможу використати, бо зараз не у Львові. Щоб не пропадали віддам за дякую. Перешлю а ПДФ на електронку. Кого зацікавило - пишіть.

    Про свої результати напишу пізніше. Бо всетаки переробила я бікіні і підпахи перед відїздом в іншому салоні.

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
  3. avokado

    avokado Well-Known Member

    Дівчата, а пасту для шугаринга ви самі варите, чи купуєте? Я і варила і купувала і не дуже виходить, весь час паста залипає на шкірі. Поки найвдаліше з полосками з тканини виходить.
     
  4. Bize

    Bize Well-Known Member

    Привіт! Хочу вашої поради, дівчата) Який метод депіляції ви обирали під час вагітності? Я зараз на 4 місяці, на ногах і підпашками я використовую електричний епілятор (вже довго користуюсь, тому болю жодного не відчуваю), на зону бікіні я завжди використовувала бритву, але доходить до того, що навіть на такому невеликому терміні мені вже не дуже зручно згинатись.. А чим далі - тим важче буде, тому хочу щось таке, щоб залишався більш тривалий ефект. На епілятор в цій зоні переходити вже запізно, бо перші рази - це буде нестерпний біль, а мені того зараз не можна, бо і так частенько маю тонус(( Щодо фото- чи лазерної епіляції - теж прочитала, що під час вагітності не можна, та й лікар каже не робити.. Порадьте, який тоді метод може бути найоптимальніший
     
  5. Ziben

    Ziben :)

    зварити у мене не вийшло, точніше виходили цукерки, а не паста))). Зараз користуюся купованою Velvet середньої твердості. Але не виходить працювати руками, зі спеціальними дерев"яними паличками значно зручніше і швидше.
     
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    крім бритви на жаль вам поки ніц не світить. лазер - вагітним не можна. шугаринг/віск - теж буде боляче, принцип ж той самий що і в епілятора.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я пасту роблю сама.
    Паста залипає, коли не та консистенція(в мене одна на всі ділянки підходить), температура тіла висока або паста не якісна. Я зберягаю пасту в щільно закритій баночці в холодильнику. Дооовго(тої кількості з однієї порції мені вистарчає на три депіляції) зберігається і не втрачає властивостей.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    @NataliaFed а як її правильно робити? Можете навчити?
     
  9. Bize

    Bize Well-Known Member

    я просто думала, можливо віск чи шугаринг скоріше і менш болісно - це ж робиться ривком.. а епілятор надто вже розтягує "задоволення"
     
  10. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    ну, кількома ривками. бікіні воно ж специфічної форми, за один ривок мало зробите)) Але ж біль буде добротний, бо ви бритвою бікіні бриєте.
    А чоловіка не хочете попросити вам помогти? Так, може бути незручно і дивно таке просити, але що тут такого?
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @Bize бритва і дзеркало. тут головне приловчтись)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Bize

    Bize Well-Known Member

    отож-бо, що щось не хочу таке чоловіка просити - а ще щоб не запускати, то треба ту процедуру достатньо часто робити. Думаю, чоловік би з задоволенням допоміг, але все-таки буду поки що сама то робити, а вже як зовсім тяжко буде - то звернусь до нього)
     
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    Ще можна депіляційним кремом
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Bize

    Bize Well-Known Member

    кремом можна, але відростає так само швидко, як після бритви(( та й боюсь, щоб часом не попав той крем туди, де не треба) тому певно ризикувати не буду і продовжу таки користуватись бритвою
     
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Bize мені бритва не підходить, бо відростає гостре і дуже колить, після крему не колеться взагалі. Вагітною користувалась. То ж перед дзеркалом, видно де крем, та й дитина корком закрита в матці :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Я починаючи з 4міс вагітності, до самих родів майже (тиждень до народження дитини), робила шугаринг - майстер дуже акуратно все робила, ніякого дискомфорту не було, 15 хв і красота на місяць.
    Дуже шкода що тепер з малявкою немаю можливості поїхати і відновити процедури.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    У меня много беременных девочек делают шугаринг)) у некоторых болевой порог вообще меняется и им практически не больно, у других начинаем с классического бикини и через пооцедуру две уже переходим к глубокому.
    А насчет каким способом вы себе удаляете, это как вам удобно. Шпателем, мануальнрй техникой или бандажем. Можно пасту разогреть до очень жидкого состояния, наносить шпателем тонким слоем и убирать бандажем. Но делать самой себе бикини... Ну это наловчиться надо)) и не жалеть себя))
    --- дописи об"єднано, 5 Липень 2016 ---
    @Sandoryk
    Приезжайте с малявкой пока спит)) 15 минут и готово))
     
  18. ermana

    ermana Member

    Напишіть будь ласка чому переробили процедуру. Я теж була на першій процедурі в Люменіс два тижні тому. Робила глибоке бікіні і підпашки, але результат так собі. Кілька років тому робила руки в іншому салоні і була задоволена починаючи від першої процедури. І от в мене питання чи це апарат не дуже чи майстер зхалявила.
     
  19. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Я теж роблю лазерну епіляцію (глибоке бікіні і ноги - вже лише підтримуючі процедури). Була і Люменісі, і в салоні, що на Петрушевича, і в Лазерхаузі, і в Естет-центрі. Найбільше мені подобається Лазерхауз і Естет-центр. Дуже професійно і якісно роблять . Про Люменіс (на Чорновола) враження найгірші однозначно. Халявлять і ще постійно надзвонюють потім, кличуть на процедури, хоча я вже півтора року як не ходжу до них і сказала, що не планую більше в них робити.
     
  20. Natur

    Natur Well-Known Member

    Переробила, бо волосся частинами в деяких місцях не випало. Таке враження, що пропустили. Хотіла переробити в них же, але майстер настояла, що то так має бути, тому того ж дня не робила. Почекала ще тиждень, і не витримала й пішла в інший салон - Лазер хаус. Перед тим робила в Люменіс і все було добре. Так що думаю майстер не дуже. В Лазер хаус все сподобалося. І сам салон кращий. Так що ще задумаюся в який салон наступного разу йти. Все впирається в гроші. Хоча якщо буду попадати на таких майстрів, то і не варто.
    Раз почала писати, то напишу і результати свої. Ноги - це моє найбільше щастя. Робила 2 рази (Люменіс). Тут вони постаралися. Пройшло вже більше 2-ох місяців. Брию раз в два тижні. Підпахи 4 процедури - теж задоволення. Після останньої процедури (пройшло більше місяця) брила 2 рази. І то чисто так символічно, змела пару одиничних. Бікіні - 4 процедури. Тут трохи гірше. Лінія трусиків підводить. Але краще ніж було. Вцілому задоволена.

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk