Депіляції, ґрумінґ тощо

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Nightingale, 23 Травень 2007.

  1. ermana

    ermana Member

    @Natur @Ассоль
    Дякую за відгуки. Тепер теж подумаю куди йти на наступну процедуру.
     
  2. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    В мене в Медіостар ті самі результати, пахи і ноги прекрасно, а от бікіні могло б бути краще...але мабуть повторюсь, саме головне, що там після бриття немає абсолютно ніякого подразнення і шкіра ніжна, і гладенька! Тому я всерівно задоволена!
     
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Дівчата, результати і будуть різними. На бікіні у вас же ж не росте таке волосся як на руках чи навіть тих же ж ногах? Там волосся тонше, легше "випалюється". По суті, бікіні(особливо глибоке) найдовше виводиться.
     
  4. Natur

    Natur Well-Known Member

    Отже, я знову до вас. Ділюся враженнями. Була вчора на лазерній епіляції. Цього разу була в Лазерхаус. Після останньої не дуже вдалаї процедури в Люменіс, вирішила змінити салон. Тим більше купони на знижку тепер всюди 30%. Отже, робила ноги, бікіні і підпахи. Щодо порфвняння салонів, то різниця відчутна. Починаючи з інтер'єру (в Лазерхаус великі гарні кабінети, в Люменіс малий і потребує вже ремонту, на мою думку), і обслуговуванням. Майстер в Лазерхаус мені дуже сподобалася. Видно, шо старалася. В деяких місцях пібрила навіть.
    Отже, зробила я 5 процедуру на бікіні і підпахах, і 3 на ногах. Потратила взагальному близько 5100грн (це щоб не забути).
    Про результати після останньої процедури буду писати десь за два місяця.
    Дівчата, хто робить лазерку, а у вас які результати. Є такі що пройшли повний курс і волосся вже рік чи два не росте зовсім?

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
  5. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Приєднуюсь до питання. І скільки обійшовся повний курс?
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Дівчата, де у Львові роблять шугаринг за помірною-середньою ціною. І щоб там можна було припаркуватися.
    --- дописи об"єднано, 5 Вересень 2016 ---
    а ще краще щоб додому хтось приїхав.
     
  7. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    На Вітовського в Іри мені дуже подобається, ціни хороші, припаркуватись можна біля парку, там пару метрів. Ну або між вуличками.
    Лінк на ФБ кидаю у відгук
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    Розкажу вам, дівчата, і я свою історію. Моя найбільш проблемна зона - це бікіні. Наважилась і я піти на лазерну епіляцію, звернулась в Медіостар. Почала ходити туди давно, ще як вони були на Огієнка і мали лиш одну кімнатку для процедур. Відходила всі 8 процедур, натерпілась того болю :crazy:. В загальному результат був дуже непоганий. Бікіні по лінії трусиків стало просто ідеальним, а от глибоке бікіні так собі, залишилось ще десь 20 % волосся.
    Читала в когось вище про результат після третьої процедури. То в мене було те саме, таке враження , що нічого і не робила, волосся полишалось пучками. Але вже після четвертої було все ок.
    Хотіла піти і на 9 процедуру, щоб добити це все, але завагітніла . Виносила, родила, вигодувала грудьми. І перед відпочинком вирішила піти , щоб бути вже ну зовсім красівою:girl_spruce_up:. Від останньої процедури, тої що була восьмою, пройшло рівно 2 роки.
    І я вам хочу сказати, що це просто жахливо:girl_cray::girl_cray::girl_cray: все почало відростати, абсолютно все. Так ніби я ніколи і не робила тої епіляції. Як обідно..:suicide: Лазер просто оживив всі волоски...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    ну, у вас певно було багато сплячих фолікул, а ще вплив вагітних і годуючих гормонів. А лазер діє лише на активні фолікули. А заодно стимулює під час процедури сплячі. Що в принципі в інтересах клієнтки, бо фолікули "прокинуться" і їх можна буде випалити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    та я розумію, що це в першу чергу вплив гормонів і ті фолікули які вирішили прокинутись , треба йти і випалити. Але для мене кожна процедура як каторга:girl_cray::suicide:. Це їхнє знеболення зменшує біль, не більше як на 10%. Можливо я така чутлива до болю.
     
  11. Natur

    Natur Well-Known Member

    Знову я з результатами: після трьох процедур лазерки на ногах результат супер. Ноги мене найбільше радують. Волосся, звичайно, ще є але його набагато менше, і воно тонесеньке. Підпахи - 5 процедур - теж непогано, але гірше ніж ноги. До кінця другого місяця повиростало невеликими острівками. Бікіні - 5 процедур - найгірший результат, але є. Процентів так 50, думаю виросло.
    Вчора ходила на шосту процедуру бікіні і підпахи, і черверта для ніг. Заплатила 1010 грн. І в сумі за всі процедури 6110 грн. Отже, мій експеремент продовжується. Надіюсь, комусь буде корисно. Про результати від останньої процедури напишу вже в кінці грудня, перед початком наступної лазерки.

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а дають взагалі якусь гарантію на то все? від чого залежить тривалість гладкості після всіх процедур?
     
  13. Natur

    Natur Well-Known Member

    Все індивідуадьно. Щодо гарантії, то ніхто нічого не дає. Хоча бачила на сайті Лазерхаус типу акції - якщо Вам не допоможе, то повернемо кошти. Але в деталі я не вчитувалася.

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    Дівчата, в когось було таке, що після шугарінгу загострюється молочниця? В мене вже декілька раз таке було, і я починаю думати, що це може бути реакція мікрофлори на пасту: можливо, цукор якось провокує ті грибки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    @Marlada сахар не провоцирует молочницу. Дело в том, что молочница это грибок. Который разрастается и споры поражают кожу, вызывая зуд. Когда делаем шугаринг, кожа тревожится и обостряется процесс. Все таки депиляция это стресс для огранизма. Плюс может быть еще много причин от ослабленного иммунитета до смены партнера, курса антибиотиков или беременности.Нужно вылечить молочницу и все будет хорошо)
     
  16. Nastasya

    Nastasya Member

    Дівчатка, всім привіт!
    Врешті-решт, я дозріла зробити лазерну епіляцію, довго вагалася, було страшно за можливі небажані наслідки дії лазеру, проте вивчивши це питання, страху стало менше, адже лазер діє тільки на глибину 3-4 мм, тому шкоди організму не завдає.
    Отже тепер прошу поради в тих, хто пройшов цю процедуру: як давно ви робили лазерну епіляцію, які ділянки, де саме (який салон бажано Львів), які результати на сьогодні?
     
  17. Nastasya

    Nastasya Member

    Якщо комусь буде корисно, мені порадили Леодерм у Львові.
     
  18. Irina Serova

    Irina Serova Active Member

    Я тех хочу зробити собі лазерку, але поки що не наважюсь
     
  19. Natali S

    Natali S New Member

    Ви що вирішуйтеся звичайно ж, результат вас порадує, особливий зона бікіні, коли ви не замислюєтеся кожен місяць а то і раніше що потрібно йти на воскову епіляцію або хто голив те кожні три дні, а так само скажу за ноги і пахви!Тим більше завжди можна потрапити під вигідні акції!
     
  20. Ailenka

    Ailenka Member

    я там теж там зараз проходжу курс 4 процедури пройшла на підпашки, 2 на ногах. волосся є процентів 70% але тоненьке і дитяче))сподіваюсь, що кількість процедур не досягне 8-10, а менше
    --- дописи об"єднано, 25 Листопад 2016 ---
    ще планую глибоке бікіні, єдине кремпуюся гола в розкоряку лежати перед майстром...