Депіляції, ґрумінґ тощо

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Nightingale, 23 Травень 2007.

  1. Liandra

    Liandra New Member

    Дівчата а хтось був в салоні Реал Естет на лазерній епіляції?я ходила на ноги але мене здивувало що процедура взагалі не болюча просто тепло про результат нічого не можу сказати бо пройшло лиш три дні.раніше ходила в Лазер бюті на вусика і в салон Перлина то в Перлині супер але дорого на ноги тому вирішила сюди піти
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Natali S

    Natali S New Member

    Я тоже первый раз стеснялась ,я и рожать идти стясналась ужасно,но главное расслабится и понять что у нас всех там все одинаковое)) и подобрать себе хорошего,душевного мастера,я себе долго выбирала,но нашла!
     
  3. Ailenka

    Ailenka Member

    я поки ходжу до одного і того самого майстра, от і звикаю до неї. думаю ще декілька разів і я відважусь на глибоке бікіні. підкажіть скільки разів робили і чи бралу Емлу?
     
  4. Natali S

    Natali S New Member

    Мені вистачило 8 разів, а що зараз підтримує раз на рік роблю, Емла знадобилася мені на 4 раз, коли параметри підвищилися.А зараз коли роблю ту, що підтримує, то без обезбаливания.
     
  5. kristas

    kristas Well-Known Member

    Дівчата, а хтось має домашній фотоепілятор?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Natur

    Natur Well-Known Member

    Пройшла вже 7 процедур бікіні і підпах ЛЕ і 6 процедуру для ніг. Результат: ноги - найкраще: з моменту останньої процедури (6 і 5 для ніг) виросло процентів 10-20, підпахи трохи гірше - близько 30%, і бікіні трохи засмутило процентів 40-50.
    По грошах в сумі ща всі процедури 7280 грн.

    Надіслано від мого ROME_X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. New look

    New look Well-Known Member

    Чи існують якісь креми для висвітлення волосся?
    Сьогодні була в Люменіс, записалась на видалення над губою. Майстер сказала що таке лазер не візьме, бо засвітле, а воно і не таке світле щоб не видно, але і не достатньо темне. Кожен раз вищипувати немає бажання. Може є якісь ще засоби, щоб того позбутись?
     
  8. kristas

    kristas Well-Known Member

    А фотоепіляція? мало б взяти.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. New look

    New look Well-Known Member

    питала в неї за фотоепіляцію, то сказала що теж не візьме. Дивно бо читала колись що вона якраз і бере світле волосся. Але після фотоепіляції волосся відразу ж не випадає, як після лазеру, потрібно 5-8 місяців щоб воно зникло? А я хочу чим скоріш того позбутись.
     
  10. Bublyk

    Bublyk Member

    Я пройшла вже 7 процедур. Наважилась на лазерну, бо вже замучилась з тим своїм волоссям - росте швидко, сильне подразнення після гоління (особливо в зоні бікіні), електроепілятором мене сильно боліло(а вищипувати приходилось раз в 7-10 днів) + потім вростали волоски. Коротше, вичитала я, що в Медіостарі є новітній безболісний лазер і вирішила ризикнути. Вже на першій процедурі я відчула всю його "безболісність" - мене підкидувало на кушетці після кожного імпульсу. А на 4-тій процедурі я просто ридала, бо не могла витерпіти того болю. Думала, що більше не піду, але потім стало шкода, що марно так мучилася. Я зібралася духом, випила сильні обезболюючі (+ мені ше бікіні намазали кремом) і вже хоч якось можна було пережити ті муки.
    Результат після 7-ми процедур:
    підпашки - чисті
    ноги - на гомілках залишилось десь 10-15%; на стегнах ще досить багато, бо волосся там тонке (в кого не сильно видно, краще даремно не витрачайте гроші)
    бікіні - майже чисте (статеві губи і міжсіднична складка гірше піддаються)
    По грошах - дорого
    Хто надіється, що зробив раз і на все життя - забудьте про це, прийдеться час від часу поновлювати.
    В принципі, хоч і не на 100%, але я задоволена, бо це значно спростило моє життя.
    Але відчуття, що тебе катують за твої власні гроші (те ще і не малі), мене ніяк не покидає...
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Чи хтось має таку ж проблему як я: після депіляції пастою зони над верхньою губою, протягом кількох наступних днів то тут, то там запалюються фолікули і зявляються такі водяні прищики. Косметолог рекомендує після депіляції до кінця дня не наносити жодних кремів, що я і роблю, але це не допомагає.
     
  12. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    В мене та сама проблема. Думаю, що тут від крему нічого не залежить. В мене прищики з'являються через те, що не можу добитися ніяк такої консистенції пасти, щоб з нею було легко працювати. В результаті обробляю одну і ту ж ділянку по кілька разів і травмую ніжну шкірку. Буває, що забагато сили прикладу, коли віддираю пасту. Стараюся акуратніше, але, мабуть, треба спробувати якусь куповану пасту, бо з домашньою вже замучилась чаклувати. Поки прищики пройдуть, вже знов треба волосини забирати

    Надіслано від мого Lenovo A5000, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Саме тому не роблю сама - боюся. Але косметолог ніби хороша, все робить як треба, видно, то шкіра в мене така чутлива. Тому стараюся рідко ходити, бо кілька днів після того та зона виглядає ну прост жах. А з другого боку, так як Ви кажете - поки наважуся, то вже вусики такі добрячі відростають.
    Мене теж це питання цікавить. Робила кілька разів Ремінгтоном (раз на місяць), то ефект супер - набагато повільніше волосся відростає. Але хотілося б мати таку машину самій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    І я нарешті відважилась на лазерку. Була в Медіостарі, верхня губа і підпахви. Я незнала що то болить. По губі як робили то відчувала зуби, трохи настрашилася, але сказала шо це нормальна реакція.
    Загалом трохи незадоволена тим, що чекала 20 хв, і не я одна. І якось то все так швидко.не встигла нічого розпитати. Щось вони не встигали по записах.а можливо це потрібно записуватись на кон-ю???
    Але маю таке питання, губу ж то поголили.воно ж буле відростати,правда? Боюсь виглядати як ідійотка... бо сама темна, волосся таки видно...
    І ще, підпашки просто відразу лазером зробили і все.нічим не помазали.це так має бути?
    --- дописи об"єднано, 10 Березень 2017 ---
    І ще питали чким лазером, бо одним дешевшим більше болить а іншим трошки дорожчим менше.це так мені пояснили.це дійсно так є. Чи то все ітак одним роблять.
     
  15. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Це так має бути. Так буде відростати, перший раз можливо трохи буде видно, то прийдеться поголити, дальше волосся буде тонше і непомітно для вас саме буде випадати. Я роблю тим дорожчим, ним менше болить і менше часу витрачається. Тому краще заплачу трошки більше, але терпіти біль буду 10 хв, а не 40. Ділянки нічим не обробляють. Хіба анестезію хочете, вона платна, тільки на зону бікіні безплатно. Може в медіостарі якийсь збій з записом був, бо я вже 7 процедур робила і жодного разу не чекала, навпаки приходила на 5 хв швидше( не люблю запізнюватися) і відразу мене приймали.

    Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    @Андріана дякую за відповідь. Ви мене заспокоїли. Мабуть так і було, бо всі помітно нервували)))
    Буду спостерігати за результатом) Хоча до того ще далеко)))
     
  17. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    @Gentle
    Советую вам после депиляции протереть хлоргексидином каждый час, а на ночь нанести пантенол. И конечно же в первые 24 часа после депиляции не использовать никакие крема, тоналки, пудры.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Після другоі проц-и лазером в Медіостарі результат прчав подобатися, тож наважилася записатися на глибоке бікіні. Третій раз губа і підпашки-щопаз до іншого майстра попадала, цього разу Оксана-підхід до клієнтів не дуже.... Боліло все, і губа, аж сльози текли рікою. А бікіні це жесть, якби після пологів зашивали все(згадала другі пологи), потім все трошки якби підаухло і чепвоне, рушником дотуляюся болить пече.
    Незнаю як іти на наст процедуру. Все зробила за хв 15, я навіть перепитала чи тим кращим лазером?
    Дівчата як знати котрим саме лазером робили? І як оприділитися з майстром? Бо щавжди якісь або підозри або сумніви. Другий раз практично не боліло. Тепер третій раз сильно, вона сказала шо потужність збільшила, шоб був результат.....
     
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    так, потужність поступово збільшується і больові відчуття теж на жаль.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Купила вчора, буду тепер тішитися і зціплювати зуби від болю :)