Депіляції, ґрумінґ тощо

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Nightingale, 23 Травень 2007.

  1. Teslita

    Teslita New Member

    Допоможіть, бо вже замучили сумніви :crazy:. В вересні 2016-го почала ходити на лазерну епіляцію, а саме на лазер Light Sheer ET. Була на 4 процедурах. Після першої і другої був результат - волосся випадало через тиждень-два, залишались тільки "острівці". А от після третьої ВСЕ виросло заново! З кожним голінням все більше і більше. Після четвертої щось повипадало, а через місяць знову почало рости, майстер нічого толком не пояснила. Досі не можу наважитись на п'яту, зараз волосся росте як і до лазеру, ну може на ледве 5% рідше :russian_ru:. Хто з русявих проходив на 8-10 процедур і залишився гладеньким і задоволеним? Відгукніться... На власні очі ще нікого не бачила :scratch_one-s_head:
     
  2. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Я русява) пройшла 8 процедур, не гладенька повністю, але то десь колись шось виросте, інколи треба підбрити і то шо виросте, майже непомітне. Тепер тільки на підтримуючі процедури.

    Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
     
  3. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    @Teslitaмене попереджали,що після прибл третьої процедури може таке бути, посилений ріст, просинаються сплячі волосини-щось таке)))))
     
  4. Golgy

    Golgy Member

    Була на 10 процедурах. На гомілках волосся може зменшилось на відсотків 20-30%, але картини не поміняло кардинально. На решті ділянок як було так і є, хоча в салоні запевняли що результат буде, що не таке вже і русяве в мене волосся. Робила в Медіостарі
     
  5. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Дівчата, чи хтось шось знає про елос епіляцію? Пишуть що вона підходить для світлого волосся. Хотіла зробити лазерну, але кажуть, що світле волосся не бере. Порадьте щось
     
  6. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Я зробила 3 процедури лазерної епіляції, і тепер те волосся, яке і так було не дуже темне, на деяких ділянках стало повністю світлим, тому далі робити лазерну не варіант. Далі планую переходити на наноепіляцію. Ніби як за результатом має бути те ж саме, що обіцяють після лазерної - що після курсу процедур світле волосся перестає рости, і треба робити тільки підтримуючу процедуру раз на рік. Але відгуку поки не можу дати, бо ще тільки планую, і самій було б цікаво послухати, в кого який досвід з видаленням світлого волосся.
     
  7. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    Делала моя Клиентка нано, результат- ноль. Ушло процентов 10, у неё светлый волос
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Те саме я чула раніше і про лазерну, але загалом результатом дуже задоволена. Не раз помічала, що люди спочатку говорять, що немає результату, а потім вже при "ближчому знайомстві" виявляється, що або зробили не весь курс, або, як мені сказала одна знайома, що вона зробила весь курс - 4 процедури, але робила тільки весною. Тобто 4 роки підряд один раз в рік, як з'ясувалось. Тому коли немає результату, ще треба детальніше розпитати, це вина самого того методу, чи її власна. Я не захищаю того, також маю дуже великі сумніви, але так хочеться вірити, що це 100% допоможе:girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 5 Липень 2017
  9. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Читаю про ту ЕЛОС епіляцію на сайті однієї львівської контори
    У порівнянні з восковими процедурами, Елос — миттєвий, безболісний і здатний видалити навіть «пушкове» волосся, світле і коротке, з якими зазвичай важко впоратись. Не менш відома фотоепіляція не руйнує повністю фолікули: через півтора року вони відновлюються, і волосся з’являється знову. Струмені Елос здатні розпізнати и впливати тільки на волосяний фолікул, і на відміну від інших видів лазерної дії, не пошкоджують шкірний покрив, а навпаки оберігають.

    Хто зна чи воно і справді таке добре як пишуть...
     
  10. Natalisko

    Natalisko New Member

    Порадьте будь ласка чкісну насту для шугаринга. Моя швидко починаэ танути
     
  11. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    дівчата, через скільки часу після завершення ГВ можна пробувати лазерну епіляцію? (щоб гормони в норму прийшли). В мене пройшов місяць після повного завершення гв.
    чи пробувати зараз? чи краще починати восени?
     
  12. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Вам вже "офіційно" можна:girl_yes2: Там не важливо, коли починати, влітку чи восени, це ж не пілінги.
     
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    ее, я б сказала що трішки важливо. Два тижні до епіляції і два тижні після процедури не можна активно засмагати на тих ділянках і необхідно користуватися сонцезахисним кремом. Це варто враховувати, бо так по суті випадає цілий місяць активного засмагання. То ж зважаючи на це, краще починати процедури восени.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Це залежить від того, в кого які плани на літо Я робила в кінці червня, і тепер в кінці серпня. Не засмагаю, бо не люблю, і бо не бачу, де:girl_in_dreams:
     
  15. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    От з цього і треба починати)) А не категорично - можна і не важливо.
     
  16. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Можна - в сенсі годування, бо таке було питання, чи після годування вже можна. А пора року дійсно не важлива, лазерну епіляцію роблять цілий рік, а те, що треба дотриматись всіх застережень, це так:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    А какой сейчас работаете? Могу рекомендовать пасту на которой я работаю -Elenis
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    якщо я піду найближчим часом, то наступний раз коли буде? і скільки за перший раз випадає волосся? хоч трохи випаде?))
    в вересні хочемо на море
     
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    давайте порахуємо. якщо ви наприклад до сьогодні активно засмагали, то від 15го числа два тижні вам не можна засмагати. 30го липня вам можна робити першу процедуру. Друга процедура буде за місяць наприклад 30го серпня, третя процедура через півтора місяці (до попереднього проміжку додаємо по 2 тижні: місяць, півтори, 2 місяці, 2,5 місяці і т.д), отже маєте два тижні після 2ї процедури - з 15 вересня вже можна засмагати місяць (до 15го жовтня), далі два тижні не засмагаємо - бо буде третя процедура 30го жовтня.
    на запитання "хоч трохи випаде": то звісно все індивідуально і залежно що ви епілюєте. Зона бікіні і підпашки після першої і другої процедури так кльово рідіють. Ноги - імхо, теж непогано, але трохи гірше порівняно з бікіні.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    То дійсно все індивідуально. В мене якраз ноги найбільше "поріділи", а от результат бікіні наразі посередній. Тут наперед не вгадаєш.
     
    • Подобається Подобається x 1