Депіляції, ґрумінґ тощо

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Nightingale, 23 Травень 2007.

  1. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Буду дуже вдячна, якщо хтось порадить/поділиться контактами майстра з шугарінгу/воскової депіляції? Хочу таке зробити перед відпусткою, але не знаю нікого. У нас на форумі колись була така тема комерційна , але немає вже, бо не можу її знайти.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Марічка, це Оля (@Whiff ), в неї кабінет на Панча, дуже й дуже раджу, сама до неї ходжу й найближчим часом знову збираюся :girl_bye:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Якщо підходить район вул. І.Мазепи, то можу порекомендувати надзвичайно класного майстра і просто дууууже приємну людину (якщо в неї є вільні години)
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    На Щурата ще є Олеся.

    Славний Шевченківський район шугаристами )))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    А когось би ближче до форуму, га?
    На панча ми напевно не зійшлися характерами, тому шукаю альтернативу
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не знаю. Я Олесю на Щурата знаю і Олю на Плуговій.
    --- дописи об"єднано, 23 Травень 2019 ---
    О ще була одна дівчИна, то вона додому приходила. Але вона така непунктуальна, що я з нею розпрощалась.
     
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Дівчата, поясніть мені темній. Зробила я шугарінг (правда вперше в житті, тому щоб не тратитись, була просто моделькою).
    І от радості від того було десь аж тижні два, поки волосся не почало пробиратися. Станом на зараз це просто якийсь "їжак", який і під шугарніг ше рано, бо нема тої довжини і на люди показати встидно. До того ж десь дні три я жахливо чухалась, коли воно вилазило на зовні.
    Ноги вже просто просяться вилізти з джинсів/колгот, літо нарешті вступає в свої права, але на білій шкірі чорні колючки- то жесть. Думаю треба ще мінімум тиждень пережити.
    Ну, і того виходить тої радості від депільяції рівно аж на два тижні, а потім треба ховатись до наступної?

    Розкажіть як у вас, бо руки чешуться взяти бритву і по старінкє раз то всьо шиганути. :girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 28 Травень 2019
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Саме так і є.
    Мусите чекати потрібної довжини і ходити так.
    Якщо ви перший раз, то прийміть до уваги, що це найкращий результат. Потім, не встиг зробити а воно вже прокльовується. Не знаю як в кого, в мене все волосся росте швидко і більше 2,5 я ходити не можу. Але знову ж таки, воно ніколи до повністю чистої шкіри не забирається, завжди є недоростки, які не забираються.
    Тому шугаринг роблю сама собі, щоб в любий момент можна було забрати і не паритися майстрами, записами і витратами.
    Я роблю вже давно собі сама. Для мене краще ніж бриття, але не ідеальний все ж варіант. Якщо комусь раз в рік пред морем, то так, воно супер, а на постійній основі це гемор. Ну хіба в когось помалу росте волосся і хтось умудряється робити раз в місяць. Для мене це нереально.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @jalla єдиний плюс в тому- стоншення волосин з часом. В мене темне, швидко росте, то від шугарингу волосинки трохи кволіші і не такі темні))). Дратує чекання відростання довжини 100% і часом я таки бритво, то все. Ще пинцетом доводиться підправляти.
    Хочу на лазер:girl_cray:. Колись таки піду.
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я думаю, що це індивідуально, бо в мене й близько нема такого.

    І залежить від майстра. Там є свої нюанси.
    Є чиста шкіра і довго.
    Мені шугарингу вистачає на чотири тижні.
    Ноги я не роблю. Ноги епілятором або ходжу так як є.

    Заради справедливості - в мене дуже світле волосся на тілі.

    @jalla для першого разу потрібне довше волосся, ніж для наступних. Безкоштовний сир отримує друга мишка. Я не уявляю який майстер хороший буде робити безкоштовно, якщо в цей час можна заробити гроші.
    --- дописи об"єднано, 28 Травень 2019 ---
    Я так бачу я одна цукром задоволена.
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Можливо, але в мене результат ідентичний, що від майстра, що я сама роблю. Ну, для мене це хороша альтернатива бриттю. Але зараз я вирішила спробувати лазерну, то поки що це мій фаворит.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене є досвід з трьома різними майстрами - результат різний. І по швидкості відростання теж.
     
  13. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    І мені "залежить" від майстра.
    Волосся в мене темне і досить жорстке, шкіра світла, відрослі волосинки видно добре.
    Одна майстер (була неї тричі) багато залишала (мовляв, шугаринг не передбачає начисто все прибрати:girl_nea:), буквально за тиждень вже купа волосинок.. Ще й доволі боляче на процедурі було (і це після 10років депелятора!!)
    А ще два майстра прибирали майже все, ефект більше трьох тижнів і майже не боляче:girl_cool:.
    Я б таки пробувала ще в іншого майстра))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Всі майстри, котрі навчають учнів беруть моделей з оплатою тільки за матеріали.
    Так розумію гроші їм компенсуються за рахунок надання курсів.

    пс: доречі не тільки на шугарінг.
    Ну, це добре звичайно, хоча реально трохи затратно кожних два-три тижні шугаритись, аби досягти того ефекту. Ну, і відрощувати волосся теж.

    Ех, певно не моє це:girl_in_dreams:, але спробувала і то добре.)
     
    Останнє редагування: 28 Травень 2019
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я ще доповню, на ногах в мене потоншилось, а під пахвами ні. Навіть майстер казала, що така в мене специфіка.:girl_cray:
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В мене під пахвами також і з цією ділянкою я зла сама на себе, бо в мене там було три волосини в два ряди, а після депіляції збільшилась площа і кількість. Тому, там не шугарусь.
     
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Дівчата, скільки в середньому коштує шугаринг, наприклад, ноги повністю?
    Думаю справа в цьому:girl_yes:
    а нам, темноволосим, все набагато складніше..
    Тому я роблю лазерну і задоволена не те слово)
     
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Цукром не пробувала, колись пробувала такими готовими липкими полосками з магазину(тоді на початку 2000 про шугаринг не чула, хіба чула про воскову епіляцію, але не ходила) . То мала досить таки відчутне подразнення від тої речовини, (червоні крапки на місці волосків), на другий день проходило. Ефект 2 тижні (але там і в інструкції так писало) потім відростало, правда, не все одразу. Одну пачку використала, більше ні. Купила електроепілятор, то мені сподобалось більше. Спочатку досить боліло, але хоч не було того подразнення, трішки рожеві крапки на місці найжорсткіших волосків, які за годину-другу щезали. Так само до 2 тижнів ефект, дещо вилазить скоріше, щось пізніше. З часом болить все менше (зараз майже не відчуваю) і волоски тонші і рідші. Влітку "профілактично" можна щотижня по ногах "пробігтися", 10 хв максимум - і що десь проклюнулось, то ліквідовується , в холодну пору року ліньки, то роблю рідше, вже коли "проситься". Під пахвами пробувала - то певно не моє, дуже болить, голю станком по-колишньому під час кожного душу чи ванни. Для зони бікіні зацінила насадку-бритву для нового епілятора (старий почив в бозі після 15 років служби). Бриє майже під "0", але не так, як станок, і відросші волоски не такі колючі і не вростають (бо бриє "майже"). На віск чи шугарин не наважуся на ці делікатні зони, мрію про лазер... поки мрію, бо є витрати нагальніші.
     
  19. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Всюди плюсуюся, іденично.
    Я теж :girl_spruce_up:
    п.с. також вважаю, що тут основне - майстер. В мене жодного разу не було подразнень чи такого швидкого ефекту відростання, все під нуль забрано :girl_crazy:. Ну й Оля використовує різні гелі-присипки-тальки й т.д.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Я роблю глибоке бікіні - 270, ноги повністю 350. Решту не пам'ятаю