Депіляції, ґрумінґ тощо

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Nightingale, 23 Травень 2007.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я теж в Олі робила. Мені подобалась її робота. Але реально в мене виходило 1 тиждень без волосся, або з такими, що не позабиралися. Другий чекала коли відросте до потрібної довжини. Мій оптимальний термін виходив 2.5 тижні. Робила тільки пахви, рік тому, або вже й більше. Платила здається 60-70 грн
     
  2. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Ще є я:) Шугаринг то моя процедура на всі 100%. Робила колись воскову - то від воску мала страшні подразнення на шкірі. А після шугарингу маю гладеньку шкіру. До речі, відколи почала робити шугаринг, стан шкіри на ногах значно покращився - не така суха, не лущиться. Я роблю цю процедуру регулярно майже 3 роки і за цей час в мене практично перестало рости волосся на стегнах (хіба на внутрішній стороні стегна і ззаду ще відростає довше і темне, а спереду - практично непомітне світле). Волосся значно потоншало, на гомілках такі добрячі залисини є. Ну але я ще активно доглядаю за ногами між процедурами - скрабування то мастхев. Можливо саме завдяки ньому і стан шкіри покращився, і волосся не вростає.
    За пахви я найбільше тішуся, бо там після двох процедур ефект дуже хороший, десь половина волосків пропала.
    Бікіні-тут в мене змішані відчуття. З одного боку, ефект тримається доволі довго, з іншого - процес відростання просто жестяковий:girl_cray:
    Єдина зона, де я не надто тішуся результатом шугарингу - то вусики над верхньою губою. От маю враження, що там почали рости більше:sad:
    Ефекту від процедури мені вистарчає приблизно на 3 тижні. Світла шкіра, волосся темне і жорстке.
    Ну і найголовніше, як і вже казали вище - знайти свого майстра. Я свої ноги, руки,пашки, вусики довіряю Жанні зі СпаКосмеї- то моя ван лав. А от бікіні - тільки Оля з Панча. Бікіні краще за неї мабуть ніхто не робить.
     
    Останнє редагування: 9 Червень 2019
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Anty

    Anty Well-Known Member

    Чергувала шугаринг з бриттям. Моя майстер не дуже була в захваті від того, але мені так зручно. Якщо треба, щоб ефект гладкої шкіри був тривалий, то йшла на шугаринг, а так, то голю. Після гоління ефект від шугарингу довший, хоча звичайно тут вже не йде мова про стоншення волосся. Всі волоски однакової довжини і тоді відповідно позбавляєшся всього волосся одночасно, а не одне відросло, друге тільки пробивається. Теж хочу на лазер. Бікіні.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата чи користується хтось кремом для депіляції? Якщо так то яким саме? Бо я стояла в просторі і не змогла знайти для бікіні. Все пахви та ноги. І які є протипокази до такого крему? Бо в мене після бритви шалене подразнення, шугаринг кожен місяць то буде трохи зачасто, хочу ще крем спробувати, але дієвий і щоб не пошкодив шкіру. Буду вдячна за всі рекомендації.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я користуюсь таким, мені передають з Італії, порадили самі італійці. Гарно забирає волосся, ніякого подразнення, єдиний мінус- сильний неприємний запах при використанні, потім вивітрюється.
    AFD24159-2116-43D1-8B4F-05026D9A201C.jpeg
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дякую, а в Україні його ніде не бачили?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  7. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    На жаль, ні, але можете подивитись в магазинах, де є польські чи італійські товари. До речі, в Польщі також може бути.
    Тут знайшла: Veet for Men Haarentfernungs-Gelcreme - Мужской крем-гель для депиляции, 200 мл, ціна 484,16 грн., купити в Ужгороді — Prom.ua (ID#76937186)
    Банка велика, хватає надовго.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    А скільки часу ефект триває, підкажіть, будь ласка. Я теж у пошуках хорошого крема-депілятора.
     
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Не довго, практично так само, як після бриття.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а чому зачасто?

    Ті креми супер-хіматозні. Вони волосся розчиняють фактично. Ну і по тривалості ефект не до порівняння.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ну я мала на увазі, що мені жаль по 300 грн викидати кожного місяця, але зараз задумуюсь над тим, але треба шукати майстра, бо зробила на море то гладко було лише перший тиждень а далі вже почало відростати. І взагалі скільки часу треба шугаритись щоб волосся менше росло? Ну і здайте свого майстра пліз, якщо ви задоволені.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ой, не знаю, то все дуже індивідуально)) я робила воскову, найбільше мені сподобалося, ефект десь до трьох тижнів, шугаринг теж нічо, але біль болюче, ефект приблизно десь так само, креми- до трьох днів. Коли робити це систематично, здається все супер, але якщо 2-3-4 рази в рік то все росте звикло. Ніяк не наважусь на лазерну депіляції, але не факт, що вистачить на довше)
     
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я робила лазер бікіні і підпашки ще будучи студеткою. Пройшло вже купу років. Народила двоє дітей, тобто були гормональні скачки. Зараз трошки відростає, буквально кілька волосин, які забираю бритвою і маю спокій. Тепер хочу ще ноги-руки зробити, чекаю осені.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я лазерну депіляцію для себе розглядала, поки мені один лікар, який стикається з онкологічними захворюваннями, не сказав, що він би мені не радив ризикувати. Під пахвами і в зоні бікіні розташовані лімфовузли і як той лазер впливає на них і імунну систему, сказав, що ніхто не знає. Дозволив, максимум ноги, до колін, якщо дуже хочу. В мене в сім‘ї: мама, тато, дідусь- померли від раку. Чи готова я зайвий раз ризикнути, певно що, ні.
    Яка доля правди в цьому є, не знаю, але наразі так. Ходжу на шугарінг, мені хватає, якщо терміново, то використовую крем чи бритву.
     
    Останнє редагування: 17 Липень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Креми "розчиняють" лише волосся зовні, ну хай чуть вглиб шкіри, але цибулину - ні, не дістануть, тому відростає майже як після бритви.
    Віск, шугарин, "щипковий" електроепілятор - виривають волоски з корінням, цибулини залишаються, але щоб відрости новій волосині і пробитись через шкіру вже потрібен час, і не всі волосини відростають одночасно. Якщо користуватись будь-яким з цих методів регулярно (Я маю електроепілятор), то з власного досвіду: волосся таки частково тоншає, деяке не витримує "екзекуції" і взагалі перестало відростати, а головне - больові відчуття зменшуються, частково - звикається, частково (я так думаю) - після частого виривання цибулина не так міцно тримає новий волосок. Бо коли зимою лінуюсь чи завтикаю і зроблю більшу перерву - знову болить більше.
    Депілятор я обрала для себе за економію (раз купила і надовго), і за відсутність додаткових засобів (воску, цукру, хім.розчинників) і за "незалежність" від відвідування салону - час, це раз, і не дуже люблю, як мене торкаються чужі, це два. Літом пробігаюсь щотижня, (хоч всі інструкції кажуть про ефект до 4 тижнів), так забираються волоски, що відросли, і ноги практично завжди "чисті", і не так болить, бо волоски не всі одночасно ростуть і їх не так "густо".
    Але підпашки голю станком, а зону бікіні - насадкою-бритвою до епілятора(вже писала раніше, немає того подразнення, що від бритви, хоч і результат не "під ноль") а "висмикування" в цих делікатних місцях не можу(та і не хочу) терпіти...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    @Shapokliak , а яким електроепілятором користуєтеся?
     
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Мала філіпс років 15, перетерся шнур(а то ще би юзала), то 2 роки тому Миколай приніс браун silk epil 3.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    І у мене
    вже років 9...купляла найпростіший, щоб спробувати, чи взагалі мені піде електроепілятор, так ним і користуюсь до цього часу)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Просвітіть будь ласка. Якщо я зараз зроблю лазерку 1-ий раз, то вже ефект буде? На 2 тиж. вистарчить?
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Materynka куди на лазер ходите?