Депіляції, ґрумінґ тощо

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Nightingale, 23 Травень 2007.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    В Медіостар. Їхнім лазерам принаймні довіряю. Вони офіційно були куплені у дистриб'ютора Lumenis в Україні. В інших салонах лазери можуть бути " рефербіш", тобто якось відновлені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ви перед морем хочете?
    Якщо так, то треба робити не пізніше, ніж за 2 тижні до моря, щоб не пішла пігментація. А взагалі так, ефект вже є після першого разу
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @NataliaFed, в мене перший раз місяць нічого не росло. Крім тих які напевно пропустилися. Я робила двічі. З порушенням терміну. І зараз піду втретє, то я вже дуже просрочила. Але з того що я знаю, то не бачу змісту робити повторну процедуру, якщо ноги без волосся. Лазер впливає тільки на дозрілий фолікул.Якщо то все не дозріле, то на що воно впливатиме? Тому я чекаю, коли добре відростуть сплячі, а тоді йду. Тим більше активного волосся вам заберуть за одну процедуру.
    В цьому салоні всеодно нав'язують загальновідому періодичність. Але я не здаюсь:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @ruda kishka так. Надумала((. Знаю про пігментацію . Може, сонцезахист допоможе?
    @Materynka дякую за відповідь. Місяць- це супер. Я про них думала, а тепер мені радять idermic. Залишилось обрати))
     
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я знаю про Іdermic. Власне в них точно відновлений лазер.
    --- дописи об"єднано, 4 Серпень 2019 ---
    В Медіостар є безкоштовна консультація. По четвергах - 10% на епіляцію
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ггг, вибір зроблено.
    Дякую).
     
    Останнє редагування: 4 Серпень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dgaga

    Dgaga Active Member

    Дівчатка підкажіть чи робив хтось депіляцію в ТК -лазер?
     
  8. New look

    New look Well-Known Member

    а де Ви купуєте ту пасту яку наносити?
     
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А інтернет магазині. Зараз вже не пам'ятаю в якому. Брала а двох різних. І різні пасти беру.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. IrynaKozak

    IrynaKozak New Member

    Я роблю. Побачила їх в Instagram і почала ходити до них в січні. Уже 6 процедур було. Мені все подобається, і майстри і ціна.
    В зоні бікіні особливо помітний результат.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Dgaga

    Dgaga Active Member

    @IrynaKozak, ви робите все тіло? Чи вистачило 6 процедур для остаточного результату?
     
  12. IrynaKozak

    IrynaKozak New Member

    Ні, поки що тільки глибоке бікіні і пашки. 6 процедур - замало. У мене від природи темне жорстке волосся. Думаю що на бікіні ще 3 процедури піде. На пашки може 2.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, хтось робить сам собі шугаринг?
    Якою пастою?