Депресія, як побороти?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем iriwa, 3 Листопад 2016.

  1. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    А що не так з призначенням ендоскопіста?
    --- дописи об"єднано, 10 Лютий 2021 ---
    Було б чудово для фармацевтів відпускати ліки строго за рецептом, а ще краще за електронним. Але зауважте, що антибіотики, банальні знеболювальні з анальгіном в складі і ще багато звичних рутинних препаратів належать до рецептурних. І не треба демонізувати гідазепам, це один з небагатьох доступних транквілізаторів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Provizor ви ще написали слово транквілізатор і мені як пересічній людині, не від медицини і фармацевтики стало ще страшніше.
    Річ у тім, що зараз в Україні всі потребують транквілізаторів. Моя мама яка мала діагностовану депресію, мій чоловік, який летить по житті не зупиняючись і має стресову роботу, моя родичка, в якої померла мама, моя коліжанка, тато якої від онко згасав в неї на руках, мій кум який має постковідну несплячку. Всі ці люди об’єднані словом -гідазепам.Впевнена , що в Австрії, в @Hermi шлях до транквілізатора буде довшим і складнішим ( сподіваюся взагалі не буде того шляху).
    Мене трохи лякає невимушена легкість з якою призначають транквілізатор.
    « Безпечніше ніж Барбовал»- сказав лікар сестрі чоловіка.
    Я не сперечаюся, йому видніше. Барбовал тепер не купую)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Завжди є дві сторони медалі, європейська медицина далеко не ідеальна. Десь в ідеальному світі мало б бути організовано все таким чином, що компетентний лікар компетентно призначає ліки, провізор надає фарм. опіку, пацієнт дотримується призначень, а не вивчає фармакологію з побічними реакціями, просто довіряє медичній освіті та досвіду лікаря.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    --- дописи об"єднано, 11 Лютий 2021 ---
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. Provizor

    Provizor Well-Known Member

     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  8. Pikarda

    Pikarda New Member

    Антидепресанти особисто мені виписали не відразу. На першому ж прийомі звичайно лікар виписав гідазепам))) Антидепресант не підійшов, через місяць лікар сказав відміняти. Читала що в 90-95% не вдається підібрати антидепресант с першої спроби
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Pikarda

    Pikarda New Member

    --- дописи об"єднано, 8 Лютий 2022 ---
    100 років назад було ще "веселіше". Почитайте Вєрєсаєва "Записки врача", пише "я завжди виписую ліки,які точно допоможуть. Наприклад кокаїн". Або Булгакова "Морфій", як молодий лікар із-за 1 уколу, від болю в шлунку,став наркоманом. Я читала що в Англії у 18-19 ст. рекламували настоянку морфію для немовлят.Так що, ще не відомо долю того ж гідазепаму і антидепресантів через 100 років.
     
    • Подобається Подобається x 1