Дешеві аптеки

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем bora, 27 Червень 2010.

  1. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Не знаю на рахунок підробок. Але хюмер дітям завжди лише там беру. Донедавна був 102 грн, в сімейнїй- 140. Зараз 122, в сімейній сестра казала щось 160. Звернула увагу випадковою також на небулайзер мікролайф. Та сама модель коштувала на 300 грн дешевше, ніж в аптеці поряд. Інші ліки не порівнювала.
     
  2. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Сьогодні переконалася, що ця аптека має досить дешеві ціни на ліки. Була в Знахарі, то ті таблетки, які мені були потрібні коштували 220, в Пульсі 165.
     
  3. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Я читаю про підробки у знахарі, якщо чесно мене ця інфа просто в шок ввела. Сьогодні купила Цефадокс в знахарі для малої від циститу, треба щоб допомагав... Мені здається, що може якщо там і підробки то точно не 80% ліків, деякі ліки проблематично скопіювати по смаку вигляду... щось для Малої Арнаутської це занадто високий пілотаж.... ну це я себе так заспокоюю.

    Дівчата, будьте пильні як купляєте ліки,
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. svoboda

    svoboda Member

    Знахар бере ліки там же, де і інші аптеки, ДС, Декада, Сімейна, ліки можуть не подіяти, навіть якщо брати тільки з аптеки якій довіряєте. А то все це схоже на плітки: знайома знайомої сказала, що десь там підробки... На чому базується висновок? Які лабораторні аналізи проводились, чи має відповідний сертифікат лабораторія...
    Давайте бути об'єктивними.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Зараз різниця в ціні ще може бути зумовлена тим, що ліки дорожчають і закупівлі проводились в різний час... Напр. я регулярно купляла одні ліки в Аптеці низьких цін, потім вони деякий час не завозили і знайшла в Знахарі на 40 грн дорожче.. Згодом завезли, але на 70 грн дорожче ніж було в попередній партіі, то вже в Знахарі стало на 30 грн дешевше відповідно)

    Надіслано від мого D5503, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. lucky

    lucky New Member

    Подорожник на Сихові,біля ринку "Народний"
     
  7. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Подорожник на Некрасова і на Заводській. На підробки поки не попадала.
     
  8. Bize

    Bize Well-Known Member

    Порадьте, в які аптеки можна піти. Лікар призначив пролікуватись від уреаплазмозу (антибіотики, пробіотики і т.п.), то полазила в інтернеті, ціни страшенно високі (за 10 днів лікування мені з чоловіком прийдеться витратити до 2000 грн.). Читала, що Знахар вже не рахується найдешевшою аптекою. Цікаво, де можна все-таки зекономити?
    --- дописи об"єднано, 6 Січень 2016 ---
    А хтось має досвід купівлі медикаментів через інтернет? Чи є це дійсно дешевше і економніше?
     
  9. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    я купую ліки в Аптеці низьких цін (та що має червону вивіску, бо ще є сині вивіски) там точно дешевше ніж в Знахарі, плюс має картку на знижку 3%
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Bize

    Bize Well-Known Member

    А при яких умовах вони дають картку на знижку? треба на якусь певну суму закупитись?
     
  11. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Так, правда не памятаю на яку суму, але точно невелику.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    І я купую або в Пульсі, або в Аптеці низьких цін, тій, що в синьо-червоних кольорах, бо через дорогу є теж Аптека низьких цін, але в синьо-жовтих тонах, то там суттєво дорожче.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Bize

    Bize Well-Known Member

    Щось риюсь в інтернеті, вибиває тільки сині вивіски(( на якій вулиці (вулицях) ця аптека?
     
  14. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    знаю точно є на Стрийській 1 (біля Стрийського рину) на Петлюри є, на Левандівці біля базару, це колись була сімейна аптека, а зараз вони частково поміняли назви а частково ще залишились сімейні аптеки тому їх мережу важко знайти в неті.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. катенок

    катенок Well-Known Member

    Ви купуєте ліки в аптеці БАМ
    Ліки які мені зараз потрібні там коштують 174грн а в сусідніх аптеках на 90-100грн дорожче
    Як так може бути?
     
  16. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @катенок ми купуємо деколи.
    Єдиний недолік ліки продають цілими упаковками. Наприклад, 1-2 пластинки/ампули не продадуть.
    З останнього разу для чоловіка купувала Назонекс. Аналогічний, як в інших аптеках. Не підробка.
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    @катенок, на дорогих таблетках там на підробку не потрапляла, а от копійчаний засіб від голови виявився пустишкою.
     
  18. катенок

    катенок Well-Known Member

    Я останній раз так спазмалгон купила
    Не там але точно пустишка. Бо вперше мені абсолютно не допомагає
    Допиваю пластинку і розумію що точно підробка