Дешеві аптеки

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем bora, 27 Червень 2010.

  1. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Для себе виділяю найдешевші 2 аптеки - Знахар і 3І ,особливо тішать ціни на гуртовні 3І - дуууже хороші ціни на усі медикаменти. В 3І маю ще дисконтну картку ,тоді ціни значно дешевші в порівнянні з іншими аптеками. Про фальсифікат в Знахарі трошки смішно чути, це щось на зразок "одна баба сказала".....Такі чутки, в переважній більшості, розносять люди, які безпосередньо мають відношення до аптек з не конкурентними (високими, в порівнянні) з Знахарем цінами.....щось типу - Купляйте в нас, в нас 100% оригінал ,а там так дешево, бо то все фальсифікат...
     
  2. Відповідь: Дешеві аптеки

    На жаль це не чутки, а реалії нашого життя.
    Ви знаєте, що в Одесі є завод,який виробляє всі лікарства, і українські і закордонні.
    Так от в знахарі є такі лікарства,які коштують нижче ніж їх митна вартість на кордоні України при їх ввезені в Україну, про що дані говорити.
     
  3. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Я чула від провізорів і людей,що тримають аптечний бізнес,що у "Знахарі" їдутиь еа реалізацію препарати з відбракованих партій і багато підробок чи ліків з гіршою якістю,тому так дешево.
     
  4. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    "Сімейна аптека" на Любінській - 27грн за півпачки
     
  5. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    я теж купую в Знахарі, різниця в ліках, ті що для мене потрібні були, 30 грн. з іншими аптеками.
     
  6. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Виходить 54 грн за пачку...
     
  7. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Народ, ви мене "вбили " зі Знахарем. Я просто в трансі, бо купила там такі ліки, які маю пити постійно. Ніби чую, що діють, але після таких розповідей вже й не знаю, чи ще йти туди. То не буде дивно виглядати, як я почну посеред черги вимагати сертифікат якості? А як знати, що там-то і там-то мої ліки точно!!! справжні?
    А на рахунок черги в Знахарі, то вона дуже швидко рухається, бо там чи не десяток кас. Насправді, коли зайдеш, то здається, що треба годину стояти, але то не так.
     
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    А хто скаже відверто яка націнка в аптеках на ліки? 40%? Хто у цьому бізнесі? А і буває більше!?
    Якщо Знахар і 3І поставлять меншу накрутку то і ціна буде знааачно нижчою!

    і я теж

    ---------- Додано в 18:31 ---------- Попередній допис був написаний в 17:29 ----------

    ой і ще одне,
     
  9. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Думаю, купити підробку можна в будь-якій аптеці і за будь-які гроші.
     
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Теж так вважаю. НЕ дожились ми ще до того рівня коли підприємець дійсно переживає за свою репутацію більше, ніж за можливість добре заробити. Повірю, що саме в Знахарі проблема, якщо захист прав споживачів про то заявить.
    Бо якщо в когось виникне подібна підозра на придбаний дорогий препарат - сто відсотків туди заявлять.
     
  11. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Дешеві аптеки



    ---------- Додано в 22:41 ---------- Попередній допис був написаний в 22:36 ----------

    а як ви можете (пересічна людина, без лабораторії) виявити підробку? не уявляю...
    у великих аптечних мережах - до 35%. це максимум.
     
  12. Відповідь: Дешеві аптеки

    Захист прав споживачів ліками не займається, на це є спеціальний орган - державна інспекція з контролю якості лікарських засобів. Там про знахар всі прекрасно знають і про підробки, і про фасльфікат, і про умови зберігання (ті ліки,які мають бути в холодильниках під ногами в ящиках лежать і т.д.), але зробити нічого не можуть- там все під прикриттям мєнтів
     
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки



    Як на мене то фальсифікату всюди вистачає. І виділяти якусь одну аптеку просто смішно. Де ж вони беруть стільки того фальсифікату, щоб на кожне найменування ліків мати відповідний фальсифікат.
     
    Останнє редагування: 28 Червень 2010
  14. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    підробки є всюди, от мій гінеколог (добра знайоме) мені наприклад каже куди мені йти і яку аптеку, останній раз радила Сальве.
     
  15. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Найпростіші поради щоб вберегтись від фальсифікату - купувати вітчизняні аналоги відомих закордонних препаратів. Або виписувати на складах оптових фарм-представництв (якщо дорогі або необхідні препарати), ще можна знайти знайомого провізора який розкаже що й до чого.
    Про Знахар вже пів-Львова знає.
    Щодо порад лікарів - краще перепровірити в іншого лікаря (система відкатів за рецепти ніхто не відміняв:girl_sad:).
    Обовязково провіряти термін придатності (особливо апмул поштучно, часто на пачці термін нормальний, а на ампулах протермінований) - якщо помітили вдома а провізор не хоче міняти силаючись на постанову Кабміну- пишете заяву на імя зав. аптеки і вказуєте причину обміну, це діє.
    І ще - щодо засобів мед. призначення (нажаль не поширюється на медпрепарати) має бути сертифікат відповідності, який на вимогу споживача має предявити провізор. У сертифікаті вказується назва товару, фірма - постачальник та серійний номер партії який має збігатись з серійним номером на пачці виробу - тоді виробник несе відповідальність за відповідність виробу стандартам. Якщо сертефікату немає, вам його не показують, кажуть "прийти завтра бо він в шефа" - висновок самі розумієте який...
    Щодо аптек, які намагаються не продавати "лівак" - нажаль цінами також відрізняються.
    Ще одна досить відома мережа - яка мала купу боргів, успішно перереєструвалась в інше підприємство, має купу протермінованої продукції, нову їм не постачають, бо за стару "висять" тому "наразі маємо лише хороші індійські препарати...."
    Ринкові відносини...
     
  16. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    З власного досвіду знаю, що в аптеці можуть бути всі НЕпідроблені препарати. Так було на моїй попередній роботі. Постачальники привозили ліки з сертифікатами і провізор в аптеці (в т.ч. і я) перевіряли кожну упаковку на відповідність серії. Два рази на місяць приходив лист з Держінспекції з вказанням назв і серій виявлених контрафактних ліків. У нас таких не було. Рекламувати аптеку не буду, бо підприємство ліквідувалось :sad: .
    На теперішній роботі всі ЛЗ проходять через склад фірми, там і сертифікати. Тому пред'явити на вимогу не можемо, тільки "на завтра".

    Щодо цін, то вони в різних аптеках різні можуть бути не тільки через націнку, але й залежно від того, в якого гуртовика куплено (не всі мають прямі контракти з заводом). Сама націнка не перевищує 35 %, а на визначений державою перелік ЛЗ не більше 25 %.
     
  17. Відповідь: Дешеві аптеки

    І я працюю на такій фірмі, де підробок немає і навіть теоретично не може бути.

    ---------- Додано в 19:28 ---------- Попередній допис був написаний в 19:26 ----------

     
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Елементарно. Якщо ліки не діють. А Ви як думали?
    Слухайте, але так можна про будь-яке підприємство сказати і спробуй заперечувати.
    ТОму кожен залишиться при своїй думці і порівнянні препаратів.
    Я ніц до фармацевтів маю. Але мене в цих все, поки що влаштовувало.
     
    Останнє редагування: 28 Червень 2010
  19. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Проте минулого тижня придбала спрей "Для нос" - зооовсім не допомагає (в іншій аптеці). От тепер думаю чи аптека винна чи препарат ніякий. А може в когось ще є враження про нього? По-моєму Аквамаріс (солена вода) більше діяло, ніж оцево))
     
  20. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    ну от кажете "елементарно", а самі не знаєте напевно чому препарат не діє. і це не тільки ви. перевірит ліки на відповідність можна лише у лабораторії.