Дешеві аптеки

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем bora, 27 Червень 2010.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Куплю ще один деінде і знатиму точно))
     
  2. Відповідь: Дешеві аптеки

    Дівчата, підкажіть, де саме в кінці Стрийської аптека-склад 3І? Бо біля будинку маю аптеку 3І, то вона досить дорога(працює цілодобово).
     
  3. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Це кінець Стрийської-Сокільники- заправка ВОГ, АВТОАННА(продаж автомобілів Опель, Шевроле),а потім Аптека 3і- на дорозі стояв вказівник, але нещодавна буря його зігнула і нового ще не поставили.:girl_impossible:
     
  4. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    А в цій аптеці можна купити памперси і одноразові пеленки ТЕНА?
     
  5. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Памперси бачила, пеленок -ні.:girl_nea:Але Вам краше подзвонити і спитати.Для себе обрала такий варіант-якщо потрібно декілька позицій ліків, то телефоную у різні аптеки( ваша аптека, соціальна аптека, дс,сальве, едельвейс), запитую про наявність лікарств і ціну.Що дивує-то у тій самій аптеці, але в іншому районі Львова ціна може бути інша. Чому так-провізори пояснити не змогли.:girl_sad:
     
  6. Відповідь: Дешеві аптеки

    Пояснення дуже просте - в кожну аптеку мережі товар приходить не одночасно і не від одного постачальника, тому і ціни коливаються. Наприклад, сьогодні одна аптека в мережі замовила анальгін, його їй привезли по одній ціні, а завтра інша замовила в якось постачальника вже ціна вижча або нижча ніж вчора, тому роздрібна ціна теж вже буде інша. Ціни у гуртових постачальників дуже коливаються, тому це дуже впливає на ціни в аптеках.
     
  7. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    В середу чоловік купив пачку Лінексу в аптеці на Дорошенка(нажаль точно не знаю в якій) за 38 грн, а вчора в Кінг Кросі в аптеці "На Здоров'я" бачила за 21 грн
     
  8. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Надійко, а то однакова розфасовка? Бо лінекс буває по 16 і по 32 капсули.
     
  9. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    по 16 то здається баночка...а ми купляли в пачці...і там бачила ціну на пачці
     
  10. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Може це вже хтось писав, вибачте, коли повторюсь, бо не всю гілку перечитала.

    Коли мені були потрібні дорогі антибіотики, я просто подзвонила на аптечну довідку. Взяла телефони різних аптек і цікавилася, де які ціни. Наприклад, таж соціальна аптека -це проект Сімейної аптеки і ціни можуть відрізнятися в рази. У тій же аптеці мені сказали, що пачка тих таблеток в центрі коштує 187 грн, а на вул. Мазепи десь 120. Уявляєте яка різниця?:girl_impossible:
    Ще що цікаво, в цій аптеці не було стільки упаковок, скільки мені тре було. Я перейшла дорогу, де була та ж аптека. Там вже ціна була на 30 грн дорожчою!:girl_cray:. це якийсь жах. Тобто всі ліки треба дивитись індивідально. В "Знахар"і я теж часто щось ьупую, але друзі-медики також налякали підробками. Тому, може, там якийсь аналь тгін, чи спрей до волосся чи ще щось я б купила тут, а щось серйозне-страшно.А в центрі загалом можна сказати- дешевих аптек нема!
     
  11. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    По 32 - це баночка. І її ціна якраз 38 - 40 грн. Якщо ти стільки заплатила за меншу розфасовку, то це дійсно дорого! Але ще й в аптеці могли переплутати.
     
  12. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Щодо "Знахаря", то можу зі впевненістю сказати, що косметика Vichy там точно не фальсифікат. Маю знайому, яка працює представником Vichy і вона каже, що ця костетику вони постачають як в інші відомі мережі аптек, так і в "Знахар". В "Знахарі" і ціни на цю косметику помітно дешевші. Наприклад, я купляла тональний крем в "Знахарі" за 147 грн., в той час, як в інші аптеці він коштував 168 грн. Коли ще не знала про "Знахар", то купляла за дорожчу ціну, і по якості вони абсолютно не відрізнялися. Але в "Знахарі" є один нюанс (принаймі я вже двічі спостерігала) : коли дивишся нка вітрину , то на все ціна дорожча, але зовсім поруч писало, що на косметику Vichy -10% або -15%. Вони рахують ту знижку і виходить дешевша ціна
     
  13. Cypress

    Cypress Active Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    В аптеці "3і", що біля Краківського ринку приємні ціни. Дешевших ліків в цілодобових аптеках не знайдеш...:girl_yes:
     
  14. Bublyk

    Bublyk Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Недавно помітила нову мережу аптек "Дешева аптека". На рекламці в них написано: "У нас дешевше, ніж в "Знахарі". Цікаво, чи це і справді так? Може, хто знає?
    Бо наразі купую в "Знахарі", там таки найдешевше.
     
  15. shape

    shape New Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Дуже дякую за інформацію! Ви мене просто врятували від гоніння по аптеках з захмарними цінами і відсутністю препаратів.
     
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Це ті аптеки, які я згадувала (вул. Хімічна). Те що я в них купувала було дешевше. Але візьміть та й задзвоніть їм якщо маєте назву препарату. Так і порівняєте.
     
  17. Nasha

    Nasha New Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    аптека "Знахар"
     
  18. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    мене там вчора обрахували на 200 грн :khomyak::khomyak::khomyak: і ми ще доводили це хвилин 15...Але гроші нам повернули і все нормально. АЛЕ будьте УВАЖНІ в цій аптеці
     
  19. Sara

    Sara Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Я також мамі і собі купували ліки у Дешевій апетеці (з такою зеленою символікою оформлення), що знаходиться на вул. Мазепи, то ось ліки від тиску- мамі моїй не допомогли, а вона їх вживає постійно за призначенням лікаря, придбали ліки в іншій аптеці-все нормально. Та й мої ліки якісь безрезультатні:-(.
    Не хочу я такого дешевого лікування!!! Треба бути дуже оборежним.
     
  20. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Вчора по усіх новинах показували це http://tsn.ua/ukrayina/v-usih-aptekah-ukrayini-shukayut-falshivi-liki.html

    Медпрепарати виготовлені дуже якісно, дорога поліграфія, маркування. Підробляли усе - від таблеток, капсул і до ампул. Показали крупним планом "Мезим" - відрізнити неможливо.
    Голова Держлікінспекції порадив так оберігатись від підробок - "Тим людям, які постійно застосовують і купують в аптеках України якийсь певний лікарський препарат, слід звертати увагу на маркування - воно може десь не відповідати. Плюс в процесі застосування пацієнт може зверне увагу, що з'явився якийсь дивний смак у таблетки, або навпаки - немає смаку",

    А цікаво щ робити тим, хто вперше купує препарат і незнає, яка та талетка має бути на смак, або вона у капсулі ???
    Вилучили підробок на 7 мільйонів грн. і ніхто незнає, скільки потрапило в мережу аптек.
    Як думаєте, в яких аптеках продаються ці ліки???