Дешеві аптеки

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем bora, 27 Червень 2010.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    це капець....:girl_impossible: який дибілізм....Травлять людей невідомо чим............І як тепер купувати ліки??кому довіряти??певно скоро будемо і ліки з за-кордону замовляти,хоч там не так все просто як у нас,багато чого продають тільки по рецепту.Але зато надійно,а не так,як у нас..Я просто вражена...:sad:
     
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Дівчата, вчора випадково почула по радіо, тому толком не знаю хто там і що... Але сама суть - на дорогих прострочених ліках перебивали дату придатності і знову викладали на прилавки аптек.

    ---------- Додано в 08:06 ---------- Попередній допис був написаний в 08:00 ----------

    а от і про Мезим http://www.trust.ua/news/15573.html і будь мудрим :girl_impossible:
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дешеві аптеки

    у мене недавно чоловік так розгледів маркування ( дата, серія, придатність), нанесене не автоматизованою чи комп ютерно , а звичайним шрифтом на банці з "Бронхолітином". Мало того, наглядно мені показав дві банки: одну з цього препарату, а другу з Чемеричної води- ідентичні, навіть по закрутках.Якщо врахувати, що перший препарат- іноземного вир-ва, а чемерична вода- "Галичфарму", постає відповідне запитання.
    п.с. до речі, куплено було у мережі "Едельвейс"
    І ще, багато гомеопатичних препаратів ( нетрадиційних, на кшалт "хелівських" чи "німецького гомеоп. союзу" мають зберігатися якнайдалі від джерел випромінювання. А в аптеках вони нерідко стоять якраз біля компьютерів
     
  4. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Бронхолітин має саме таке маркування, а банку - скляну з металевою кришкою. До речі, багато сиропів мають схожу пляшку. Саму тару ж не виробляють фармзаводи, її можуть закуповувати, наприклад, в Китаї. Як і сировину для ліків везуть переважно з Китаю чи Індії.
     
  5. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Я декілька років тому по роботі мала можливість придивитись до аптечної бази "Едельвейс", що на Городоцькій. Мені сподобалось, що вони не купують ліки через посередників ( навпаки, самі є дистриб'ютерами), а безпосередньо від виробника. Тому купую ліки в них, хоч ціни не найдешевші. Маю картку на знижку. Хороший знайомий працює там зараз на складі. Каже, далі отримують ліки саме від виробників.
     
  6. Finesse

    Finesse New Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Доти поки в нашій країні не буде відпуску ліків за рецептом (виключно) з підробками боротись дуже складно. Ви напевне самі були свідками коли замість одного препарату вам в аптеці дають ніби то аналог (дешевший, дорожчий, вітчизняний, тощо) немає відповідальності лікаря за призначений препарат і ви не можете потім нічого довести. Іноді самі собі робимо призначення (сусідці допомагає і мені допоможе і т.п), і колт щось не так звинувачуємо всіх. В нас на жаль така країна, фарм.бізнес приносить колосальні прибутки!!!!!!!! А якісний препарат дешевим бути не може!!!!!! І якщо роблять підробки, то на препарати дешеві і ходові. брендовий, чи дорогий препарат підробляти немає змісту! І не вірте словам коли говорять це той самий препарат тільки вітчизняний і дешевший. будь який препарат складається з діючої речовини (яка може бути по формулі така ж)і допоміжних (від вмісту яких залежать і побічні ефекти і засвоєння в організмі). Моя вам порада, питайте в лікаря і просіть щоб він вам охарактеризував кілька аналогів препарату в залежності від ціни.
    На рахунок дешевих аптек, маючи такого конкурента, як Знахар і приватні аптеки і мережі вимушені переглядати свої ціни в сторону зниження. Дешева аптека, Сальве, 36.6, D.S. І пам'ятайте, дешевий сир тільки в мишоловці:girl_yes: Будьте уважні і здорові!

    ---------- Додано в 09:39 ---------- Попередній допис був написаний в 09:35 ----------

    На жаль вимушена Вас розчарувати, не всі ліки вони купують у виробників. Вони мають прямі контракти, але в основному купують в дистриб'юторів, хоча підробок там не зустрічалось. можна бути спокійними.
     
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Ну тут питання спірне мені сама лікарка мені говорила про якийсь припарат (вже й не пригадаю), який коли він імпортний коштує багатенько, а наш разів у три дешевший такий самий. Тому говорила купувати наш і не викидати даремно грошей.

    І ще не слід забувати що самі лікарі і заробляють виписуючи певні припарати. Наприклад головний лікар дає вказівку виписувати то і то , а не дешевий аналог, і всі чемно виписують.

    Так, звичайно відбувається не завжди, але й таке буває ((( Хоча ,особисто я, ніколи не купую аналог запропонований в аптеці.
     
  8. Finesse

    Finesse New Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Я не проти вітчизняних препаратів, чи дешевих....але хімія є хімією. Є брендовий препарат (оригінальний, це коли для порівняння кросівки адідас куплені за кордоном в спец.магазині і з гарантією), є генерик (аналог) їх можна виготовляти всім, але от питання сировини...це як кросівки адідас куплені в нас в магазині (виготовлені в Новій Зеландій) і є кросівки адідас куплені на Краківському, мають три полоски, виготовлені в Китаї чи під Винниками. Якісний генерик буде трохи дешевшим від бренду. Більшість наших вітчизняних виробників ліків купуютть сировину в Індії, бо дешевше, мало які препарати виготовляються 100% в Україні. Є такі, які тільки в Україні в коробки розфасовують. фарм ринок в Україні (власники наші можновладці) це величезні гроші!!!!! Просто до вибору ліків особисто я ставлюсь дуже прискіпливо. Лікар завжди має пояснити які побічні ефекти вас можуть очікувати при призначенні того чи іншого препарату і грамотно вам пояснити, якщо це грамотний доктор.

    ---------- Додано в 13:33 ---------- Попередній допис був написаний в 13:30 ----------

    я можу привести вам масу реальних прикладів по тих чи інших препаратах, оскільки дослідженням я цим займаюсь давно, я науковець.:girl_curtsey:
     
  9. LadyBlond

    LadyBlond New Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Виготовити натуральну субстанцію для виробництва ліків, набагато дороще, ніж закупити в Китаї чи Індії готову синтетичну субстанцію. Можливо це навіть спосіб вижити нашим фарм.підприємствам. І в тому числі, в таке положення підприємства поставила наша держава. Ціни на ліцензії, дозволи, державні перевірки (ох.праці, пожежні, санепідеміологічні...) та й самі податки і ціни в нас виростають до космосу. Отож, фірми вимушені знижувати витрати собівартості продукції. Оскільки, якщо зросте ціна, попит на відчизняні ліки значно впаде (і на внутрішньому ринку і на закордонному: велика частка ліків експортується і продається за кордон).
    Та й не має гарантії, що ліки вироблені закордоном для українського ринку вироблені на найвищому рівні (наприклад, польські пральні порошки на Україні чомусь відрізняються від куплених в Польші). І ці ліки можуть також підробити.

    З вітамінами і біологічноактивними добавками також потрібно бути обережними: вони живлять і організм, і наші хвороби.

    І практично усі ліки мають побічні ефекти, якщо є можливість потрібно менше пічкати себе отою гидотою і без потреби не вживати...
     
  10. Finesse

    Finesse New Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Я з Вами частково згідна, все залежить від початкової субстанції. До речі поляки купують порошок виготовлений в Німеччини, пояснюючи кращою якістю))) А в Україні пральні порошки в основному з заводів в Росії.
    Я не виступаю проти вітчизняних ліків. Коли Ви хворієте, ви маєте знати про ліки і їхні наслідки все і про це вам має розказати лікар, лише тоді Ви маєте вирішити які з них купувати. мені, як і кожній людині хочеться лікуватись якісним препаратами і за помірну ціну.
     
  11. ogyrechik

    ogyrechik миється в бані

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Знахар, на Городоцькій і біля Добробуту
     
  12. Marakasik

    Marakasik миється в бані

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Знахар - тільки от черги...
     
  13. ogyrechik

    ogyrechik миється в бані

    Відповідь: Дешеві аптеки

    я завжди шукаю НАШІ (Дарниця, Борщагівський)аналоги іноземних препаратів по діючій речовині, це не складно....Виходить різниця в рази. Прописали Юнідокс салютаб - 86грн. Наш аналог - Бассадо, Вибрамицин, Видокцин, Довицин,
    Доксал, Доксибене, Доксибене М, Доксилан, Доксициклин, Доксициклин (ціни від 7грн- 65грн) Доза препарату в капсулі буває більша, не треба їсти по 2 таблетки.
    В нас хоч і біда з медициною, але нарватись на підробку наших препаратів можна рідше ніж іноземних. ІМХО
     
  14. ivanyska

    ivanyska New Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Я також, при нагоді, запасаюсь всім необхідним в Знахарі ,бо в Жовкві дешевше немає аптеки, а деякі ліки так взагалі незнайти.
     
  15. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Може комусь зручніше - аптека "Знахар" нещодавно відкрилась відразу біля церкви Володимира та Ольги - що між вул.Науковою та В.Великого.
    ціни там не порівнювала, сама ще нічого не купувала, але аптека під такою назвою точно є.
     
  16. Herbera

    Herbera New Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Чула, що в "Знахарі" багато підробок.
     
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Дуже хороша аптека. Якщо потрібні якісь ліки, купую тільки там. Ціни порівняно значно дешевші.
    Нічого собі!!! А чому саме в "Знахарі"? Ніколи поки не попадала на підробку.
     
  18. Herbera

    Herbera New Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Тому, що дешево і ліки швидко розбирають.
     
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Тобто... Не до кінця розумію як це повязано з підробками?
     
  20. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Я завжди купую в "Дешевій аптеці" (якщо не помиляюсь ТзОВ "Соломія-сервіс") на початку вул. Виговського. Назва себе виправдовує - ціни дійсно дешеві. Мене ця аптека цілком,тому що поряд з роботою. Я декілька разів буда в "Знахарі" - такі черги не для мене.