Дешеві аптеки

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем bora, 27 Червень 2010.

  1. kineret

    kineret Вірю в диво...

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Я купую ліки переважно в "Аптеці низьких цін", інколи в Знахарі, рідко в DS (маю знижку).
     
  2. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    ще є дешева аптека в обласній лікарні, де пологове відділення з вулиці в підвальному прміщенні, то там на деякі ліки ціни дешевші навіть від цін у "Знахарі"
     
  3. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Дешева й цілодобова аптека Біля Бомби(кінець Чорновола) Це кут Варшавська Ю.Липи
     
  4. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    нормальна аптека та досить помірні ціни 100 метрів вгору від Знахару по Городоцькій в напрямку до костелу.
     
  5. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Вчора купляла один препарат в Знахарі на Симоненка. Заплатила 83,30 грн., мій Тато за то й ж препарат заплатив 100 грн. в аптеці біля Океану.
     
  6. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    А я вона називається? Прямо коло Бомби?
     
  7. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Наразі для мене найдешевша - це Знахар. В суботу випадково помітила, що вона вже є і на Сихові
    Купляла там багато ліків, в тому числі і дорогих закордонних. В принципі лікування моє ними пройшло успішно. Куплятиму там і далі поки не побачу більш достовірної інформації про фальсифікат.
     
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Я купую ліки переважно в Сімейній аптеці (маю там знижку), і виходить дешевше ніж в інших мережах (DS, Космо та ін. - де теж є знижка). А взагалі найдешевше у Знахарі, наче і якість ліків нормальна:scratch_one-s_head:.
     
  9. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Дешеві аптеки

    А я от щойно зателефонувала в Знахар, але в дві аптеки за різними адресами і між нами ціна на той же самий препарат була з різницею 4 грн От і будь мудрий. Тому тре напевно, якшо то є дорогі ліки особливо, краще перевірити навіть по тій же самій мережі аптек.
     
  10. Fermyna

    Fermyna New Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Цікава інформація в гілці... Якраз сидіти і обирати аптеку - застудилася :sad:
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Я коли бігла в лікарню на уколи купила одну ампулу в аптеці біля дому, з думкою, що в знахарі дешевше. А там виявилося дорожче на 3 грн., а купляла я того добра багацько.
     
  12. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Мама випадково натрапила на аптеку "Природа чистоти" так їй відразу 15% знижки дали. І ліки які я беру в аптеці біля дому, маючи 5%знижку за 165 гривень там виходить за 130!
     
  13. Ilariya

    Ilariya New Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Я була в Ашані і мама мені подзвонила, щоб я купила сироп від кашлю і щось від температури. Там є аптека "На здоров'я". І мене дуже приємно вразили і ціни і обслуговування. Мені і сироп порадили і таблетки від температури дали і ще льодяники для горла. Потратила трохи більше 50 грн, а мені за це ще й картку клієнта безкоштовно дали. Я дуже задоволена.
     
  14. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    теж люблю цю аптеку, креми і засоби Vichy i La Roche-Posay там найдешевші. і інші лікарські засоби теж недорогі. приємний персонал, який завжди щось хороше порекомендує.
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Мені здається, що у Знахарі біля Добробуту мені продали пальоні таблетки Доларен.:girl_devil: Я купила собі їх кілька пластинок, щоби мати тут, так як саме ці таблетки мені найкраще завжди допомагали. В перший місяць тут в Польщі я ще мала залишки , куплені певно в D.S. бо завжди там раніше купувала. Все було добре, наступного місяця вже взяла ці і був такий приступ болі, хотілося на стіни дертися. Ну але ладно, то було ввечір, вдома, перетерпіла. Наступного місяця знову повторилося то саме, раніше в мене такого не було, бо завжди знеболюю і впринципі помагає. Цього разу це припало на ранок, мені збиратися на роботу, а мене просто корчить, я випила ще половинку. Сиджу на репетиції, в голові туман, не добре, хочеться сісти і з того всього розревітися.... Ті 3 години зранку я думала, що не переживу, то було щось... Після роботи пішла в аптеку, я навіть не знаю, що то я таке взяла-порадила фармацевт і за півгодини мене попустило... Чому думаю, що маю якусь підробку, бо Доларен має діючу речовину Диклофенак і для мене то безвідмовне знеболююче було завжди. Не може бути, щоби просто отак різко перестало взагалі діяти. Я завжди ті таблетки п'ю по четвертинці і знімає біль. І згадала собі, як колись в ТСН показували якусь підпідьну фабрику по виробництву фальшивих таблеток і там було купа пачок власне Доларену... Більше ніколи не буду брати в нас ліки. Як людям лікуватися, надіятися на якесь покращення, якщо продють якесь г....???
     
  16. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Дешеві аптеки

    я там категорично нічого не купую - занадто багато чула про низькі ціни за рахунок збуту фальшивок. А оскільки купляю я стабільно на 140-150 грн в місяць, то заїжаю на гуртівню ЗІ - там і дешевше, і якось спокійніше купувати..
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    то все так і я сама там дуже рідко бувала, то був випадок, бо я була там і треба було в аптеці дещо купити з собою щоб мати. Але щось довіри до аптек впринципі згасла... Якщо в тій аптеці є і вона працює законно, то де гарантія, що в інших нема, навіть дорожчих, ну і що? Просто там можуть більше заробляти...
     
  18. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Гарантії немає, але Знахар набагато частіше фігурує в таких "новинах". Поки що на підробку в аптеці-гуртівні не потрапляла - знаю точно. В карму напишу точніше. Ціна більша ніж в Знахарі, але дешевна ніж в ДС і інших аптеках подекуди на 30 грн...
     
  19. siriuska

    siriuska Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Недорога аптека в лікарні швидкої допомого, назва аптеки Подорожник.
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Від нас неподалік державна аптека № 44 і Знахар. Так не знаю чому всі Знахар вважають дешевою аптекою, бо в тій державній ще дешевше, а при наявності карточки що знижка 5%.
    Різниця між цінами скажімо аптек D.S. і тою державно, взагалі вражаюча...