Дешеві аптеки

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем bora, 27 Червень 2010.

  1. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Дешеві аптеки

    то де саме? часом не на Симоненка неподалік поліклніки?

    ---------- Додано в 20:32 ---------- Попередній допис був написаний в 20:30 ----------

    а на яку суму там треба купувати?
     
  2. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Мінімалки немає. Вхід вільний. Це перед КінгКроссом по правій стороні, якщо їхати зі Львова.
     
  3. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    біля нас кілька аптек, але якщо йти зі "списком" ліків, то в кожній можна по одній позиції набрати, виходячи із порівнялиних цін в усіх....
     
  4. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Саме там, біля поліклініки.

    Можна якось самому визначити чи ліки підроблені? Останні рази купляла таблетки в Знахарі, тепер переживаю.
     
  5. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    І я часто в Знахарі купляла. Тепер переживаю чи не підробка. Обідно, що навіть ліки треба пильнувати, щоб не підробка. Але де ж гарантія?
     
  6. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Навіть фахівці " на око" не зможуть визначити, фальсифіковані ліки чи ні. Скажімо, стосовно того випадку про викриття підпільного виробництва фальсифікованих ліків, то там задіяне було і поліграфічне підприємство, яке робило високоякісне упакування для ліків. Я бачила купи цих "ліків" на власні очі....нічого підозрілого ( так кажу, бо там був"Enap H" , який постійно купую від тиску і чудово знаю, як він виглядає). Про "Знахар" багато чула поганого від людини, яка власне контролює аптеки - передусім, йдеться про недотримання умов зберігання, порушення температурного режиму (без холодильника) тощо. Тому ліки можеть не лише втратити свою дію, а й стати шкідливими! Тому я особисто б не гналась за "дешевизною", а купувала у перевіреного продавця. У тому ж скандалі з фальсифікацією були задіяні дрібні аптеки, всякі підприємці, які не дорожать своєю репутацією, головне - заробити швидко і вже! Великі мережі, та ж "d.s", про яку ви згадуєте, не буде бавитись у фальсифікацію, вони вже стільки грошей вклали у свій бізнес, шо не будуть ризикувати заради якоісь невеликоі сумнівноі вигоди. Краще заплатити трошки більше, але бути впевненими у ліках....
    Згадалось - купувала ті ж ліки від тиску, а тиск не падав!!! Тепер знаю, у мому причина могла бути....зло бере від таких "дєятєлів"!!:girl_devil::girl_devil:
     
  7. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Хоч добре, коли така дія неоригінальних препаратів. В гіршому випадку підробка може нанести значну шкоду організму, що цікаво в такому випадку робити - звертатись в суд ?
     
  8. JuicyFruit

    JuicyFruit Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Дівчата, маю запитання стосовно аптек "3і". Я зараз пакую речі у пологовий і відповідно є багато речей, які можна купити в аптеці (одноразові пеленки, урологічні прокладки, деякі медикаменти). Не хочу ходити і вишукувати це все в різних аптеках, зручніше поїхати і купити все в одному місці. Тут прочитала позитивні відгуки про аптеку "3і". Але де кращий вибір на Стрийській чи на вул. Старий Личаків? Де у них саме гуртовий склад? Бо якщо через пошук шукати медикаменти, то виходить, що більший вибір на вул. Старий Личаків. Але чи це дійсно правда? Буду дуже вдячна за Ваші відповіді.
     
  9. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Можна зателефонувати і точно перепитати, бо пошук і реалії інколи різні і точно знати. Мені на Стрийській по дорозі. Склад величезний. На скільки я зрозуміла, основний у Львові.
     
  10. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Дешеві аптеки

    До речі, мені кілька лікарів казали нічого не купляти у "Знахарі" (і не тільки там, а й у будь-яких дешевих аптеках) - і наводили ті самі аргументи. Тому закупляюсь тільки у Сальве, Едейльвейсі або d.s. Про 3І казали, що аптека нормальна, але щось їх у моєму районі немає, тому туди не ходжу
     
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Недавно на Дорошенка відкрився ще один "Знахар", брала там ліки (вроді нормальні), думаю, на початках вони не будуть нічого хімічити, але хто знає що далі буде?
     
  12. strilez

    strilez New Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    А я купляю завжди на Дністровській,в аптеці Фарматон.Якшо заказувати по іртернету то на 10% дешевше,але ліки потрібно забирати самому.
     
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    я колись також так думала, але мені сказали, що то все просто недобросовісна конкуренція, просто "Знахар" робить менші націнки. я зараз просто не можу згадати, хто то говорив, але джерело було якесь авторитетне, бо така перешугана особа як я, будь-кому не вірить. ну і ще якось шукала я один препарат у "Знахарі" він був суттєво дешевший, але мені не підійшло те, що термін придатності закінчувався за три міс. кілька днів я методично обходила всі аптеки міста, і цей термін у всіх був однаковісінький. чесно кажучи, не думаю, що "знахар" закупив фальсифікатів у яких закінчується термін дії.

    На мою думку якщо є якийсь фальсифікат, то він може бути у будь-якій аптеці незважаючи на те дешева вона чи дорога.

    а найкраще в ті аптеки взагалі не ходити, ну хіба за тестом на вагітність ))) чи вітамінками. Будьте всі здорові і минайте ті аптеки.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. alibi

    alibi New Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    мені один фармацевт, який впринципі по відношенню до мене є незацікавленою особою радив ліки в Знахарі не купувати, запитала чому-змовчав, просто сказав-не купй і все..
     
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Хочеться почути хоч якийсь аргумент від незацікавленої людини з цієї сфери.
     
  16. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    І мене...говорять шо умови зберігання не належні, що підробки...Але де гарантія, що в аптеці з дорожчими цінами якісні ліки?
     
  17. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Купила вчора знайома в Знахарі Німесил і Прегнакеа - два препарати підробка. Були ці ж препарати вдома, але вже закінчувались, тому вирішили поповнити і ось яка халепа. Німесил - білого кольору без запаху апельсина, а в Прегнакеа взагалі незрозуміло, що у капсулах.
    Багато чула про підробки у Знахарях, до останнього не вірила, тепер до них ні ногою!!!
     
  18. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Я у понеділок вирвала зуб, і купувала в Знахарі "Німесил". Нічого дивного не замітила, і біль зняв. І інші ліки які там купую завжди виконують свою дію, а інший спосіб перевірити "правдивість" препарату я не знаю.
     
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Може люди вже себе і накручують стосовно "Знахаря", але щось тепер менше хочеться там щось брати.
     
  20. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Купляла малим для профілактики два препарати - для першого курсу лікування купила в Едельвейсі - заплатила 170 грн. Упаковки з інструкціями зберегла. Сьогодні починали другий курс, отож вчора купувала знову ті самі ліки - проїжджали біля Знахара - купила точно таке саме (вдома порівняла інструкції та упаковки - ідентично) - за 140 грн. Різниця в 30 грн - це багато, якщо зважити що нам треба три курси - то виходить майже 100грн різниці?! Думаю підробку можна придбати не тільки в Знахарі - а якщо перйтись різними аптеками, то одна від одної відрізняється в грн 10 - 20. Ще один приклад - Хелівський препарат - в аптеці ДЦ - коштує 76 грн, в аптеці біля мого дому 36,6 - 46?. Препарат від препарату відрізняється і аптека від аптеки))).