Дешеві аптеки

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем bora, 27 Червень 2010.

  1. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

     
  2. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Стосовно підробок , купила підроблений Еутирокс в Сімейній аптеці. Знаю,що не подіяв зовсім , здавала аналіз, то показник зовсім не змінився. Перед тим брала в іншій аптеці, то проблем не було. Так , що стосовно підроблених ліків, то їх можна придбати , на жаль, в будь-якій аптеці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Sjanulka

    Sjanulka Загублений

    Відповідь: Дешеві аптеки

    як визначити що ліки підробка?

    ---------- Додано в 20:58 ---------- Попередній допис був написаний в 20:53 ----------

    йолки палки я в шоці!!! моя мамочка ним лікується!!! якою камінюкою треба бути, щоб підробляти ліки, тобто вбивати людей!

    ---------- Додано в 21:01 ---------- Попередній допис був написаний в 20:58 ----------

    до речі цю аптеку радила мамі лікарка саме з тих причин, що впевнені в оригіналі теблеток. А я мамі кажу: та ну там так дорого, напевне, лікарка щось з того має. А тепер думаю може і не має... Звикли ми певно до того, що радять нам тепер все тільки в цілях самозбагачення(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Якщо у всіх інших аптеках підробки є то мені здається, що підробку можна знайти і у DS. Чи у DS є своя лабораторія, в якій перевіряють всі препарати на підробки?
     
  5. Sjanulka

    Sjanulka Загублений

    Відповідь: Дешеві аптеки

    от цікаво стало: аптека, чи, точніше,людина, яка займається закупівлею ліків для своєї аптеки, знає, що бере підробку, свідомо? Чи можуть і не здогадуватись, що продають людям? Думаю питання риторичне... Буває і так і так :umbrage: СТРАААШНО
     
  6. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    от і я про це також задумалася. Хто займається тими підробками? І як вони потрапляють у аптеки?
     
  7. Kom

    Kom Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Та по дії ліків. Корвалтаб взагалі практично не мав ні смаку ні запаху, при своїй специфіці і циклодинон раз попався (більше там не купляла), зовсім не так діяв, як завжди
     
  8. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Знайома, яка свого часу теж мала пряме відношення до фарм бізнесу теж казала про велику к-ть підробок у " Знахарі".
     
  9. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Про це можна дізнатись тут.
     
  10. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Відкрилася нова аптека , в районі Магнус, по Городоцькій, біля Писаря. там купила препарат на 50 грн дешевше ніж в інших ( оббігала багато). Інші ліки там теж дешевші.
     
  11. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    а як вона називається? Бо зараз лажу по аптеках, шукаю де дешевший препарат, який я постійно приймаю... в мене шок від даних цін. Пів року тому коштував 50 грн тепер 150... жах:sad:
     
  12. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Хофітол у розчині купила сьогодні в аптеці на куті Городоцької та Одеської за 104 грн. з копійками. А в Знахарі аналогічний хофітол 150 грн. От вам і найдешевша аптека.
     
  13. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Останнім часом купую ліки у аптеці "для великих і маленьких проблем" (аптека низьких цін), навпроти костелу Ольги-Єлизавети на тому місці, де був ювелірний магазин "Рубін" (чи як ?), біля годинникової майстерні "Анкер". Думала, що ціни там зашкальні та раз якось довелось швидко дещо купити і на моє подивування виявилось, що ця аптека дешевша за Знахар, ще й в нагрузку дисконт-картку дали.
     
  14. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    І я там нині була, і мені картку дали, і лавінал там зі знижкою 79 грн., а в Знахарі 89 (у Рецептіці - 98). Правда, доксицилін там дорожчий на 35 коп.))))))))))))))))
     
  15. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    дякую, буду знати, бо
    ще така аптека є біля стрийського базару, креон 10000 105 грн., аналог в 3і 127 грн., тепер тільки туди, зручно чоловіку по дорозі, а мені на привокзальній зручніше
     
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Може хто підкаже які ціни на Дуфастон в Польщі? Може хто з дівчат на форумі живе в Польщі чи має когось в кого можна спитати яка там ціна. Бо мені його треба буде пити довго. А ціна в нас стала досить висока (в Знахарі останній раз як я питала то вже був 210 грн., на той час знайшла в іншій аптеці за 170грн., але думаю, що вже за такі гроші і не знайду). А і ще цікавить ціна на Ендометрин.
     
  17. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Дешеві аптеки

    Може зателефонуйте у аптеку на вулиці Тиктора 3, я так найдешевше Норпролак знайшла, і є він тільки там.
    Може і Дуфастон буде дешевший, я Вам номер в карму скину.
     
  18. tvm

    tvm New Member

    Купувала сьогодні Аскорил і Інспірон через інтернет в аптеці низьких цін - там на сайті пропонувало вибрати аптеку (бо навіть в межах міста в цій мережі ціни різні), найдешевше було на вул. С.Петлюри, 2а. Дешевше в аптеках інших мереж не знайшла. Я довго не вникала, але напевно завдяки інтернет-замовленню можна зекономити.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. інспірон всі купупують в людей, що привозять з європи. так дешевше, та надійніше
     
  20. matematic

    matematic New Member

    Хто , шось може сказати на рахунок Пульсу (аптеки)? В мене сусідка завжди купляє ліки тільки там.В неї колєжанка , колись працювала на Декаді і каже , що там ліки без підробок і націнку вони роблять мінімальну .