Діастаз

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Delfy, 27 Квітень 2016.

  1. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Дівчата, після вагітності і великого пузика зустрілась із такою проблемою, як діастаз.
    Багато про це читала в неті, розходження маю невелике, до 1,5 см, проте з метою запобіганню грижі - перестала займатись спортом (це мене зовсім не тішить), стараюсь не піднімати важкого.
    була в кл.Бубновських, в хірургів - всі рекомендують обмежити фіз.навантаження, правильно вставати з ліжка і т.п.
    т.зв. "сіточку" сказали ще немає потреби ставити, проте після 2 вагітності сказали спеціалісти, що 99% - без цього не обійтись.
    Я сама по собі худа, але тепер через "випираючий" животик, де кишківник - не одягаю нічого обтягуючого, бо маю через свою "талію" купу комплексів. А ще якщо поїсти - то пузо торчить як в огрядних пані після 40...
    не хочу я такої фігури, хлочу займатись спортом і думаю про оту "сіточку".
    Хто вже це пережив чи також має таку проблему чи вже має таку сіточку - відгукніться. Як ця операція виглядала, чи є шрами, як вона прижилась, чи втянувчся живіт на своє попереднє місце, і взагалі, чи можна повернутись до накачаного підтягнутого пресу і головне - чи можна вагітніти з таким і коли...
    Дякую наперед.
     
  2. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    1,5 см то не діастаз, всякий кваліфікований хірург то скаже. Пупець випирає? Як нє - то взагалі забудь. Просто тягати мішки не варто, але почрговий підйом ніжок, бокові скручування і головне вакуум - робити треба, а ще бокову планку можна. Хіба скручування прямі під забороною. Сіточка - то не така безпечна операція, і робиться переважно коли від 6-7 пальців, а то так конкретно видно. Вакуум якщо робити 3 в день, то вже за місяць будуть результати.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    До речі, дуже давно, ще з тем про вагітність хотіла познайомитись. Чи не бажаєте якось прогулятись, кави випити, або просто домашню бесіду. Обіцяю бути чемною:) Зголошуйтесь. Буду рада знайомству.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    дякую за відповідь. пупець так щоб аж випирав, то ні. Але раніше він в мене був повністю такою дірочкою всередину, при вагітності був плаский, розтягнувся.
    Зараз він не те, щоб випирав, знизу залишився, яким був раніше. А зверху ніби так трошки нависає над низом..
    Короче, в обтягуючих майках раніше було видно впадину, а зараз такий півмісяць, ніби підкова.
     
  5. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    так, прочитала ваш допис, мене вже давно непокоїв вигляд мого пуха і пупка, але все якось було не до того. зробила тест і у мене теж діастаз.
    пупець трохи випирає, то мені необхідно звернутися до хірурга?
     
    Останнє редагування: 3 Червень 2016
  6. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    якщо можете поясніть, що це ?
     
  7. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    якщо вам не важко, розпишіть детальніше, як робити ці вправи, от добралась до нету, точно виміряла свій діастаз, мдя ...
    і шо його робить? до хірурга це я вже зрозуміла, читаю , що вправи нічого не дають.
    різні думки є стосовно бандажу, одні пишуть носити, інші ні. У мене був КР, носила бандаж, але не довго, може місяць. Це могло вплинути? від пологів пройшло 16місяців
     
  8. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  9. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Тут гарно розписано. Вправи дають, якщо салом живіт не заріс, ну і плюс регулярно хоча б пару місяців робити.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Ну і ще: Девочки, совет дня - прежде чем переживать по поводу диастаза и ограничивать себя в нагрузках, убедитесь, что он у вас ЕСТЬ Диастаз - это расхождение ОТ 3 см и больше. 1-2 пальца - это не диастаз, это "белая линия", с которой ничего делать не нужно.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Про техніку коротко, вона проста (цитую):
    нужно выполнять в любое время и в любом месте как можно больше раз в течение дня: втянуть сильно живот, полностью выдохнув воздух до ощущения вакуума в животе (ребра выпячиваются, живот проваливается и вжимается в позвоночник, диафрагма поднимается), и держать его втянутым с максимальным напряжением, пару секунд. Затем плавный вдох. Я выполняю эту упражнение так часто, как только могу, в любой момент, как вспомню! Можно дойти до 500 и более повторов в день (так робив Шварценегер).



    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Хороше відео

    А це про "вакуум", обмеження та правильне виконання (з курсу Марії Хавкиної):
     
  13. Cordalune

    Cordalune миється в бані

    в мене один пальчик проходить, це не діастаз? в інтернеті по різному пишуть....
     
  14. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    хотіла запитати, як ви зараз? як після пологів почуваєтесь? Як живіт? Чи збільшилось розходження мязів, чи лишилось, як було?
     
  15. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    А коли взагалі варто перевіряти живіт на наявність діастазу (якийсь час після пологів м*язи ж самі затягуються, вірно?)? І коли можна починати робити вакуум?
    Ще до перших пологів я вже по привичці ходила з постійно ніби втянутим животом. Зараз м*язи стали слабші, але якщо також тримати їх в тонусі і втягувати живіт - то не зашкодить?
     
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Monopoliya йогічний "вакуум", тобто уддіяна-банха, можна робити після припинення лохій. Вишлю тобі відео в дірект ІГ. Бо варіантів "вакууму" є кілька. Там, де пишуть "напружте прес" робити не можна зразу. В йогічному прес не напружується зовсім.
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  17. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    @Rona дякую ще раз. А отой "тест" на перевірку, чи є діастаз - коли варто робити? Також після закінчення лохій? Коли ті м*язи мали б зійтись максимально докупи самі по собі?
    Коли я лягаю на спину і піднімаю ноги, щоб перевірити розходження, то воно є десь до 2 см зараз, але реально я часом бачу, що при напружуванні живота по білій лінії вздовж робиться така гірка вверх. Тобто, коли раніше та білі лінія живіт ховала всередину, то зараз при певній позі та середина вилазить назовні.
    І ще - це мені фітнесом не можна тепер займатись взагалі і ніколи, якщо м*язи не зійдуться?
     
    Останнє редагування: 24 Січень 2017
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Monopoliya після 40 днів, як мінімум. Можна займатись фітнесом, якщо буде діастаз, то уникати класичних вправ на прес, є купу інших. Ще одне, не обов'язково взагалі вправи на прес робити, аби живіт виглядав гарно. Його стан від харчування залежить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Nett

    Nett Member

    Привіт!
    Дівчата, підніму ще раз тему діастазу.
    Після пологів більше року пройшло. Вакуум, масаж, вправи по підніманню ніг, бокові планки результату не дали. Може є покращення мінімальне, але підняти дитину чи ще щось, то результат назад повертається.
    Може хтось мав тренера чи лікаря, який суттєво допоміг? Бо здається, що щось мало результатів дають домашні вправи...