Дифтерія

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Blondo4ka, 9 Серпень 2019.

  1. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Хочу створити окрему тему у зв'язку з "лякалками" лікарів . В кого були реальні випадки хвороби? Як лікували?
    Це, насправді одна хвороба, яка іноді викликає в мене бажання вакцинувати від неї дітей. Але, оскільки моно вакцини немає,то бажання зникає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    підтримую, але в форматі: "хворіла я, моя дитина, чи хтось з сім'ї", максимум близькі знайомі. Про "дівчинку з ФБ" не писати.

    Підлайки "я теж боюсь" не треба. Маєте щось мудре написати про моновакцину, чи про протокол лікування - пишіть, а перестрахи не треба.

    Всіх превентивно цілую в чоленько.
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    - вчора в новинах розповідали, що МОЗ вже передав чи ось-ось передасть в області майже 200 флаконів протидифтерійного антитоксину.
    - протокол простий - в лікарню і антитоксин колять.
    - в час епідемії, спалаху, або якщо сильно переживаєте - смокчете Септефріл. Я серйозно. Але про це лікарі в нас не говорять.Там так і пише - пригнічує дифтерійну паличку. Дітям - теж. Ну але його довго неможна приймати.
    - дифтерію в Україні фіксують щороку по кілька випадків. У Львові за останні 10 років точно пару було. Ну але зараз ясно, що роздують.
    - летальні випадки переважно від ускладнень. Той єдиний випадок, який я знаю зі свого оточення, в 90-их роках, ускладнення з серцем. Але там хлопець власне мав проблеми з ним і до того.
    Це все...
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2019
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    А хто мав гнійну ангіну? Чи правда, що з нею одразу напрявляють в інфекційну і здаєш посів, в тому числі на дифтерію? Просто лякає, чи в нас ще лікарі вміють її вчасно діагностувати.
     
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Вже не згадаю де читала, можна погуглити, але вакцина не захищає зовсім, а просто мала б забезпечити легший перебіг хвороби. До дифтерії імунітет не виробляється, скільки разів людина заразиться - стільки і перехворіє. Найважливіше вчасна діагностика і та сироватка.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Отут ще цікаві факти з закордонної та пострадянської статистики по дифтерії і щепленнях від неї
    Разбираемся с прививками. Часть 12. Дифтерия
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2