Дієта П'єра Дюкана

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем ЦУКЕРКА, 3 Травень 2011.

  1. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Мене цікавить, як ті висівки вживати? Я собі наразі купила вівсяні пластівці з висівками від Нордік. Але як то правильно вживати, я так і не пойняв. А ще мені би було цікаво знайти десь більш конкретне меню на всі етапи. Якісь приклад продуктів, які можна вживати, а то ті загальні фрази мене знеохочують, а мені терміново треба скинути вагу, інакше в мене просто психоз почнеться, хоч 3-5 кг для початку, а то вагу набрала за зиму, а скинути ніяк не можу - взагалі ніяк.
     
  2. Yoda

    Yoda New Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Я додаю до обезжиреного йогурту. Воно настоюється десь годину, висівки розбухають і можна їсти. Хоча мені смачно і одразу їсти...

    Перші дні - це білкові (м'ясо, риба, обезжирене молочне, 3 яйця на день). Зранку може бути омлет, потім запечене/тушене м'ясо, або риба на пару, запечена з травами. Всякі йогурти, творожки, сирники на пару з обезжиреним йогуртом.
    В білково-овочеві дні - додати до того всього салати, тушені овочі..
    тут повно рецептів http://dukandiet.ru/category/retseptyi/.
     
  3. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    я колись брала висівки пшениці в магазині на Бандери - здається Дари природи називається, то біля перехрестя з Тургенєва, в сторону до Політеху. Там продають натуральні мила, всякі природні косметичні засоби
     
  4. Yoda

    Yoda New Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    такі не підходять, треба вівсяні.
     
  5. lulart

    lulart New Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    там є і вівсяні висівки 25 грн 200г
     
  6. Skinny

    Skinny New Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    А можете, будь ласка, сказати детальніше де цей магазин? Бо вже пів Львова оббігала з аними, ніде знайти не можу і розпочати дієту)

    Ну як ваші справи? Я приєднуюсь ;)
     
  7. lulart

    lulart New Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Степана Бандери 83 маг "Срібні Джерела"
     
  8. bemb

    bemb New Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Де купуєте вівсяні висівки?
    Шукала де тільки могла і ніде нема(
     
  9. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    вівсяні висівки купувала тут,
     
  10. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Дівчата, я мабуть до вас :girl_crazy: Буду шукати висівки. В планах скинути десь 9-10 кг, ну 12-13 то в ідеалі
     
  11. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    а як ви готуєте ті висівки, і з чим вживаєте - не висівками ж єдиними...
     
  12. Yoda

    Yoda New Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Можна змішати з йогуртом або спекти щось на зразок коржика (там ще яйце, кукурудзяний крохмал треба). На російському сайті є дуже багато рецептів з висівками.
     
  13. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    У першій фазі тих висівок можна тільки 1,5 столової ложки, а в другій фазі- 2 столових ложки.

    Я пекла такий коржик:
    1,5 цт. ложки висівок
    1 яйце
    1,5 ст.ложки обезжиреного сирка, але саме сирка , такого по консистенції, як в Добряни з родзинками, тільки в мене без родзинок і цукру.
    Ту масу розмазувала по поверхні сковорідки, як налисник.Пекла на маленькому вогні, бо швидко пригаряє.
     
  14. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    які у вас результати цієї дієти?
     
  15. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Нині купила вівсяні висівки без проблем. Кому треба то питайте.
     
  16. Tallya

    Tallya Загублений

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    iriwa , мені скажіть де купляли. я попрошу подругу вона мені привезе, ато вона вже весь львів облазила і тільки пшеничні є. Але то висівки чи пластівці з висівками? бо пластівці не підходять :sad:
     
  17. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Я схудла за 14 днів на 2,5 кілограми, кілограм прийшов відразу назад , коли повернулася до звичного харчування.
    Але ! я вже перед цією дієтою рік харчувалася переважно білками з овочами і 1 фруктом на день, практично без вуглеводів, шукала щось новеньке, щоб зрушити з мертвої точки.
    Протрималася тільки два тижні, бо не могла так більше харчуватися, я і зараз на м´ясо косо дивлюся, ця дієта мені відбила на нього апетит.Не говорю про запах з рота і про відвідування туалету.

    Що дійсно корисне, то це - висівки. Містять цинк, магнезій і залізо,і що найголовніше, знижують рівень холестерину в крові.Тому і зараз їм їх зранку кожен другий день. Мені смакують.
     
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    при білковій дієті то один з побічних ефектів.
     
  20. MAKSA

    MAKSA New Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    І мені скажіть будь-ласка.