Дієта П'єра Дюкана

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем ЦУКЕРКА, 3 Травень 2011.

  1. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Я вживала їх у випічці, нащастя рецептів дуже багато. Але у мене не було проблем із кишечником. А от подруга мусила їх вживати або запиваючи водою або розводячи у кефірі чи йогурті. Я використовувала польські висівки, у зелено-білій пачці, вони мають трохи іншу структуру і для мене були смачнішими.

    ---------- Додано в 00:29 ---------- Попередній допис був написаний в 00:20 ----------

    Успіху Вам! І нам розкажете як все пройде. :girl_wink: Тільки все уважно вивчіть, мені надзвичайно допомагала група у ВК :girl_wink:
     
  2. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Я їх пробувала, але повернулась все таки до наших. По-перше ціна 22,00 грн. за 200 грам.. Я купую зараз 500 гр. за 24,00. Ну і по користі звичайно не поступаються.
     
  3. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Ого. Я ще в жовтні купляла по 11 гривень..:girl_impossible: За таку ціну можна і українські поїсти...
     
  4. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    На ДД класно сідати взимку. Коли навколо все сіро, нема стількох спокус ( часом необхідних ).
    Якось не дуже розумно для здоров'я пропускати зараз суницю, чорницю, малину, персики, абрикоси.......

    Щодо дієти. Пройшла я три дні Атаки ( навіть чотири ), завтра переходжу на Круїз.
    Результат - 1 кг
    Правда є одне але. На офіційному сайті, калькулятор мені відмовив в дієті. Сказав що у мене правильна вага і ця дієта мені не рекомендована.
    Ріст 173, вага 59 ( вказала 60 ), бажана вага 56. Я закрила очі на те, що дієта не для мене, а от тепер думаю, може справді вона дієва лише при великій надлишковій вазі, і злітають гарно з нею оті вершки, а не корешкі. Що скажете? Чи то сидіти тихенько на Круїзі, а потім вже робити висновки?
    Солодкого хочеться неймовірно, хоча я не солодкоїжка. :confused:
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    з мїх знайомих. хто на цій системі, якраз далеко не ті, у кого аж такий надмір ваги. Якраз ті, кому треба було скинути до 10 кг. І діє вона добре. Просто не варто за 3 дні сподіватися на результат.Це ж не дієта по суті, а система харчування..
    ну мені він теж порахував, що скинути треба вдвічі менше, ніж я собі надумала. Всього вдмінусував 4 кг.

    ---------- Додано в 19:29 ---------- Попередній допис був написаний в 19:22 ----------

    висівки у к-ті не менше рекомендованих і багато звичайної води.
    падає рівень глюкози в крові- йде навантаження на підшлункову
     
  6. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Їм вдвічі більше :girl_yes2:
     
  7. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    По досвіду - справді, мені з 30 кг зайвими ( 23 кг по тому, що визначила лінійка на сайті) худнулося набагато лешге, ніж подрузі з 5 кг зайвими ( по лінійці - взагалі нічого).
    Але чим більше ми докладаємо зусиль, тим більше цінуємо результати своєї праці. Я б порадила Вам тихенько і впевнено йти до своєї мети:girl_yes: і все получиться.
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

     
  9. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Погоджуюсь з Вами, але це треба довго старатись пояснити подрузі, яка мало не в істериці б`ється, бо за 4 дні не скинула ні кілограма. Люди бувають дуже нетерплячими.
     
  10. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    4 тяжкі дні :girl_mad:
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Дієта П'єра ДЮКАНА

    І вдруге, коли була "атака", також швидко скидали? Вже не перший раз читаю, що така безвуглеводна сушка, то тільки на один раз, другий раз вже організм не обдуриш, починає робити "запаси" і вага стоїть мертво.
     
  12. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Посиділа тихенько на Круїзі, скинула заплановані 3 кг ( якщо чесно- то 2,5 ) і перейшла на нормальне здорове харчування. Мої 2 кг вже знову зі мною.:dance2:
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Система Дюкана для результату має пройти 4 етапи. Круїз- це лише другий етап. Потім ви би мали перейти на стабілізацію і закріплення. Враховуючи те, що
    23 червня ви писали, що

    то на Круїзі ви теж були недовго. Ну і не вийшли на 3 етап. На кожен втрачений кілограм на етапі закріплення виділяється 10 днів. Тому на закріпленні-стабілізації ви мали бути ще 30 днів. Тому тут "наліцо" просто порушення принципів системи.І не дивно, що кг вернулися. По фактично ви не дотрималися принципів системи, менш ніж за місяць вирішивши пройти усі 4 етапи :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    на сайті дюкан.ру є анкета, зщаповнивши яку отримаєте чітке планування на якому етапі скільки часу треба бути.
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    я знаю. Етап стабілізації ( не атаки та круїзу) іде по схемі все рівно на кожен втрачений кілограм ваги - 10 днів на етапі стабілізації. Це я до того, що за місяць при будь-яких розкладах нереально пройти усі 4 етапи. Відповідно- будуть неефективні результати.
     
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    В мене питання: чому на початку теми написано, що ця дієта може зашкодити здоров'ю?
    Чий це висновок? Лікарів чи модератора?
     
  17. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Думаю, що лікарів, хоча модератори часто дивні висновки роблять ;).
    Google таке каже:

     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Я на Дюкані просиділа з січня по травень включно. Пройшла всі етапи, скинула 9 кг( чоловік 14). З початком літа припинила дюкнитись, бо хочу фруктів)))але стараюсь правильно харчуватись, без картоплі,макарон і мучного.Звичайно, якби я почала істи безмірно вуглеводи то всі ег до мене б повернулись:) тому правильне здоровее харчування перш за все
     
  19. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Як на мене- самий правильний період для дієти, зима на фрукти-овочі бідна, влітку можна переходити на ягоди, фрукти. :girl_yes2:
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    згідна. Влітку обмежувати себе в вітамінах абсурд