Дієта П'єра Дюкана

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем ЦУКЕРКА, 3 Травень 2011.

  1. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Каті, гарний результат! А ви паралельно з дієтою мали фізичні навантаження?
     
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    ні((( тільки шарко і масажі
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Два місяці тому Дюкан презентував новий "полегшений різновид" своєї дієти під назвою "Сходинки". Він розрахований на тих людей, яким не можна чи важко витримувати класичну систему ( тут немає таких білкових важких обмежень і фази Атаки, дозволений ширший асортимент продуктів), і які не прагнуть скинути одразу швидко і багато. На полегшеній системі скидання ваги йде по 700 г на тиждень.
    На відміну від класичної дієти Дюкана, яка має 4 етапи, ця полегшена складається із семи сходинок:
    «Лестница питания» – менее строгая белковая диета. При этом потеря веса в среднем составляет 700 грамм в неделю. Лестницей она называется потому, что неделя поделена на 7 ступенек, каждая из которых – 1 день. Идея заключается в том, что с каждым днем вы будете расширять диапазон разрешенных продуктов. Например, понедельник – белковый (постное мясо, рыба, молочные обезжиренные продукты, сыр тофу, яйца), во вторник уже можно добавить овощи (за исключением бобовых и крахмалистых), в среду – фрукты, в четверг – два ломтика цельнозернового хлеба, в пятницу – кусочек сыра, в субботу – крахмалистые, а в воскресенье – праздничный ужин.

    Соответственно, в зависимости от того, какое количество килограмм вы планируете сбросить, вы сами решаете, как долго продлится ваша диета. Безусловно, овсяные отруби остаются обязательными и на этой диете. Также рекомендована ежедневная ходьба на протяжении, по крайней мере, 30 минут.

    Пьер Дюкан напоминает, что как только желаемый вес будет достигнут, нужно приложить еще немного усилий для того, чтобы избежать эффекта возврата веса. Чтобы стабилизировать достигнутый результат, как и в предыдущем варианте диеты, за каждый сброшенный килограмм – 10 дней этапа «Консолидация», который соответствует субботней «Лестницы питания». Также остаются правила «Стабилизации»: 1 белковый день в неделю, ежедневное употребление овсяных отрубей и 20 минут ходьбы.

    сь так виглядає таблиця харчування по полегшеній дієті:
    [​IMG]
     
  4. OlesyaROM

    OlesyaROM New Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Дівчатка, от вирішила сісти на харчування Дюкана.
    Тільки от калькулятори там як моя бабця, не розуміють моїх бажань
    Ріст у мене 174, вага - 62-63, хочу скинути 10-12 кг. А ті калькулятори мені рахують що скинути треба тільки 3. От тепер думаю, як то ці всі етапи самій прорахувати? Атака - 3 дні, круїз-до 70днів, консолідація - 100 днів?
     
  5. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    чессслово, ви серйозно?! при вашому зрості?
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. OlesyaROM

    OlesyaROM New Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Ну от я вам скажу, що я зовсім не є худа(і це в мене не психічні здвіги) в мене бедра широкі(100см), і живіт, верх ніг. По параметрах я зовсім далека від того що хочу. Це так на перший погляд дико звучить.
    Я бачила людей з таким зростом і вагою як в мене, і вони виглядають ну набагааато худшими)
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    якщо ви будете самі корегувати етапи, то добавитеся до лікарняного ліжка. особливо, якщо будете бавитися етапом атаки, який супроводжується особливими процесами в організмі. Якщо вам калькулятор видає 3 кг, значить так і є. Сідаєте на систему по "калькулятору", а далі вже самі будете бачити, як піде скинення ваги. Я теж вважаю, що мені треба 10 скинути, а калькулятор видає 6 кг.
    є така річ, як індивідуальна конституція. І люди з однаковісінькою вагою і зростом будуть виглядати по різному. Це не показник.. Чесно кажучи, при зрості 174 см, якщо ви скинете 12 кг, то отримаєте навіть по індексу маси тіла дефіцит ваги. Вам максимум при вашому зрості для нормального індексу тіла можна худнути до 55 кг. Все решта- це просто за допомогою спорту формувати гарні підтягнуті форми в проблемних місцях. При цьому вже на вагу не орієнтуватися. Бо м язева маса заміщатиме жирову і цифри на вазі можуть бути не вражаючі, зате об єми і контури тіла- радувати. 12 кг- це в будь-якому випадку для вас перебор
     
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Дівчата а в дюкані на тих етапах є обмеження по кількості споживання і годині до якої їсти продукти ?
     
  9. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Re: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Обмежень по кількості їжі нема, навпаки треба їсти багато білка. А останній прийом їжі за 2 години до сну.
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    немає. Навпаки - бажано кожні 2 години щось потрішки з дозволеного їсти. Тобто тут не можна допускати відчуття голоду.
     
  11. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра Дюкана

    За фазу Атаки схудла на 2.4 кг, в об"ємах : у талії , бедрах,руках-по -1 см, у литці-2см, а це для мене зона яка потребує найбільшого схуднення, груди залишились не змінні, бо на Гв.
    Дієта мені підійшла ,бо мясоїд і на самопочутті дитини і на к-сті молока не відзначилась.
    Порушувала 1 раз 4 чорносливами:blush:. Атаку зробила собі трошки довшу ніж видав мені розрахунок на сайті, бо найбільшу вагу ввела коли була вагітна, а по їх розрахунках ідеальна вага для мене 62 кг(при тому що по запястю у мене тонка кістка) , хоча моя звикла вага до вагітності 64кг і це трошки ту мач. Поставила собі за мету 58-59кг , думаю при рості 172 буде в сам раз будуть і апетитні форми і не буде складочок:girl_tender:, але дієта дієтою, а без спорту нікуди, будем підключати басейн.
     
  12. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра Дюкана

    Завтра сідаю.
    Вага на старті 66.8 кг. Хочу 60. (зріст 172) :)
    Постараюсь дотримуватись - щоб відписуватись про результати.
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дієта П'єра Дюкана

    на фазі Атаки йде таке активне скидання ваги, бо йде "сушка" організму. Стан, в принципі, для нього дуже стресовий. Тому і не радять самостійно виходити а межі визначеної Атаки. На таку "сушку" садять спортсменів напередодні зважувань на змаганнях ( коли, наприклад, боксер виступає в одній ваговій категорії, а тут перед змаганнями тренер виявляє, що він "перебрав" за межі категорії). А також учасники "Зважених і щасливих" розповідали, що їх уже перед фінальним шоу дієтологи додатково садили на "сушку", щоб вони на шоу показали ще кращий результат.

    Тому, якщо хтось вирішить після фази Атаки "зіскочити" з дієти , то все втрачене на цьому етапі одразу повернеться. Це так- варіант на кілька днів, коли треба "втиснутися" в результат ( чи нове плаття :)
     
  14. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра Дюкана

    Для мене активне скидування ваги на дієті зазвичай до 6 кг за тиждень (я швидко худну коли закриваю свій ротик, бо поїсти я люблю), але при ГВ такі експерименти не хочу проводити. Хоч навіть на Атаці, як для мого організму не велике скидання ваги, але відчула, що власне жиру на деяких місцях стало значно менше і чудово почуваюсь і їм досхочу і те що люблю. І власне що не виникає бажання зіскочити, нормально дивлюсь на випічку, купую у магазині для сімї, але не їм. Це буде 1 моя довготривала дієта, бо ніколи себе не "запускала" і за тиждень максимум 2 втрачала стільки скільки +/- хотіла.
     
  15. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра Дюкана

    дівчата, поможіть хтось, пліз:girl_flag_of_truce:
    пробувала розрахувати собі тривалість кожного з етапів після введення інфи в калькулятор Дюкана на офіційному сайті dukandiet.co.uk, він мені видав 9-місячну програму схудення. і що цікаво: етап круїз згідно цього сайту має тривати 113 днів!!!, тоді як на інших російськомовних неофіційних сайтах - 55 днів. і кому вірити?
     
  16. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра Дюкана

    Я особисто трохи підкоректувала, бо Атака по розрахункам мала тривати 1 день, зробила 7 . Зараз знов почала заново, бо на Миколайка обїлась цукерками і тортиками:girl_impossible::girl_devil:
     
  17. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра Дюкана

    до атаки в мене питань нема - мені тре 6 днів на атаці посидіти,а от щодо круїзу...ти який сайт використовуєш для розрахунку?
     
  18. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра Дюкана

    Офіційний. Але там теж є нюанси, бо найбільшу вагу вказувала коли вагітна була, а то явно не правильно, і сайт мені видав , що моя ідеальна вага 62 кг, а вчора зважилась маю 65кг і явно не 3 кг лишні, то я трохи коректую легенько під себе:girl_wink:
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дієта П'єра Дюкана

    по Дюкану етап круїза має тривати так: берете кількість зайвих кілограм ( які треба скинути) і множите на 7. Тобто на кожен зайвий кілограм- 7 днів круїзу. От це і є правильно. А період консолідації) триває ще довше: на кожен зайвий кілограм- 10 днів.
     
  20. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра Дюкана

    так і є. дякую Вам. таки 133 дні :sad:.
    а підкажіть ще таке питання стосовно висівок: їх треба сухими їсти і запивати водою? чи калапуцькати в стакані води і пити?