Ділимось "корисними знайомствами" (без комерції)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Siania, 23 Липень 2009.

  1. HelenKim

    HelenKim New Member

    Дівчата, добрий день. Скажіть, чи має хто знайомих у шевченківському паспортному столі, треба дуже швидко вклеїти фото, а кажуть то займає 20 днів. Чи може хто підкаже, де то можна зробити в іншому місці. Паспортний сервіс Документ сказали, що вони з минулого року звичайні паспорти не обслуговують.
    _________
    ще чому питаю, бо я прострочила вклеювання. штраф там невеликий, але відношення, ніби ти злочин скоїв. я сходила і повторно вертатися тепер зовсім нема бажання
     
    Останнє редагування: 14 Вересень 2016
  2. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Які 20 днів? :) Платите штраф і через 5 робочих днів паспорт повертають із вклеєним фото.
     
  3. Dara Star

    Dara Star Member

    Дівчата! Хто має знайомих у відділеннях ЗАГсу? Треба взнати дещо про національність тата і його батьків. Буду вдячна!
     
  4. siriuska

    siriuska Member

    а мені дівчата, потрібно знайомих чи тих хто може провести на гуртівню Леді, що на Промисловій
     
  5. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    Може хотось поділиться контактами людини, що може допомогти з оформленням Шенген візи, дуже потрібно, дякую
     
  6. siriuska

    siriuska Member

    Відгукніться дівчата, може в когось є знайомі на гуртівні леді, на промисловій.
     
  7. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    Шукаю дитячого педіатра в залізничному районі,(левандівка) щоб за любої потреби можна б було звернутися за допомогою, а особливо могли послухати дитину
     
  8. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Чи хтось має знайомих у жовківському суді?
     
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Дівчата, помагайте, може хто має знайомих в податковій(фіскальна) служба. Треба довідку про доходи(відсутність доходу) мені/чоловіку зробит!!! Правдиву.
     
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Знайомих не маю. Ви часом не маєте електронного цифрового підпису? Або рахунку у Приватбанку ( їх підпис теж годиться?) Податкова каже, що таку довідку можна отримати онлайн... Як отримати довідку про свої доходи не відвідуючи податкову
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Я нажаль не маю. Та й зареєструвалась онлай, але зайти в особистий кабінет теж не можу.

    То може ще хтось підкаже, де знайти нотаріуса який би дав довіреність по - скайпу чи емейлу?
     
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Basyanya, а зробити доручення у вас і передати автобусом-бусіком?
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Там в приват24 той підпис робиться за 5 хвилин.
     
  14. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Дуже сумніваюсь, що Ви такого знайдете
     
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Так. Я знаю. Тільки з-за кордону ніяк не можу стати клієнтом привату, щоб отримати той ецп.

    Може хто має знайомих в ПБ, щоб зробити інет банкінг. Всі документи маю)))

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    То виходить, якось трохи дорого/довго. Та й чоловік у відрядженні, буде за 2 тижні. А мені не те, що спішно, але всеж таки. Просто рахую 2 довіреності(не знаю, як то все оформити правильно, бо в Польщі довіреності не оформляє нотаріус, стикалась з таким, що нотаріус, підтверджує підпис на документі, плюс переклад, плюс передати, на україну і назад, то вже виходить 200 злотих). А потім ті довідки ще перекласти на пол. мову. То виходить простіше поїхати і зробити. Але й часу не дуже...

    Хочу знайти якісь простіші шляхи.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    довіреності можна зробити в консульстві відразу укр мовою.
    ніякий нотаріус не візьметься того робити, бо у вас в паспорті не буде підтвердження перетину кордону. Дізнавалася для себе у дуууже близького нотаріуса.
     
  18. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Дякую. Теж про це подумала. Але нажаль не додзвонилась в консульство 15.00 і вже ніхто трубки не бере. Завтра зранку ще раз спробую.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    не знаю як у вас, а в Німеччині можна призначати зустріч онлайн на вибрану дату і число в консульство. Дуже зручно і не довго чекати вільної дати.
     
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member



    А скільки коштує така довідка в конмульстві?

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka