Діти й алкоголь

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Liliyah Romanova, 1 Травень 2008.

  1. Відповідь: Діти й алкоголь

    Взагалі тема що стосується алкоголю і дітей зараз вельми актуальна. Майже у всіх газетах і журналах була піднята ця тема. За оцінками соціологів найбільше спиваються підлітки і новоспечені студенти, старшокласники тощо.
    Починається все з батьків, які дають пробувати дітям алкоголь( пиво, трохи вина ..) ,а закінчується все рекламою, що спонукає до волі і свободи у всьому.
    Звичайно важко дивитися на таке збоку, проте я впевнена , тільки ДЕЯКІ( а це меншість) батьки можуть дати своїм дітям алкоголь, а в більшості - діти просять самі, адже їм цікаво - що це за водичка яку п"ють мама і тато. Потрібно як слід пояснити дитині все і тоді не буде проблем.
    Звичайно, якщо не брати до уваги неблагополучні сім"ї.

    Додано через 3 хвилини
    А взагалі нове покоління надзвичайно безкомплексне і безтурботне. Батьки не завжди зможуть проконтролювати своє чадо, а соціальні спецслужби вельми слабо працюють.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Точно не варто їм наливати...

    Це дуже велика проблема Америки що діти в більшості не виховуються бути відповідальними і самостійними. Через страшні години праці батьків дітки залишені або на школу або на бабусю або на няню. Добре якщо школа добра і батьки не дуже розпанькають дитя, то воно менш більш знає що хоче. Он до прикладу, мій племінник поступив в дуже престижний університет в Ню Йорку за який не треба платити. Туди попадають лише найкращі учні. З його класу лише 1/3 будуть іти далі вчитись решта підуть працювати в бізнес своїх багатих батьків. Тим власне дітям не треба ні про що думати бо батьки вже про все подбали і вони в 17 років ганяють до школи на новеньких мерседесах і найголовніше для них дочекатись випускного на якому буде розгул не лише алкоголю а й наркотиків і секс орґій.
    Ось вам і результат... батьки ж бо ніби для дітей старались і для них тяжко працюють аби тим дітям все як найкраще дати але по при матеріальне упустилось духовне.

    Так що як там не крути а давати алкоголь дітям не треба але і виховувати їх треба відповідно аби вміли розрізнити добро від зла і аби знали міру. Бо скажімо в 17-18 думаю можна склянку вина собі позволити але лише одну.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Знайомтеся - маленькі чуда! (дітки форумлян від 0 до 7)

    Привчаємо дітей до шкідливого змалечку? :8::eek::eek::eek:
     
    Останнє редагування: 26 Січень 2009
  4. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Знайомтеся - маленькі чуда! (дітки форумлян від 0 до 7)

    Не знущайтеся дитина сама бачить що воно погане і запах не дуже і взагалі пляшка закрита була
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Знайомтеся - маленькі чуда! (дітки форумлян від 0 до 7)

    Я знущаюся? Цікаво, яким чином дитина бачить, що воно погане? Дитина зазвичай бачить, як це п'ють, ще й у великій веселій компанії. І яка в неї асоціяція буде? Адже любов чи нелюбов до таких речей виховується саме в сім'ї. А потім пиття алкоголю раптом виявляється виликим престижем, а про пияцтва підлітків узагалі не згадую. Воно все з хати й із прикладу дорослих. На попередньому фото те саме. Цікаві в дітей забавки. :8:
     
  6. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Знайомтеся - маленькі чуда! (дітки форумлян від 0 до 7)

    По запаху і бачить тому і скривився
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Знайомтеся - маленькі чуда! (дітки форумлян від 0 до 7)

    Ви не зовсім зрозуміли, про що я. Але якщо ви вважаєте, що то не проблема, то ваша справа. Головне, аби потім пожинати плоди не довелося.
     
  8. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Знайомтеся - маленькі чуда! (дітки форумлян від 0 до 7)

    Для обговорення спиртного і дітей створена окрема тема.
    Але... може краще бачити культуру споживання спиртного дома, ніж привчитися на вулиці в компанії?
    А щодо пляшок... мої діти теж дуже люблять бавитися пляшками з-під пива. Це кримінал?

    Ось, наприклад. Петро гострив зуби до пустої пляшки. А ще туди дуже добре різні патички запихати :)
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 26 Січень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Дякую, що нагадали. Як то не забавно, але я ж ту тему й створила. :xaxa:

    Ні, за перепрошенням, але це дурість батьків.
    І так суспільство спивається, а мамасі ще й заохочують з малечку. :8:
    Я такого не розумію, направду.
    Добре, якщо є КУЛЬТУРА споживання вдома, але я культури не бачу, а лише культ алкоголю. Потім за то доведеться гірко платити. І виховувати в дитині то не треба з кількамісячного віку, а з тінейджерського.
    Я по своїх батьках дивлюся. У нас ніколи алкоголь не був на визначному місці й ми з братом ніколи не мали із ним проблем. Якщо в компанії хтось напивався, ні я, ні брат не вважали, що й ми повинні. Ми радше взагалі не пили. Нас навчили, що бути іншим іноді краще, ніж псувати собі здоров'я, як усі.
    Алкоголь нам удома давали куштувати після 12-13. І потягу в нас ніколи не було.
    А подивлюся на ті сім'ї, де алкоголь на столі навіть на свят-вечір, то там діти ні культури пиття не мають, ні здорового відношення до алкоголю.
    Краще купіть дитині забавку, створену для гриження, ніж давайте облизувати таку гидоту. По-вашому, шкло корисне для шлунка??? :8:
     
  10. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Я ще не задумувалася над такими питаннями бо вважаю що ще рано, в 1рік і 4 місяці то точно, я думаю що підростаючи він побачить що і як на різних прикладах і ми йому будемо підказувати, щоб він робив правилий вибір
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Ну-ну, головне, аби іграшки змалечку були правильні.
    Бо підказувати можете що собі хочете, діти не роблять, що їм кажуть, а наслідують те, що їм показують. От і думайте, ЩО показуєте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    З чого ви взяли що є культ алкоголю? щось я нічого не розумію, таке враження що в нас сім"я алкоголіків, які ще й дитину привчають до такого ж. ми наприклад з чоловіком шкідливих звичок немаємо, а я взагалі й вина червоного вже й не нюхала з 2006 року. Хоч італійці вважають його корисним і деякі лікарі теж. В мене дід часто собі потрохи чарку вип"є до обіду і добре поїсть каже для травлення йому добре, але ж ніхто в сім"ї від того не спився.
    І що я ТАКЕ показую???
     
  13. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Ну звиняйте, мені у 12 навіть нюхати не давали. Це по-перше.
    По-друге, іграшки для гриження у нас є, але дітей цікавить все.
    По-третє, саме про культуру споживання і приклад батьків я й писала.
    А у 1-2 дитина не розуміє що таке споживання алкоголю. Я так вважаю :o.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    В моєї дитини іграшок ціла купа, але чомусь її цікавить все навколо, і те що він раз почав бавитися з пляшкою, і нам стало смішно як йому запах не подобався і ми сфотографували це, не означає що він регулярно і часто бавиться таким
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Та ну,то вже пєрєбор....До всіх приходять гості,є свята,на яких настолі стоїть алкоголь,майже всі п"ють пиво....ну це ж неозначає що самі батькі вирощують малолітніх алкоголіків.....Чи всі ховаютиься від дітей з келихом вина? діти 5-6 років втрачають цікавість до пляшок,а меньші якраз цікавляться не вмістом а формою,тобто пляшкою....для них то те саме,що ключи, пульт....цікавинка і все....
    багатьом дітям подобається на смак пиво,вони навіть можуть спробувати на язик,ну то ж не трагедія.
    Щось небачу я зв"яз ку між дитячим алкоголізмом і пляшкою вина на столі.Ну коли то сім"я алкашів,що зранку до вечора бухають,то все зрозуміло......хоча теж не факт що діти будуть такі ж
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Як на мене, то те , що дитина бавиться пляшкою не є трагедією. Дайте їй пляшку з-під Боржомі і вона теж буде бавитися нею. Дитина не знає чи там було молоко чи горілка. Яка різниця з-під чого та пляшка з-під води, горілки, пива, вина - це просто КОНТЕЙНЕР для рідини. А заберіть від неї то, тоді точно в дитини буде підвищена увага до того, їй стане цікаво що то там є, чоо то не можна, а во мама і тато щось там з неї пють, а хіба то не така сама пляшечка як з молока. Хай дитина собі бавиться нею, то ж не означає що вона пє з неї.:umbrage:

    А ще як почати ховатися, то дитині стане по справжньому цікаво, що то таке, і точно захочеться попробувати. А якщо мама і тато ховають то, значить воно добре. Як то кажуть "запретный плод сладок"
     
    Останнє редагування модератором: 27 Січень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Діти й алкоголь

    А я нині то вже просто не мала сили говорити зі своєю дитиною. Тато сховав за шафу на підлозі пляшку словацької слівовіци (бо то таке як самогонка, а таких сильних напоїв у нас ніхто не п*є, тому сховав для гостий). Так он, моя Андріана мусіла залізти власне туди в той кут і витягти власне ту пляшку і давай нею товчи до підлоги. Я її прошу віддай, бо то погане а вона вперлась - нє і все!:aggressive:
    А тут в мене щей два проекти до школи зробити. Одним словом, лишилась я тої пляшки а мала побачила що там при столі діється щось цікавіше і лишилась тої пляшки.:8:

    Вважаю так, що якщо діти бачать що дорослі п*ють і постійно і це нормально, то і їм того захочеться. Я не люблю пити, бо мене зразу на сон клоне а чоловік перестав бо хворий.
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Діти й алкоголь

    То вже в старшому віці таке, якщо ховати. У молодшому - виключно мавпування, а дорослі ще й сприяють тому...

    Зрештою, кожен робить, як хоче, але я бачу в Україні більшу небезпеку з алкоголем, бо є власне т.зв. культура пиття. Саме тому я вважаю, що треба дітей оберігати від того. А кому, як не мамам??? КОМУ?
    Дати дитині бавитися шкляною пляшкою? А ще й гризти??? А що ще дати гризти? Дощечку з цвяшками? Вибачайте за такі напади, але дико мені, що вже такі забавки дітям дають, яких навіть моя бабця, ані прабабця своїм дітям не давали. Дожилися...

    Я проти того, аби дитина пила свої напої із келішків, з яких дорослі п'ють міцний алкоголь. Я проти купування дитині "дитячого шампанського". Я проти привчання дитини до того, до чого вона й сама згодом привчиться, але нащо робити це нормальним змалечку?

    Тут про сім'ї алкашів говорили. А я знаю дітей із інтелігентних сімей, котрі напивалися до ригання зеленим, котрі в компаніях пили ледь розведений спирт і потрапляли до реанімації. І в хаті ніхто не зловживав алкоголем, але ставлення до алкоголю було, як мало не до священної речі...

    А ще один момент, про який говорять російські аналітики, це образ "приязного алкаша" у фільмах та серіалах, образ, що виховує в людській свідомості "культуру пиття", а радше "культуру зловживання". А чи не продукція російського кінематографу заселив українське телебачення?

    Може, вам то перебір чи занадто, але просто задумайтеся, чи нема забагато чогось, що потім може дати інші наслідки, ніж вам би хотілося. І не треба оправдовуватися чи напади, просто подумайте. Впевнена, що мама для своєї дитини робить тільки найкраще.
     
    Останнє редагування: 27 Січень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  19. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Дитина бавиться тими пляшками, які попадають їй під руку, до яких може дотягнутися або випросила в мами. В нас найбільше пляшок з-під мінеральної, от з ними і бавилися (кидали, копали, грали в кеглі). Я теж проти пляшки з-під спиртного, але на 80 % по причині випадкового травматизму. Адже можна не помітити, що з горловини відколовся шматочок, далі вже не розказую:8:.
    Ми теж сім'я "дужемалоп'юща". П'ємо рідко і лиш на свята. Навіть пиво в нас може стояти відкрите кілька днів, поки третину пляшки не виллю. Хоча інколи можемо випити по стаканчику до масної їжі, бо хочеться. В мене такий принцип - випити мало, але файного.
    А ще спостерігаю за собою таку річ. Наприклад стоїть на столі пиво. І захотілося мені буквально ковток. Я лінуюся наливати той ковток в стакан, беру пляшку і прямо з "горлишка" п'ю. Саме в цей момент заходить на кухню Ромчик і в мене з'являється якесь таке відчуття незручності, ніби я щось роблю неправильно. Тому стараюся вже собі наливати в стаканчик.
    Типова картина в гуртожитку, серед першокурсників особливо. Нарешті! Свобода від батьків! Самоствердження! Деякі кадри починали ще в електричці "Мукачево-Львів", потім їх до трамваю на руках несли:8:.
    Я теж собі інколи дозволяла лишнього, але завжди могла вчасно зупинитися і там вже ніхто не міг мене вмовити. А інші - пили, і ригали, і йшли аж на четверту пару, і казали що більше не можуть пити, і через три дні то саме повторювалося.
    Я не можу сказати, що повністю підтримую Лілю. Але згідна, що якщо дитині певні речі часто попадаються на очі чи під руку, то вона до них звикає, сприймає це як норму, як абсолютно звичну річ.
    А культура пиття в сім'ї має бути. В першу чергу власний приклад, тобто це має виглядати пристойно. В нашій сім'ї не заведено на забаві вмовляти когось, щоб випив. Не хочуть - не п'ють. І діти це бачать. Це зорова пам'ять. Але з певного віку дитині ще й говориться , що і коли п'ється, з чого п'ється, які наслідки перебору. Це так звана слухова пам'ять. Можна навіть дати скуштувати, якщо не вірить, що воно "щипає язик":). В нас поки діє.
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

     
    • Подобається Подобається x 3