Діти й алкоголь

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Liliyah Romanova, 1 Травень 2008.

  1. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Ваша бабця і китайську пластмасу дітям не давала гризти. А ми даємо. Дожилися.
    Знаюпо своєму старшому: якщо я почну його "оберігати", ховаючи речі, то він візьме три стільчики і таки добереться до того що йому не дають. Якщо ж покажу і скажу, що то зле, він подивиться і втратить будь-який інтерес до тої речі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    То факт:D, "есть такая буква".
     
  3. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Я цілком підтримую думку, що має бути культура споживання спиртного. І цього дітей треба вчити дома. Власним прикладом. Але Заборона і ховання ні до чого доброго не приведуть.
    А щодо забавок із пляшками. Ну... напевно я погана мама, але мої діти пізнають світ через пізання предмету. Це ж не означає, що дали дитині пляшку і бався тиждень, нікого не рухай. Я вже писала, що в пляшку прекрасно влазять різні патички, кулькові ручки, зернятка... І все це відбувається під наглядом мами.
    Ми і шнурками дуже любимо бавитися. Я не бачу тут зв"язку з алкоголізмом.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Я теж на вихідих сидячи в піцерії спостерігала, як молода пара пила собі пиво, а дитинка їхня,яка ще сидіть у візочку дуже хотіла пити і вони не довго думаючи дали їй пити пиво:aggressive: Невже та мама виходячи з дому не могла взяти для дитинки пляшечку чаю чи водички? Але напевно це тепер нормальна практика поїти дітей пивом, бо ще раз наблюдала таку ж картину літом в барі :sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    що отак налили в кухаль пів пляшки і сказали на дитинко попий собі? :D
     
  6. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Ні, мама каже татові "ну дай пиво, хай поп'є", бо той сидів ближче до дитини:no:, а тато почав поїти дитину пивом і продовжував як нівчому не бувало розмовляти з іншими, а дитинка добряче попила пивка :aggressive: І вся їхня компанія дуже спокійно спостерігала за тим, ніби дитина чайок п'є:8:
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    А в нас Дарко чітко знає межі. Це твоя шухляда, а це моя, і в мою - зась. І ті межі завжди були збережені, від найменшого. Так що, як навчите.
    Я теж китайську пластмасу не давала гризти. Я більше за природні забавки, ніж зроблені невідомо як і невідомо з чого. Ви впевнені у тому, з чого складаються ті речі, що ви даєте дитині гризти?

    До речі, я не говорила про заборону й ховання алкоголю. Я говорила про підхід із головою. Перечитайте ще раз, що я писала. :)

    Гм... а чому вам так смішно, не розкажете?

    Я бачила гірші випадки, коли дитина підкрадала батькові з келішка горілку (4-річний хлопчик) і батько гордо дивився на сина й казав: "свій хлоп". А дитина потому спала, як убита. І що в той нещасний мозок потому полізе, як воно вже змалечку деградує?
     
    Останнє редагування: 27 Січень 2009
  8. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    мій малий дуже не любить як вдома вживають спиртне...
    приїхав раз брат з дівчиною, то ми пили коньяк - що то були за причитання: "не пийте, будете п"яні і дурні" (дослівно)
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Ну, ви щось тільки в крайності впадаєте...
    Я про виховування схильності, а не залежності.
    Ну, раз ви вважаєте, що гризти скло безпечно, то трудно. Ваша дитина, вам і вирішувати.

    У нас прикладом був тато, котрий майже не п'є. Горілку взагалі не п'є. Вино в невеликих кількостях. Пиво - раз на рік, мабуть, або й на два.
    Якось мій брат хотів скуштувати шампанського на Новий рік. Йому тоді було 14 чи 15. Батьки йому дозволили скуштувати (два ковтки десь), він через 15 хвилин спати пішов і відтоді взагалі не п'є, хіба символічно вина з кимось вип'є, якщо на ДН чи інший особливій нагоді, або й не вип'є, перепросившись, що не має бажання.

    Знову знаємо іншого хлопчинку, там батьки професори, але до алкоголю ставлення дивне. Дуже навіть дивне. І от їхні сини не пропускають жодної можливості попити. :no:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Де ви бачили що моя дитина гризе скло??? Він на фото показує просто пальчиком і кривиться від запаху.
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    смішно,бо думаю що навряд батьки реально налили дитині і та сиділа і пила пиво....може дали сккоштувати півковтка....та тож не трагедія. МІЙ МАЛИЙ теж цікавився щож то тато пье з пляшки....дали напалець попробувати,але звісно при тому пояснивши що то пьють тільки дорослі....де проблема?
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Тут тема тільки про вас і вашу дитину? :8:

    Ну, мій двоюрідний брат своєму малому так і давав, як вище описано.
    Інший знайомий дозволяв своїй малій мочити пальця в його келих з вином і облизувати. Вона так безліч разів за вечір робила.
    Наш малий теж цікавився пивом, його більше піна зацікавила (бо схожа на його густу піну в ванні) й спостерігання за нею, але запах відштовхнув, він навіть не думав куштувати. Та я би й не дала, зрештою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    ну це вже неправильно,то точно.....:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    я розумію що про що тема, але у Вашому дописі Ви конкретно до мене звернулися. (ну мені так здалося).
    А взагалі як синочок підросте я теж не буду давати пробувати малому вино, пиво і т.д. хіба після 14-15 з нами і потрошки, щоб я бачила. але тоді з ним вже можна говорити і щось пояснювати
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    1. Особисто до вас хіба в коментарі до фото. Далі радше загально. Не приймайте так близько до серця. То мої загальні спостереження були далі, а не думки про вас.
    2. Дуже правильна позиція. Я теж дозволю дитині покуштувати вдома, при мені, бо приклад батьків показав, що це дуже дієвий спосіб.

    Неправильно. А починається це все із жартівливого ставлення до алкоголю, як на мене.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Може я близько до серця сприймаю, через свій стан, а взагалі, є над чим задуматися, бо хочеться добре виховати своїх діточок, і тішитися від їхніх досягнень в житті, а алкоголь це не те що людині потрібно однозначно!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Мені найбільше саме про це йшлося: задуматися.
    А далі, якщо проблем нема, то нема проблем. ;)
     
  18. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Ми давали попробувати пиво, давно, напевно малому десь півтора роки було, і йому не сподобалося, він зкривився і в принципі в нього більше бажання до сих пір не виникало скоштувати, зато коли якесь свято, то він любить, щоб йому налили компотіку у самий гарний фужер і обов'язково цокались, так він напевно відчуває себе дорослим:xaxa:. А на рахунок пляшок, то мене ще малою навчили що дівчинка навіть порожню пляшку зі стола прибрати не може - не гарно дівчинці з пляшкою, так і живу:xaxa:, і дитині теж не гарно вважаю, і небезпечно.
     
  19. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Ми свому нічого такого не даєм навіть пробувати! А ще стараємся в його присутності таке й невживати.А що до того щоб з 14-давати пробувати.мене і мого брата тато в 14 років посадив налив Чін Чін і Амаретто(дозу не памятаю ,ну не багато вроді)- і казав пийте.Мама ледь не впала- а він каже я повинен знати що з ними відбуватиметься якщо їм хтось десь в компаніі наллє алкоголь!!!І ви знаєте,оскільки лише заборонене-цікаво,то ми ніколи й не захоплювались подібного роду речами.тому давати пробувати-правильна позиція,тільки вік напевно кожен для власної дитини має визначити сам!
     
  20. Мамань

    Мамань Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    ВСІ !!! без винятку мої знайомі, які мають дітей віком до 10 років, на родинних святах пригощають малих алкоголем - кого "на пальчик", кому - у пляшечку, кому - у скляночку, розведене компотиком; а на днях народження - обов язково має бути "Дитяче шампанське" :8::sad:
    Люди з нормальних сімей, з вищими освітами і тверезими головами калічать маленькі організми. На всі протести і начитку моралі чую одне: "Та скільки там того, нехай краще на моїх очах і т.д." :confused: