Діти й алкоголь

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Liliyah Romanova, 1 Травень 2008.

  1. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    :eek:Всі-всі знайомі??? Дивно...

    :xaxa:Ви впевнені в тому?
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Мамань

    Мамань Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Не повірите, але святопереконаних у шкідливості алкоголю для дітей серед отих УСІХ, не знаю :xaxa:

    Тверезі, тверезі...:xaxa:
     
  3. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Більше того. Коли ми водили доцю у гурточок "Світ пізнання", то там на дитячі свята теж батьки закуповували "дитяче шампанське". І самі ж вчителі його й розливали діткам. Доводилось кожного разу стояти над ними і контролювати, щоб випадково і моїй не налили. Стараюсь її вберегти від подібної отрути.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Діти й алкоголь

    А які складники в того "дитячого шампанського"? Щось дуже сумніваюся, що то дуже натуральне.

    А щодо поступового привчання, то так моєї хресної чоловіка та його брата мама привчила з маленького. Давала їм з немовлячого віку, аби спали краще, а вона могла ходити по дискотеках. Вони були страшне нестримані до алкоголю, аби не сказати гірше. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    та яке там натуральне, були ми в похресниці на дні народження, там малим поналивали того шампанського, а потім відмити не могли, бузяки були яскраво червоного кольору,там газована водична напічкана барвниками і ароматизаторами:8:
    я категорично проти того "дитячого алкоголю"
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Мені був 21 рік, коли я вперше "випила" з мамою. Бокал шампанського.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Я вперше випила у 17 років, на ДН в подруги, і зовсім не шампанського. Чесне слово, думала, що вмру - години три блювала безперервно. Випила із цікавості, бо дома в нас був терор, такі речі (як і багато чого іншого) не пояснювались, а тільки все залякування і залякування були.
    Можете вважати мене безвідповідальною, але на цей Новий рік я дала Тані випити півбокала шампанського. Бо бачу, що і вона, і коліжанки її уже геть хочуть бути дівками і їх святкування ДН надто вже викликають у мене підозру, тим більше, що є батьки, які дозволяють дітям у 13-14 років ходити по дискотеках до опівночі .
    Таня тоді захмеліла і каже: "А якби прийшлось ще додому йти?"
    Ото і думай, кажу їй. Знаєш вже, що то таке.
    І навчила її як можна тихцем вилити (на землю, в склянку з водою, в салат :ninja:). Всяке буває.
     
    • Подобається Подобається x 10
  8. Мамань

    Мамань Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Мого чоловіка теж дома навчили: набираєш повен рот горючого, а потім "запиваєш водичкою", виливаючи вміст рота у склянку :xaxa:
    Так він гонорово п є, коли не може відмовити, і - не п яніє :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    А ще дітям малим (5-6 міс.) починають пиво давати - БО ТО КОРИСНО!:8::hang1: Пояснення таке: "корисно, бо там є дріжджі". Ну і класика: "їй подобається":girl_crazy:
     
  10. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Точно. Маю таких знайомих. Вони розповідають про свою дівчинку(2 роки), що вона вміє і так далі. І фраза, яка мене вбила: "А ще вона у нас дуже любить пиво пити":khomyak:. Питаємо - "А для чого вони їй дають". Відповідь(усміхаючись): "А їй подобається і воно корисне". :wacko1: Наче це так природньо і невинно . Жах :girl_impossible:. А начебто не дурні люди, здавалося :girl_yes2: .
     
  11. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Ну я б спитала яка користь від алкоголю особливо для такої малої дитини. Те, що дитині подобається не означає, що то корисно.
    Мій малий також як бачить, що чоловік п"є пиво, то кричить "ДАЙ", але як тато сказав ще років 15 почекати, то так воно і буде (ну, може і не 15:girl_smile:, але точно не тепер:girl_yes:).
     
  12. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Я не запитувала - тільки собі дорожче. Безнадійно((( Перевірено.
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2011
  13. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    а ще часто можна стикнутися з тим,що під час застілля дитинці дають вмочити пальчик у вино і облизати,а то і наливають на денце. і тішаться,бо ж то так кумедно!!! я ще коли підлітком була,то так мені то дивно якось було,а тепер,то взагалі...
     
  14. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Ага, і мене то бісить, страшне. Як була якось у гостях, там за столом хлопчику 2-ох років налили чуточку горілки в стаканчик, він випив, а всі втішились, як незнаю що: "Оооо! Козак росте!!!" казали чоловіки.... Ух, як то злить, як можна так з дітьми. Це ж майбутня нація росте, а вони...:girl_devil:
     
  15. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

     
  16. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

     
  17. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ


    А ще знаєш для чого? :) Бо дитина після того пива спить :girl_nea: Дає дитині трошки пива, дитина спить і мама займається собі своїми справами.
    Або ще, як казала мені свекруха, треба дати дитині посмоктати палець, намочений в горілці (!!!). :girl_nea: І хотіли моїй дитині такий палець дати попробувати посмоктати за дідове здоров'я, лиш я не дала.

    ---------- Додано в 18:59 ---------- Попередній допис був написаний в 18:55 ----------


    От от, я не дочитала і написала. Саме це і пропонували нашій доці вже кілька разів свекри. В них аргументів два: 1. то корисно (чим???), 2. за здоров.я діда мусять пити всі.
     
  18. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    :suicide:Залізний аргумент. За здоров"я діда мусять пити, а за дитину не мусять подумати?
     
  19. robik

    robik Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Паречитала і тихо "офігіла". Перше мацьопам наливають оправдовуючи це тим, що "під контролем", "на здоров"я", "ой, який козак", а потім заломлюють руки - "чи то я його алкоголіком зробила".
    Може забули, що тільки власним ДОБРИМ прикладом виховуємо дітей.

    пс. Емоції одні. алкоголь це не їжа, вода, тепло і любов - речі необхідні для життя.
     
  20. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Шкода дітей, яких виховують в громаді, де вживання алкоголю є нормою. Я, звичайно, розумію, що дитині все цікаво. Але своїй дитині не даю ні пива, ні вина, хоча вона запитує що це таке. Просто пояснюю, що це можна пити лише дорослим і лише іноді трохи.
    Не розумію призначення дитячого шампанського. Діти мають пити компоти і соки, а не газовану зафарбовану воду