Діти й алкоголь

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Liliyah Romanova, 1 Травень 2008.

  1. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    А призначення таке саме я і в інших непотрібних речах, типу дитячі жуйки, чупа-чупси і т.п. - приносити прибутки виробникам.
     
  2. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    дивує батьківське тлумачення таких речей: "вже така доросла дитина бо п"є шампанське, жує жуйки і т.д.". Нє, щоб визначати "дорослість" за вміннями, знаннями
     
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Ну насправді я не думаю що правильним є не давати дитині (після 15-16 років) пробувати алкоголь, бо завжди дуже хочеться того, що заборонено. Мені давали по ковтку вина коли просила і не виросла алкоголічкою. Навпаки, пропав інтерес до нього. А от однолітки в яких були батьки строгі в тому плані купляли собі пляшку найдешевшого вина і пробували в підвалах. Не треба нічого забороняти. Треба навчити культури споживання спиртного.
    Мій малий раз дуже просив вина, бо всі пили. Дали йому - спробував, більше навіть не просить.
     
  4. robik

    robik Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Вік 16років і 2-3роки - зовсім не співставимі, на мій погляд.
    Але забороняти все-таки треба, бо мають знати, що таке "не можна".
    В моїй маленькій сім"ї алкоголь "табу". Стараюся не пити в присутності дітей, бо вони мають в пам"яті татові попойки і переживають. І коли ми бачимо якогось чувака "під газом", то вони кажуть "фу-бє", а я їм наголошую, що люди так виглядають, бо п"ють, ніхто в них не заливає, самі то до себе пхають. Ось і вся наука. Їм (моїм хлопакам) 9 і 11.
     
  5. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    А якби сподобалося і просив далі, то як пояснити, що не можна, якщо вже раз дали?
    Моя дитина знає, що алкоголь можна лише дорослим. Так само як і шоколад їй ще не можна, і вона його навіть не просить, не заглядається на салати з майонезом і т.д.
    Сьогодні їздили на закупи. Чоловік купив пиво. І свекор з якогось дива запитав Христинку, чи тато дає їй пиво пити. Христинка зробила величезні здивовані очі і каже: "Ні. Не дає. Я ще маленька. Буду велика, як тато, тоді попробую".
     
  6. fotynasop

    fotynasop New Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Я проти давати дітям алкоголь. Але хіба бабусі-дідусі слухають батьків?
    От пригадую два приклади. Одного хлопця привчали до "культури пиття", а потім не могли пояснити чому йому не можна стільки пити вина і пива. А друга дівчинка в свої 3 роки і пиво куштувала, і горілку, і вино. І то дідусь "привчив" поки мама з татом на роботі були. І тепер дитина як вгості з батьками приходить, то все вино вимагає - батьки компотом намагаються дурити і закусувати "змушують".
     
  7. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Діти й алкоголь

    От власне , що має бути культура споживання.

    Це не має ніякого відношення до культури, це тупість , обмеженість і бездумність.
    Я цілком підтримую Зорянівоньку, якщо за столом всі смакують якийсь хороший алкоголь, і за тим же столом сидять підлітки(а не дітки) можна дати спробувати і навіть треба. В підворотнях наливають півасік, вінчік і дешеву водку, якщо молода людина буде розуміти різницю між "бухнути" і "випити "-це дуже добре.
     
  8. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Були ми в неділю на озері, поруч сиділа молода сім'я: мама, тато, дитина (приблизно 1,5 року) і ще мабуть бабуся, поставили парасолю, столик, на столику стоїть пиво. І тут тато бере ту пляшку з пивом, наливає в стаканчик і дає пити дитині. Дівчинка з таким задоволенням пила, що відразу стало ясно що для неї це звична річ. Мені чуть мову не відняло - в такому віці давати дитині пиво? Я ще можу зрозуміти, коли дитина пробує у віці 14-15, але така маленька - це вже занадто.
     
  9. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Я малій теж даю пробувати пиво, коли попросить даю 2 ковтка зробити, нам 3 роки, для мене це не занадто.
     
  10. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Не те слово... Я такого не розумію і зрозуміти не хочу. Для чого? Бо дитині хочеться? Дітям багато чого хочеться, але ж далеко не все їм дозволяємо, правда? Я зроблю кілька ковтків (а особливо, якщо на порожній шлунок), то вже відчуваю ті градуси в голові, а скільки тій дитині треба? То ж маленький організм...
     
  11. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    А як вона попросить горілки чи сигарети ви тоже їй дасьте?
     
  12. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Як читала допис, то мені теж мову відняло!
     
  13. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Зі свого дитинства пам"ятаю , на селі відбувалось, моїй подрузі після хвороби давали випити стакан пива навпіл з сметаною домашньою, пиво непам"ятаю чи було домашнє,;) але вже точно краще ніж та хімія, що зараз є в пляшках. Але були ми вже 12-13 річні підлітки. Своїй дитині такого б не давала, бо то не смачно, бе. Але пробувати? один раз -це попробувала, а пробувати багато разів- це просто пити. А для чого?
    Якщо чесно, думала, що в цій темі обговорюють питання як ставитись до підліткового вживання алкоголю, але ніяк не дитячого...ан нєтушкі, єсть така проблема.:8:
     
    Останнє редагування: 7 Червень 2011
  14. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Я знаю таких батьків котрі дають пити не те, що бо дитині хочеться, а тому що їм хочеться дати і вони з того так тішаться як дурні, ну чесне слово, було б з чого, бо то ж так захопливо їх дитина те пиво п"є.
     
  15. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Обов"язково ше прикурю їй:)жарт звичайно, горілку вона тіки понюхала сказала шо то бее, вино так само, а от пиво колись ми пили вона попросила, я їй дала, ковток зробила далі стало не цікаво, ви не подумайте кожен день я їй не даю, було то 2-3 рази, тепер вже то їй не цікаво, попробувала і заспокоїлась, звичайно шо в усьому мають бути розумні речі, але я то не сприймаю так аж занадто.
     
  16. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Діти й алкоголь

    Знайома розказувала- в її сім"ї було нормальним наливати при застіллях дітям починаючи з 12-13 років і слабші і міцніші алкогольні напої. На запитання для чого? вона відповіла -таким чином ми, діти, знали, що таке алкоголь, як він впливає на організм, знали його смак і не велись на дворові забави з розпиванням всякої фігні. Перша моя реакція була негативна, мовляв- бздури, а потім згадала свою першу рюмку горілки, випиту в компанії, всі випили повну і я випила, і всьо...ушла...Добре, що там були дорослі люди , мама і сестра господаря, які відкачували мене, промивали шлунок і відпоювали гарячим бульйоном...Якийсь сенс в тому є, щоб показувати дитині, що, як і коли можна , а що неможна ніколи.
    Свому сину можу налити якогось суперхорошого винця, не більше, просто психологічно рука не піднімається))). хоча він вже пробував різні напої, але молодець, випившим я його не бачила.