Діти в авто

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Bogdanka, 10 Серпень 2009.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Чи може бути таке, що дитину закачує? Правда, то прослідкувати можна хіба повозивши трхи за рухом і проти, але таке можливо, яещо дитина нагодована, з чистим памперсом, в салоні не вище 19 градусів, і вона не вдіта в більше як 2 шари одягу без комбінзона, крісло достатньо зручне дитині ( наприклад в чікко моїй малій чомусь було незручно). Ну і іграшки певні теж рятують, які живуть тільки в машині, це якраз для вас стає актуальним.
     
  2. phobika

    phobika Well-Known Member

    Може бути, бо бачу, що в місті їде гірше, коли світлофори, повороти і тому подібне. На трасі трохи легше. Але на то ради нема тоді?
    Про окремі іграшки гарна ідея, спробуємо.

    Надіслано від мого SM-A510F, використовуючи Tapatalk
     
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    мою малу закачує, якщо вона поїла, й , наприклад, ми за 15 хв маємо десь їхати. Старшого також дико закачувало від народження до десь 7-8 років. А от середульшого взагалі ні....
     
  4. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Phobika, нам допомогло просто сісти мені на переднє сидіння. Як тільки я є ззаду одразу вимагає, щоб взяла на руки. А як їду спереду, то все спокійно. Так було у старшого, і так тепер є у меншого.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Чи не зажарко малечі? Наш малюк, коли був ще дорічного віку дуже рідко капризував в авто, і зазвичай це було тоді, коли ми їхали буквально пару хв (5-10) і не знімали з нього верхній одяг. Тепер не капризує, але ми завжди або знімаємо куртку/шапку, або розщіпаємо повністю.
     
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Підніму цю тему. Дівчата, ви підвозите незнайомців? А знайомих? І ще таке: людей з дітьми? В світлі останньо прийнятого (хоч ще не підписаного) закону про перевезення дітей в автокріслах.
    Напишу про себе: незнайомців не підвожу (є кілька страшних історій серед знайомих мені людей). Зі знайомими поки упущу. Я бачу, що мені взагалі не дуже комфортно когось підвозити і робити зайві рухи з посадкою/висадкою, особливо в час пік. Хоча мабуть то не дуже гарно виглядає з моєї сторони...
    І ключове питання: як все таки бути з дітьми? Ми живемо за містом, відповідно коли приїзджають в гості сім'ї з дітьми, ми їх підвозимо до Львова. Власне автокрісло в нас одне. А в знайомих переважно двоє діток...
    Поділіться думками.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Tropikanka

    Tropikanka Active Member

    Ніколи не підвожу незнайомців, боюся. Відчуваю себе безпорадною за кермом якби шось трапилося, була б в напрузі весь цей час, нашо воно мені.
    Не звертайте краще увагу є той закон чи нема, діти мають бути пристібнуті, завжди. І не тільки діти. Тиждень тому я їхала по місту, де обмеження руху 40, якась немудра жіночка на своєму авто не надала перевагу і врізалася в моє авто на досить великій швидкості. Страшно подумати що би було, якби я не була пристібнута, а так лише відбулася незначними травмами.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Подобається Подобається x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мене більше цікавить чи можна використовувати бустери. В малої крісло, старший вже не потребує. А в меншого (9 років) є аж два бустера. Чи треба мені таки купувати йому крісло? І яке воно тоді має бути велике...

    Відносно підвозити - підвожу знайомих, сусідів, дітей з гуртків. Вважаю, що це нормально, якщо я маю змогу це зробити - то чому ні? Чужих сама боюсь, з чоловіком часом підбираємо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Так, вже підписали. І, так, там немає визначено саме про автокрісла. Тобто в разі чого можна оспорювати в суді. Але це не мій варіант. Моя дитина в автокріслі з пологового. І ще до прийняття цього закону я з острахом підвозила навіть знайомих з дітьми. Розказую чому. Маю знайому, яка підвозила незнайому людину і потрапила в аварію. Обоє опинилися в лікарні. На знайому відкрили кримінальне провадження. Водій відповідає за безпеку своїх пасажирів. А якщо не дай Боже постраждає дитина, то до кінця життя можуть бути проблеми.

    @Rodionochka тобто коли ви підвозити людей з дітьми, вони не в автокріслах?
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну та звичайно ні), в мене нема з собою запасних автокрісел. З останнього - в п’ятницю забирала малого з футболу. Попросили взяти ще двох, загалом 4 дітей в авто.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Я ні з ким не сперечаюсь стосовно важливості автокрісла. Ми зі старшим, коли йому було 3 роки, були колись в дтп по моїй вині. Машину добряче розбила. Але завдяки автокріслу малий навіть не зрозумів, що сталось. Мої діти їздили в автокріслах і завжди прищіпнуті. Я питалась виключно чи є вже визначення. Бо "без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу; на передньому сидінні легкового автомобіля — без використання зазначених спеціальних засобів" - це дуже розмито і ні про що. Крім каркасних автокрісел є і інші засоби для фіксації дитини.
    Бустер - це ж спеціальний засіб. Значить можна. В мене старший вищий за 145см то без крісла їздить вже. А меншому з крісла 18-36кг спинку зняли і як на бустері сидить.

    Кримінальна справа відкривається в будь-якому випадку якщо в дтп є постраждалі люди.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Mixa

    Mixa Member

    Можна використовувати брустер 100%. Пояснював знайомий юрист що це той самий спецзасіб. Єдине, є обмеження по віку.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Яке саме не знаєте? Чудово розумію, що там швидше розмір, але цікавить і вік. Дякую!
     
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я натрапляла на роз’яснення в ФБ. Ввечері пошукаю. Там не так по віку обмеження як по зросту- пасок безпеки має лягати по дитині так як по дорослій людині.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Rodionochka не менше 125 см і 15 кг То рекрмендації до застосування самого бустер. А в законі нічого нема
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В законі нічого нема про автокрісла/бустери і їх характериситики. Є визначення- спецзасіб. То, може бути пінопласт/пуф і т.п. і пристебнути дитину ременем. Ну, недолугі законотворці і їх закони. Не зможуть вони стягувати штрафи, поки не внесуть ясність в той закон.
    зи. я про прийнятий закон, а не про важливість автокрісла!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Погоджуюся. Але стосовно штрафів, думаю, це буде виглядати так: штраф випишуть, а ви доказуйте в суді, що то закон недолугий.
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Happy Fiancee буде постанова- оскарження. В мене дитина вже виріс з того але, якби мені виписали, то принципово оскаржувала б,щоб ті ідіоти, які пишуть закони розуміли, що роблять. Потім, дивуються, звідки народ вишукує ті шпарини для уникнення покарань чи іншої вигоди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Особисто мені то теж не дуже актуально, бо моя дитина в автокріслі. А от в кого 3-є дітей або підвозить дітей без автокрісла, або просто нема автокрісла/бустера, то складніше буде...
     
  20. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Мої менші діти також в автокрісла, але деколи нас забирає свекор, коли не встигає чоловік. Купляти ще одну пару в свекра машину , я не горю бажанням, і Васько скоро виросте, буде не потрібно