Діти в авто

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Bogdanka, 10 Серпень 2009.

 1. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  Чи може бути таке, що дитину закачує? Правда, то прослідкувати можна хіба повозивши трхи за рухом і проти, але таке можливо, яещо дитина нагодована, з чистим памперсом, в салоні не вище 19 градусів, і вона не вдіта в більше як 2 шари одягу без комбінзона, крісло достатньо зручне дитині ( наприклад в чікко моїй малій чомусь було незручно). Ну і іграшки певні теж рятують, які живуть тільки в машині, це якраз для вас стає актуальним.
   
 2. phobika

  phobika Well-Known Member

  Може бути, бо бачу, що в місті їде гірше, коли світлофори, повороти і тому подібне. На трасі трохи легше. Але на то ради нема тоді?
  Про окремі іграшки гарна ідея, спробуємо.

  Надіслано від мого SM-A510F, використовуючи Tapatalk
   
 3. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  мою малу закачує, якщо вона поїла, й , наприклад, ми за 15 хв маємо десь їхати. Старшого також дико закачувало від народження до десь 7-8 років. А от середульшого взагалі ні....
   
 4. Fiancee

  Fiancee Well-Known Member

  Phobika, нам допомогло просто сісти мені на переднє сидіння. Як тільки я є ззаду одразу вимагає, щоб взяла на руки. А як їду спереду, то все спокійно. Так було у старшого, і так тепер є у меншого.

  Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
   
 5. aknytsU

  aknytsU волошкова...)

  Чи не зажарко малечі? Наш малюк, коли був ще дорічного віку дуже рідко капризував в авто, і зазвичай це було тоді, коли ми їхали буквально пару хв (5-10) і не знімали з нього верхній одяг. Тепер не капризує, але ми завжди або знімаємо куртку/шапку, або розщіпаємо повністю.